Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimik
#710448
Corto Maltese έγραψε:
dimik έγραψε:Το κτήνος αν ισχύει ο αλκοολισμός ήταν πρωτίστως άρρωστος.

< >

Δεν μπορείς σε ένα θέμα να κρατηθείς και να μην πεις τη χοντρότερη |λογοκρισία| που γίνεται; Τί διάλο, ακόμα να το πιάσεις το achievment;


Καλώς τον

Αν έχεις διαφορετική γνώμη για τον αλκοολισμό ευχαρίστως να την διαβάσω.

< >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#711060 Οικογενειακός φίλος θα κατέβει Αθήνα μαζί με την οικογένειά του (2 παιδιά) για εκδρομή. Ποιο είναι το ασφαλέστερο μέρος για να πάει να πιεί καφέ; Εννοείται πέριξ του αβατου των Εξαρχείων ούτε να το συζητάει.

Σεπόλια, Βάρη, Βούλα θα τον βόλευε μου είπε.

Γνώμες;
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#711067 Eν ψυχρώ εκτέλεση στη Βάρη - Εκτός ελέγχου πλέον η ανομία
https://www.efsyn.gr/ellada/astynomiko/ ... n-i-anomia

Νόμιζα πως η "ανομία" είναι copyright άλλων, κοίτα να δεις τώρα...

ΥΓ: Το ότι η Εφ.Συν παίζει κασετούλα "ανομίας" δείχνει το πόσο βαθιά προβληματικό στη λειτουργία του είναι το προτεκτοράτο μας. Και πως δεν υπάρχει καμία ελπίδα να ξεφύγουμε από την σαπίλα. Γιατί τα ίδια βλακώδη επιχειρήματα, απευθύνονται στο κοινό ένθεν κακείθεν.
Ηλίθιο άρθρο από όποια πλευρά κι αν το δεις, ακόμη πιο ηλίθιος ο τίτλος του.

Δεν υπάρχει ελπίδα. :s_hang
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#711082
g8777 έγραψε:Οικογενειακός φίλος θα κατέβει Αθήνα μαζί με την οικογένειά του (2 παιδιά) για εκδρομή. Ποιο είναι το ασφαλέστερο μέρος για να πάει να πιεί καφέ; Εννοείται πέριξ του αβατου των Εξαρχείων ούτε να το συζητάει.

Σεπόλια, Βάρη, Βούλα θα τον βόλευε μου είπε.

Γνώμες;


Καματερο,Λιοσια,Ζεφυρι αφοβα.Εδω τουλαχιστον οταν βγαινουν τα καλασνικοφ βαρανε στον αερα.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#711087 Νομίζω σε θέματα ασφαλείας πρέπει να ερωτηθεί το κατάλληλο άτομο που παρακολουθεί ανελιπώς και το αστυνομικό ρεπορτάζ. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#711096
dimviii έγραψε:
g8777 έγραψε:Οικογενειακός φίλος θα κατέβει Αθήνα μαζί με την οικογένειά του (2 παιδιά) για εκδρομή. Ποιο είναι το ασφαλέστερο μέρος για να πάει να πιεί καφέ; Εννοείται πέριξ του αβατου των Εξαρχείων ούτε να το συζητάει.

Σεπόλια, Βάρη, Βούλα θα τον βόλευε μου είπε.

Γνώμες;


Καματερο,Λιοσια,Ζεφυρι αφοβα.Εδω τουλαχιστον οταν βγαινουν τα καλασνικοφ βαρανε στον αερα.
Εξάρχεια επίσης.

Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#711099
Νίκος Παππάς έγραψε:
dimviii έγραψε:
g8777 έγραψε:Οικογενειακός φίλος θα κατέβει Αθήνα μαζί με την οικογένειά του (2 παιδιά) για εκδρομή. Ποιο είναι το ασφαλέστερο μέρος για να πάει να πιεί καφέ; Εννοείται πέριξ του αβατου των Εξαρχείων ούτε να το συζητάει.

Σεπόλια, Βάρη, Βούλα θα τον βόλευε μου είπε.

Γνώμες;


Καματερο,Λιοσια,Ζεφυρι αφοβα.Εδω τουλαχιστον οταν βγαινουν τα καλασνικοφ βαρανε στον αερα.
Εξάρχεια επίσης.

Redmi Note 8 Pro



μετα τα Εξαρχεια,ανοιγει πολεμο ο Αδιαβαστος και με το οργανωμενο εγκλημα.
https://www.newsit.gr/politikh/xrysoxoi ... a/3296230/
Άβαταρ μέλους
By g8777
#711101 Α σούπερ, θα πω στον άνθρωπο να καθυστερησει λίγο την κάθοδο για καμία μία δύο εβδομάδες μέχρι να καθαρίσει η Αθήνα. :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#711106 Μια χαρά είναι τα Εξάρχεια μέχρι τις 11-12 το βράδυ, απλώς δεν ξέρω αν θα βρει εύκολα να παρκάρει
Άβαταρ μέλους
By g8777
#711336

To εβλεπα το πρωι και τσιμπιομουν με το ξεπλυμα και την αγιογραφια στον "Τασο" :dizzy: :dizzy: :dizzy:

Νταξ, τι να λεμε τωρα. :s_sarcastic
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#711352 Ήταν πολύ καλό παιδί, από καλη οικογένεια, πέσαμε από τα σύννεφα