Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By fokion
#715001 Που προσυπογράφω αυτα που εγραψες?? :) :)

Μια μονο διευκρίνιση καλου καλου. Ο Ελ Βεν απο την κορυφή μεχρι κατω ηταν "μεσα με τα μπούνια".
ηταν οι Σαουδαραβες που δε "χώραγαν" πτητικά και δεν εγινε τελικά...
Α ναι... και μαντεψε που παρκαραν για να πεταξουν στο Φαληρο..... :) :)
στο.......... τροχοδρομο Β του Δυτικου :) :) :)

Βεβαια γνωριζοντας πλεον το προβλημα του απαραιτητου airspace που χρειαζεται και με ενα σχεδιασμό 2 χρονια μπροστά μπορεις να μη πουλησεις τα αντιστοιχα slots.... :)

Μπορει να γινει κι αυτο καποτε.....
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#715046 Αντιλαμβάνομαι. Μακάρι!
Άβαταρ μέλους
By markvag
#715841
Ove20 έγραψε:typosthes.gr: Θεσσαλονίκη: Τέλος εποχής για Ellinair – Αποσύρονται τα 2 αεροπλάνα από το SKG.
https://www.typosthes.gr/oikonomia/2537 ... na-apo-skg

Πάει και αυτή.



Πόσες ιστορίες έχω να πω... :lol: Από κοντά όμως...

Δίπλα μου ήταν οι αποθήκες της, γνωστοί οι μηχανικοί όλοι και τα περισσότερα στελέχη...

Κρίμα μόνο για τους ανθρώπους που έμειναν χωρίς δουλειά...
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#715867
Ove20 έγραψε:typosthes.gr: Θεσσαλονίκη: Τέλος εποχής για Ellinair – Αποσύρονται τα 2 αεροπλάνα από το SKG.
https://www.typosthes.gr/oikonomia/2537 ... na-apo-skg

Πάει και αυτή.


Κριμα. Οσο καιρο ηταν στο παιχνιδι η εταιρια, ειχε σχεδον παντα τις χαμηλοτερες τιμες για αεροπορικα εισητηρια αναμεσα σε Αθηνα-Θεσσαλονικη.

Πλεον απ' οτι ειδα, το το κενο της ηρθε να καλυψει η Sky Express.
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#715961 Η Sky έχει υπερκαλύψει το κενό και έχει ξεφύγει απ' αυτό. Όπως έχει ξεφύγει από τα απλά επιδοτούμενα δρομολόγια της άγονης γραμμής. Με 6 neo και 10+ atr έχει πλέον πολύ καλό μπουκέτο προορισμών να προσφέρει. Επίσης σύγχρονο site και επιλογές.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#715974 παντως καημο το εχω να φυγει στην ωρα της καποια πτηση.
Χθες απο Ηρακλειο με μηδενικο φορτο λογω κοβιντ,παλι τσιμπησαμε το μισαωρακι.
Άβαταρ μέλους
By fokion
#715985 Μη νομιζεις οτι ειναι ευκολο ή εξαρταται απο τις Ελληνικές μονο αρχες. Μπορει να επειρεαζεται και απο την "διαμπερή" κυκλοφορία να μην υπαρχει slot για τον απαραιτητο διαχωρισμό ειτε καθ' υψος ειτε κατα..... μηκος :)

Κατι σα την πεταλουδα στην Αθηνα προξενει κατακλισμό το Πεκινο... ( καπως τσι δε το λενε??? :) )
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#717690 Σκαι.εξπρες,πεταγα 21,40 απο Σαντορινη
Κατα τις 22,00 δινουν νεα ωρα 22,40
Τωρα δωσανε 23,05
Μια ζωη μπουρδελο γτχτ
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#717691 Διπλο ποστ ηιατι γμτ και η βοντα
Ουτε μεσα σε αεροδρομιο ρε μπουρδελα?
Τελευταία επεξεργασία από dimviii και 15 Ιούλ 2021, 22:26, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By drdino
#717695 Αργησε να φύγει 1:10 ώρες από Αθήνα βλέπω, σε κανένα δεκάλεπτο φτάνει Σαντορίνη.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#717697 Εχει πτηση για Παλερμο
Πρεπει να δειτε φατσες
Εχω βαλει το μπακπακ εμπρος στο θωρακα. :lol: