Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#730780

Γαμηστερότατο.
Δεβότιε μπαίνεις. Καλά είμαι σίγουρος ότι το ξέρεις.
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#730793 Ναι είναι πολύ ωραίο ... όχι απο τα καλυτερα μου "ηχητικά" αλλά σίγουρα από τα καλύτερα "οπτικά"

Πριν από 2 εβδομάδες είχαν και essential mix στο BBC ( ... είμαι πιο "μπιτάτος" όταν θέλω μπίτ-ια )
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#730795 Μιας και ανέφερες το "Cercle" ένα άλλο πολύ ωραιο καναλι ( όχι τόσο καλό ) είναι το Time:code.

Πρέπει να είναι Σέρβικο ή τεσπα παίζει πολύ σε βαλκανικές τοποθεσίες .

Εδω στο Krka που είναι η πιο γνωστή περιοχή φυσικού κάλους της Κροατίας ( ίσως μαζί με το Ντουμπροβνικ )

Άβαταρ μέλους
By alex
#730979 good old times of freedom!

Άβαταρ μέλους
By diplomat
#730997
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#731051
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#731087
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#731155 To κοινό τραγουδάει το Bohemian Rhapsody ενόσω περιμένει να ξεκινήσει η συναυλία των Green Day.

Yπέροχο!
Άβαταρ μέλους
By g8777
#731593


Ο Νικος ο Λωρης δηλωσε οτι για να φερει Ε Street Band στην Ελλαδα το εισιτηριο θα ειχε minimum 120 €.

Ε και; :lol:

Πληρωστε για Sting εσεις. :s_bye
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#731597 Πολλά δεν είναι; Έχουμε πληρώσει 30€ για Roger Waters και Depeche Mode. Δεν αμφισβητώ την αξία του Bruce προφανώς, αλλά την τιμή του εισιτηρίου που παραδοσιακά το πληρώνουμε χρυσάφι στην Ελλάδα.
Όσο για τον Sting, είναι πολύ καλός, ακόμη και τώρα στα γεράματα. Πολύ θα ήθελα να τον δω.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#731613 Στην πολυ ενδιαφερουσα συνεντευξη του Λωρη στον diplomat διαβαζεις μια απο τις σπανιες φορες για τον τροπο που λειτουργει η βιομηχανια πισω απο την κουρτινα.

Στο θεμα μας.

Ας ζητησει και διακοσα ευρω το Αφεντικο. Τα δινεις. :s_yes

- 2μιση ωρες γιοματαρι λαηβ, θα μπουμε με κοντομανικα θα βγουμε με σερπατινες.

- Θα ανεβασει τον Καμπαλα στην σκηνη για το Dancing in the dark (Ladies ane chentelmen it's my pleasure to share the stage with Bob Dylan's lyricist)

- Θα μας πει ο Van Zandt αν τελικα σκοτωσαν τον Τονι τον Σοπρανο εκεινη την βραδια στο φαστφουνταδικο (το λεει σε ολα τα live)

- Θα δεις την Υπερκομψη στην πρωτη σειρα να ανεμιζει τον DuPont τραγουδωντας

Well, I got a job and tried to put my money away
But I got debts that no honest man can pay
So I drew what I had from the Central Trust
And I bought us two tickets on that Coast City bus

:metalo:

Λοιπον. Ο Στινκ.


Παικτακος. Δονητης για σιτεμενες κυρατσες της απερ κλας. Εφαγε καλα στο γηπεδο του Σπορτινγκ πριν 40 χρονια και μυαλο δεν εβαλε. Θελω να ειμαι δικαιος ομως. Ολοι δικαιουνται μια καλη στιγμη και δυστυχως αυτη δεν ηταν στην Αθηνα.



Tι να λεμε τωρα. :eat: Τα γραφουν και στα σχολια οι Στινγκιστι. :s_laughat
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#731614 Ρε μλκς ... στο μυαλό μου είστε ...

Ο κυριακάτικός καφές μου ...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#731782
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#732030