Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#742844
Anonymous Founder έγραψε:Μαζί πάει, αλλά όχι στα πολύ φθηνά μοντέλα. Στο budget σου και στις 43" λογικά θα βρεις. Ψάχνεις για Magic Remote.

Τη βρήκα
https://www.you.gr/tileorasi-ichos/tile ... s2-43up-(1)

μάλλον θα τη πάρω. Θα τους το πω το απόγευμα....
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#742945
cmarin έγραψε:Ακούω πολύ καλά λόγια για τις TCL, τι λέτε? Μήπως τους μπλέξω με το android και τις αναβαθμίσεις και πρέπει να τρέχω να τα κάνω εγώ?
Έχω τη p715 και ειμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Στα του android και των αναβαθμίσεων μια φορά τη σύνδεσα στο νετ και αυτή για να κατεβασω το kodi. Δεν έχω ασχοληθεί ούτε με android ούτε με αναβαθμίσεις.
Αν τους μάθεις πώς να μπαίνουν στην εφαρμογή της tv δε νομίζω να έχουν θέμα.
Κοιτα και τις hisence.

< >
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#744074 Παρέλαβα σήμερα την LG που συζητούσαμε πιο πάνω, και ήταν χτυπημένη και σπασμένη σε 2 σημεία της οθόνης.
Αύριο θα την δώσω πίσω σαν DOA.
Τι παίζει σε αυτήν περίπτωση; Μπορούν να πουν ότι την έσπασα εγω και νά μην δεχτούν αντικατάσταση;

don't panic
Άβαταρ μέλους
By Chris
#744122 Εχουν μια ιδεα στο customer service για την προσοχη που δινουν στα κουτια απο την ωρα που βγαινουν απο το εργοστασιο μεχρι να φτασουν σε μας, μην ανησυχειτε για τετοια οταν αγοραζετε απο σοβαρα μαγαζια...
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#745498 Σκεφτόμουν να βάλω μια τηλεόραση στο δωμάτιο μου. Ο χώρος που έχω 25 τμ. και πρακτικα στο σημείο αυτό χωράει μία 43αρα.
Το μόνο που με προβληματίζει είναι ότι είναι πάνω από καλοριφέρ.
Αν βάλω μια βάση τοίχου και "την φέρω πιο έξω, θα δοθεί λύση?
Το αισθητικό δεν μ απασχολεί, έτσι κι αλλιώς στο δωμάτιο μου υπάρχουν πολλά άχρηστα πράγματα.

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#745503 Πόσο ψηλότερα από το καλοριφέρ μπορεί να μπει; Από πού θα βλέπεις; Το κρεβάτι; Αν ναι, βάλε την αρκετά ψηλά και θα είναι μια χαρά.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#745576 Πήρα μια Xiaomi Mi P1 50"
Τίμια για τα λεφτά της με bluetooth remote και Android.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#745651
Anonymous Founder έγραψε:Πόσο ψηλότερα από το καλοριφέρ μπορεί να μπει; Από πού θα βλέπεις; Το κρεβάτι; Αν ναι, βάλε την αρκετά ψηλά και θα είναι μια χαρά.
80 cm απόσταση περίπου πάνω από το σώμα του καλοριφερ. Θεωρητικά και μένα μου φαίνεται εντάξει. Όσο ψηλότερα τοσο καλύτερα σιγουρα.
Ευχαριστώ πολύ!

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#747602 Έχω ένα δορυφορικό πιάτο της Nova που έχω ξηλώσει πολλά χρόνια τώρα. Ποτέ δεν μου το ζήτησαν πίσω όταν τερματίστηκε η συνδρομή. Τι να το κάνω;

Έχω κι ένα άλλο, 80ρι νομίζω, το είχα αγοράσει παλιά, πιάνει τπτ;
Άβαταρ μέλους
By 224v
#754958 Φίλος ψάχνει για smart TV, μεχρι 45 ίντσες τι έχει αυτό τον καιρο η αγορά?? Του είπα για LG κατ αρχήν , αλλά τι κόστος έχουν ώστε να είναι με όλα τα καλούδια και λογικό κόστος??

.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#754972 https://www.kotsovolos.gr/sound-vision/ ... 3xh8196-43

Made in Italy εξ ολοκληρου. :iconcool:

400 Hz .

Triluminati. :iconcool:

Android v. 15 ( "Risotto"). :iconcool:

4K X-Hamster PRO :iconcool:

Manettino για επιλογη κωδικοποιησης σηματος (PAL / SECAM/ DVB-T / UHF / KLF) :iconcool:


Τρεχα. :s_yes