Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#773708 Και κάπου εδώ τελειώνει η σύντομη πορεία μου στις κατασκευαστικές αφού μου ανακοίνωσαν πως τέλος του μήνα θέλουν να λήξουν τη συνεργασία μας!

Εννοείται ποτέ δεν μου ανατέθηκε τελικά κάτι συγκεκριμένο, δεν μου έγινε μια σωστή περιγραφή της θέσης, δεν έγινε καμία εκπαίδευση πάρα μόνο έμειναν στις γενικότητες που μου είχαν πει στην αρχή.

Δεν ρώτησα τους λόγους που τους έκαναν να καταλήξουν στην απόφαση αυτή μιας και η αλήθεια είναι ότι δεν με ενδιαφέρουν.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#773726 Όχι, τέλος αυτού του μήνα.
Ήλπιζα να πληρωθώ και τις 2 βδομάδες άδεια αλλά ατύχησα!
Άβαταρ μέλους
By bill33
#773727
NickTG έγραψε:Όχι, τέλος αυτού του μήνα.
Ήλπιζα να πληρωθώ και τις 2 βδομάδες άδεια αλλά ατύχησα!

Καλή τύχη στο επόμενο βήμα σου.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#773746
NickTG έγραψε:Και κάπου εδώ τελειώνει η σύντομη πορεία μου στις κατασκευαστικές αφού μου ανακοίνωσαν πως τέλος του μήνα θέλουν να λήξουν τη συνεργασία μας!

Εννοείται ποτέ δεν μου ανατέθηκε τελικά κάτι συγκεκριμένο, δεν μου έγινε μια σωστή περιγραφή της θέσης, δεν έγινε καμία εκπαίδευση πάρα μόνο έμειναν στις γενικότητες που μου είχαν πει στην αρχή.

Δεν ρώτησα τους λόγους που τους έκαναν να καταλήξουν στην απόφαση αυτή μιας και η αλήθεια είναι ότι δεν με ενδιαφέρουν.

Καλη τυχη στα επομενα. Καθε εμποδιο για καλο, που λενε. :s_drinks
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#773766 Πάντως, ζήτηση για μηχανικούς υπάρχει εκεί έξω, όλα βέβαια είναι θέμα βιογραφικού. Αν κατάλαβα καλά η δική σου εμπειρία είναι κυρίως σε βιομηχανία. Αυτό όμως δεν σημαίνει πως δεν θα βρεθεί και θέση αλλού αν το ψάξεις. Καλή δύναμη και καλή τύχη στα επόμενα, δεν έγινε και κάτι, δεν θα ταιριάξουμε με όλους!
Άβαταρ μέλους
By markvag
#773773
NickTG έγραψε:Και κάπου εδώ τελειώνει η σύντομη πορεία μου στις κατασκευαστικές αφού μου ανακοίνωσαν πως τέλος του μήνα θέλουν να λήξουν τη συνεργασία μας!

Εννοείται ποτέ δεν μου ανατέθηκε τελικά κάτι συγκεκριμένο, δεν μου έγινε μια σωστή περιγραφή της θέσης, δεν έγινε καμία εκπαίδευση πάρα μόνο έμειναν στις γενικότητες που μου είχαν πει στην αρχή.

Δεν ρώτησα τους λόγους που τους έκαναν να καταλήξουν στην απόφαση αυτή μιας και η αλήθεια είναι ότι δεν με ενδιαφέρουν.


Και εις άλλα με υγεία! :s_thumbsup

Βέβαια, κρίμα που έχασες τέτοιο κελεπούρι εργοδότη, σπανίζουν κάτι τέτοιο στην Ελλάδα (ΝΟΤ) :lol:
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#773812 Κρίμα τα χιλιόμετρα που φόρτωσα τα οχήματα με το πήγαινε έλα στο Λαύριο από τον Ασπρόπυργο αλλά τι να κάνεις!


Anonymous Founder έγραψε:Πάντως, ζήτηση για μηχανικούς υπάρχει εκεί έξω, όλα βέβαια είναι θέμα βιογραφικού. Αν κατάλαβα καλά η δική σου εμπειρία είναι κυρίως σε βιομηχανία. Αυτό όμως δεν σημαίνει πως δεν θα βρεθεί και θέση αλλού αν το ψάξεις. Καλή δύναμη και καλή τύχη στα επόμενα, δεν έγινε και κάτι, δεν θα ταιριάξουμε με όλους!


Γενικά βγαίνουν αγγελίες.
Τώρα πόσες είναι όντως για να καλυφθούν οι θέσεις δεν γνωρίζω αλλά θα φανεί.

Ναι, πρακτικά μόνο από βιομηχανίες έχω περάσει μέχρι τώρα.

Έχω κάνει πάντως μια συνέντευξη στο Τιτάν και περιμένω ενημέρωση.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#773825 Αν τα καταφέρεις, φεύγεις τρέχοντας για Τιτάνα, είναι μαγαζί γωνία και με καλά λεφτά και προοπτικές. Δεν είναι εύκολο πάντως να μπεις, παίζει πολύ το μέσον εκεί.