Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#736498 Su-30 της ΠΑ της Λευκορωσίας συνοδεύει Tu-22 M3 της Αεροδιαστημικής Δύναμης της Ρωσικής Ομοσπονδίας, σε κοινές ασκήσεις που πραγματοποιούνται αυτές τις μέρες.

Εικόνα


Σε δικά μας νέα, συνεκπαίδευση αρματιστών. Αυτό που είδα στο 1:10, μου "έκοψε το αίμα" και απαγορεύεται αυστηρά στον ΕΣ, επί ποινής απόταξης!!! :rtfm: Μετά σου λένε για Αμερικανούς (τους έχω ζήσει και σε άλλες εκπαιδεύσεις βέβαια :slap: - σε κάτι τέτοιες διαδικασίες οι Άγγλοι είναι 100 χρόνια μπροστά!!!)... :tomato: :vava:

Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#736604 Συνδέουν με συρματόσκοινα δύο τανκ. Τι ακριβώς λάθος υπάρχει? :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#736614 Μετά την προδοσία της Κύπρου τον Ελ.στρατό τον έχω γραμμένο στα παλαιά μου τα παπούτσα.
Άβαταρ μέλους
By nEK
#736616
REALZEUS έγραψε:Su-30 της ΠΑ της Λευκορωσίας συνοδεύει Tu-22 M3 της Αεροδιαστημικής Δύναμης της Ρωσικής Ομοσπονδίας, σε κοινές ασκήσεις που πραγματοποιούνται αυτές τις μέρες.

Εικόνα


Σε δικά μας νέα, συνεκπαίδευση αρματιστών. Αυτό που είδα στο 1:10, μου "έκοψε το αίμα" και απαγορεύεται αυστηρά στον ΕΣ, επί ποινής απόταξης!!! :rtfm: Μετά σου λένε για Αμερικανούς (τους έχω ζήσει και σε άλλες εκπαιδεύσεις βέβαια :slap: - σε κάτι τέτοιες διαδικασίες οι Άγγλοι είναι 100 χρόνια μπροστά!!!)... :tomato: :vava:



3:30
Άβαταρ μέλους
By dimik
#736637
mousatos έγραψε:Μετά την προδοσία της Κύπρου τον Ελ.στρατό τον έχω γραμμένο στα παλαιά μου τα παπούτσα.
Κι όμως είναι ο μοναδικός που πολέμησε τότε

< >
Άβαταρ μέλους
By nEK
#736859
Y.V έγραψε:3:30 δεν εχει...Μεχρι 3:08 φτανει.

Μαλλον εννοεις 0:30

σκιζω τα πτυχια μου οτι ειχε...
3:00
Άβαταρ μέλους
By postruck
#736884
Same_old_story έγραψε:Συνδέουν με συρματόσκοινα δύο τανκ. Τι ακριβώς λάθος υπάρχει? :hmmm:

Εχει δίκιο ο Διας....κοίτα πως "κοτσάρουν" οι Έλληνες και πως οι Αμερικανοί.. :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#736886
postruck έγραψε:
Same_old_story έγραψε:Συνδέουν με συρματόσκοινα δύο τανκ. Τι ακριβώς λάθος υπάρχει? :hmmm:

Εχει δίκιο ο Διας....κοίτα πως "κοτσάρουν" οι Έλληνες και πως οι Αμερικανοί.. :thumbsdown:
Το ζουμί είναι στο τι γράφει το συμβόλαιο των Αμερικανών για "εργατικά" ατυχήματα vs τι θα γράφουν οι εφημερίδες μετά στην Ελλάδα, ειδικά εάν επρόκειτο για στρατευσιμους.

Στην πράξη και εν μέσω πυρών το κάνεις και χειρότερα απ ότι οι Αμερικανοί.

< >
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#736893
dimik έγραψε:
postruck έγραψε:
Same_old_story έγραψε:Συνδέουν με συρματόσκοινα δύο τανκ. Τι ακριβώς λάθος υπάρχει? :hmmm:

Εχει δίκιο ο Διας....κοίτα πως "κοτσάρουν" οι Έλληνες και πως οι Αμερικανοί.. :thumbsdown:
Το ζουμί είναι στο τι γράφει το συμβόλαιο των Αμερικανών για "εργατικά" ατυχήματα vs τι θα γράφουν οι εφημερίδες μετά στην Ελλάδα, ειδικά εάν επρόκειτο για στρατευσιμους.

Στην πράξη και εν μέσω πυρών το κάνεις και χειρότερα απ ότι οι Αμερικανοί.

< >


Διαφωνω!
Στην πραξη και εν μεσω πυρων τους εχεις κανει λιωμα οταν ο τροπος που εκπαιδευτηκες ειναι επικινδυνος ακομα και για νορμαλ συνθηκες.
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#736894
Y.V έγραψε:
dimik έγραψε:
Στην πράξη και εν μέσω πυρών το κάνεις και χειρότερα απ ότι οι Αμερικανοί.



Διαφωνω!
Στην πραξη και εν μεσω πυρων τους εχεις κανει λιωμα οταν ο τροπος που εκπαιδευτηκες ειναι επικινδυνος ακομα και για νορμαλ συνθηκες.