Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By alex
#732074 μουσατε οι μουσικες σου επιλογες εχουν φοβερο μουσικο ενδιαφερον και θεμα :s_rofl
Τελευταία επεξεργασία από alex και 20 Οκτ 2021, 15:09, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#732076
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#732104 Όλη η σκήνη του Manchester σε ένα σόλο κιθάρας καμιά 20ρια χρόνια before ...

Από το 3¨00 ...

Άβαταρ μέλους
By georgetz
#732105 πολύ πέραση αυτό το κομμάτι φέτος :lol:

τις προάλλες ήταν σε διαφήμιση αυτοκινήτου στη τβ :metalo:

όσοι τυχόν δεν έχουν άποψη για Παπαθανασίου, Ρούσσο, Aphrodite's Child,Socrates κλπα , καλό θα είναι να κάνουν ένα πέρασμα
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#732114 Τα τύμπανα του Σιδερά επίσης εμβληματικά, ιδίως στο 2ο του μπάσιμο

Αγαπημένος δίσκος.
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#732219 Πρώτη εμφάνιση σε TV ... διακοπή παροχής ρευματος ... "Amateurs" ...

Μικρές ιστορίες από τις εποχές του απόλυτου βρετανικού hype.

Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#732502 Αυτό και αφιερωμένο στον Serf που ήταν δικός του ο μεγάλος:



:s_drinks :s_drinks :s_drinks
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#732525
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#732647
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#732701
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#732711
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#732818
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#733210 Νταξ , το να κάνεις αναφορά σε φωνητικά των Rainbow και να μην παραπέμπεις σε R.J. Dio είναι στα όρια της ύβρεως ( εγώ πάντως έμμεσα την έκανα την αναφορά μου ) αλλά .... [g8 mode ] ΤΙ ΦΩΝΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗΗΗΗΗ!!!!! [ /g8 mode]



Ρε μλκ Richie άλλαξε μουτρα ... οκ δεν το εγραψες εσύ.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#733214 Θα μπόραγα να γράψω έκθεση για την απύθμενη λακαμία που δέρνει αλύπητα τον Ριχάρδο, μα έχε χάρη που δεν προλαβαίνω.
Μέσα σε λιγότερο από 5ετία πήγε από:

1. Τα ενδεχομένως καλύτερα φωνητικά στο κουρμπέτι που, απροπό, σε κάθε release έδειχνε βελτίωση. Ο Ρονάλδος ξεκίνησε μεν ήδη φοβερός στο RBR, ανέβηκε δε δύο σκάλες στο Rising και μέστωσε στο LLRnR, όπου έπιασε και το peak της καριέρας του (ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ). Με τη συμμετοχή στους Σάββατο έχασε πάρα πολύ στα live, λόγω της προσθήκης υπερβολικού γρεζιού. Το βούτυρο που είχε πιάσει στο LLRnR δεν το ξαναέπιασε σχεδόν ποτέ.

2. Tα τούμπανα του Κόζι του Πάουελ. Όταν έβγαζαν το παυσίπονο (όχι τα ΜΣΦ, οι Ιούδες), ω και α μου έκαναν όλοι ενώ τα είχαν ακούσει από το '76. Ό,τι και να πεις λίγο.

3. Τους αξιοπρεπέστατους ρολίστες Μπέιν (το χαρακτηριστικότερο πενάτο μπάσο της εποχής) και Kάρει, που σκούπιζαν, ξεσκόνιζαν, σφουγγάριζαν, έκαναν τη μπουγάδα, όλο το νοικοκυριό.

Σε προσγείωση κάτω στη γη. Η σχολή των Αθηνέζων του Ραφαήλου, με τους από πάνω να δείχνουν ψηλά και τον Ριχάρδο να δείχνει το λερωμένο πάτωμα.

:( :( :(