Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#767055
BARHonda έγραψε:Καλώς εχόντων αύριο θα παίξει μία διανυκτέρευση στο κατέβα από Μπρνο. Που προτείνετε να πάω να τσιμπήσω καναδυό σουβλάκια με πίτα;

Θα μείνω στο Domotel Olympia, κέντρο (σχετικά, δεν ξέρω ποια περιοχή θεωρείται κέντρο)


Μην παιδευτείς καν, πήγαινε στις Βέργες Λάγες που είναι λίγο πιο κάτω στη Βενιζέλου, ούτε ένα λεπτό με τα πόδια. Αν θες δοκίμασε και κάτι από το Salento που είναι ακριβώς απέναντι. Αν θες απαραίτητα σουβλάκια δες τις προηγούμενες σελίδες που σου είπαν.
Με το Megane θα σαι; Aν το παρκάρεις στο ξενοδοχείο μπροστά μπορεί να το πάρω μάτι. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#767058
panos2171 έγραψε:
BARHonda έγραψε:Καλώς εχόντων αύριο θα παίξει μία διανυκτέρευση στο κατέβα από Μπρνο. Που προτείνετε να πάω να τσιμπήσω καναδυό σουβλάκια με πίτα;

Θα μείνω στο Domotel Olympia, κέντρο (σχετικά, δεν ξέρω ποια περιοχή θεωρείται κέντρο)


Μην παιδευτείς καν, πήγαινε στις Βέργες Λάγες που είναι λίγο πιο κάτω στη Βενιζέλου, ούτε ένα λεπτό με τα πόδια. Αν θες δοκίμασε και κάτι από το Salento που είναι ακριβώς απέναντι. Αν θες απαραίτητα σουβλάκια δες τις προηγούμενες σελίδες που σου είπαν.
Με το Megane θα σαι; Aν το παρκάρεις στο ξενοδοχείο μπροστά μπορεί να το πάρω μάτι. :iconcool:
Με την κούραση που θα έχω, δεν είμαι για να διαλέγω. Πρέπει να πεταχτώ και Ελενίδη να πάρω τρίγωνα για το family, στην επιστροφή τσιμπάω και 1-2 σουβλάκια ανάλογα το μέγεθος

Με το Megane, ναι. Έλα για carspotting
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#767064 Στο άλλο τετράγωνο είμαι οπότε ούτως η άλλως περνάω από κει. :innocent:
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#767240 Βέργες Λάγιες δυνατό, 2 σάντουιτς κοντοσούβλι κεμπάπ φύγανε αέρα

Ότι πρέπει μετά από 15-16 ώρες στο αμάξι

Θενκ γιου Πάνο
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#767681 Απέναντι από το ξενοδοχείο σου είναι το διασημότερο πατσατζήδικο της πόλης, ποιο πιτόγυρο τώρα; Αυτά είναι για τις τιτίκες.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#767727
Corto Maltese έγραψε:Απέναντι από το ξενοδοχείο σου είναι το διασημότερο πατσατζήδικο της πόλης, ποιο πιτόγυρο τώρα; Αυτά είναι για τις τιτίκες.


Το κρατάω για όταν ανέβω. Γιατί εγώ είμαι :eat:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#767740
BARHonda έγραψε:Corto να με συγχωράς, δεν είμαι του πατσά

Σε συγχωρώ γιατί είμαι μεγάλη καρδιά. :iconcool: :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#767749
REALZEUS έγραψε:Μόνο για τις μακαρονάδες αξίζουν τα πατσατζίδικα...


:s_omg



:s_omg



:help:



:help:




:omg:



:omg:



:omg:



:protest:



:protest:



:protest:


:protest: :protest: :protest: :protest: :protest: :protest: :protest: :protest: :protest: :protest: :protest: :protest: :protest:
Άβαταρ μέλους
By vasilis
#767754
REALZEUS έγραψε:Μόνο για τις μακαρονάδες αξίζουν τα πατσατζίδικα...

βάζεις και ανανά στις πίτσες; :shifty: