Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By drdino
#762792 Υπερβολές
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#762797 Προφανώς υπερβολές, εδώ ο άλλος πρότεινε τον Μίμη :lol:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#762851 Εντάξει να μου επιτρέψεις να έχω άποψη και τα δύο είναι 200 μέτρα από το σπίτι μου έχω φάει ποσότητες. Εγώ θα έπαιρνα από τα Λίγα και καλά αλλά άντε να το βρει ο τουρίστας.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#762909 Πάντως απαράδεκτο για την Google που τα maps δεν είχαν πληροφορίες μετακίνησης με ΜΜΜ.

Θετική εντύπωση ωστόσο μου έκανε που Κυριακή είχε πολύ συχνά δρομολόγια, πχ το 05 ανά 10 λεπτά
Άβαταρ μέλους
By markvag
#762946
Dimitris_P έγραψε:Πάντως απαράδεκτο για την Google που τα maps δεν είχαν πληροφορίες μετακίνησης με ΜΜΜ.

Θετική εντύπωση ωστόσο μου έκανε που Κυριακή είχε πολύ συχνά δρομολόγια, πχ το 05 ανά 10 λεπτά



MMM;;;


Στη Θεσσαλονίκη;;;;






ΜΜΜ;;;
























ΜΜΜ;;;


ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ;;;


:s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#762985
Corto Maltese έγραψε:Εντάξει να μου επιτρέψεις να έχω άποψη και τα δύο είναι 200 μέτρα από το σπίτι μου έχω φάει ποσότητες. Εγώ θα έπαιρνα από τα Λίγα και καλά αλλά άντε να το βρει ο τουρίστας.
Καλά κι εμένα δεν είναι 10χλμ από το σπίτι μου. Πάνω κάτω ίδια είναι, ειδικά τα γυρίσματα τα ξέρω 10χρονια. Πλέον έχω βολευτει με το porkito, μάλλον γιατί βαρέθηκα τα άλλα αλλά στο κέντρο σχεδόν όλα τα ίδια είναι.

.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#762992
vasilis έγραψε:Ποια ΜΜΜ; Έναν ΟΑΣΘ έχουμε μόνο.


Ε κι αυτό ΜΜΜ είναι, απλώς ενικός, αντί για Μέσα, Μέσο :lol:
Εν τω μεταξύ τα σπάγανε οι περισσότεροι οδηγοί, πήγαιναν μαλλιά κουβάρια.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#763920
egobrain έγραψε:
Κάτοικοι Καραμπουρνάκι: Όχι στην τσιμεντοποίηση του πάρκου Σοφούλη
https://parallaximag.gr/katoikoi-karamp ... uli-140232

τσιμέντο να γίνει!


ΜΙλάμε για φιλέτο από τα λίγα... Δυστυχώς, δεν το βλέπω καλά... :(
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#763924 Είναι ο χώρος δίπλα στο Shark ή και το κομμάτι κοντά στην προβλήτα που κατέρρευσε πριν λίγο καιρό;
Από ότι βλέπω, καλά τα πάει ο Δήμος Καλαμαριάς με την αξιοποίηση των οικοπέδων του :lol:
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#767008 Καλώς εχόντων αύριο θα παίξει μία διανυκτέρευση στο κατέβα από Μπρνο. Που προτείνετε να πάω να τσιμπήσω καναδυό σουβλάκια με πίτα;

Θα μείνω στο Domotel Olympia, κέντρο (σχετικά, δεν ξέρω ποια περιοχή θεωρείται κέντρο)