Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By drdino
#70149 Έτερον εκατερον.
Άβαταρ μέλους
By royal_airness
#70264 Ok, κι εγώ μπορεί να απεχθάνομαι το λαχανί σε οποιαδήποτε μορφή του, αλλά γιατί είναι αυτό κακόγουστο και δεν είναι κακόγουστα όοοοολα αυτά τα αθλητικά που φοράει όλος ο κόσμος τα τελευταία 2 χρόνια ; Παντού βλέπεις λαχανί sneakers, μιλάμε για αρρώστια ... :lol: Ή μήπως απλά δεν μας αρέσει το μάυρο με το πρασινάκι παρέα ;

Κι αυτό κακόγουστο δλδ ;

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By The Ace
#70278 Υπάρχει και κάτι που λέγεται "αρμονική συνύπαρξη χρωμάτων", κάτι που μαθαίναμε από το δημοτικό κιόλας (ποιος θυμάται τα πρώτα μαθήματα για τα θερμά και ψυχρά χρώματα ?). Επίσης πολλοί πασίγνωστοι σχεδιαστές έχουν πει κατά καιρούς ότι ένα όχημα δεν πρέπει να έχει πάνω από 3 χρώματα, κατά προτίμηση αρμονικά μεταξύ τους.

Άρα θεωρώ ότι δεν έχει τόση σημασία το λαχανί (RS anyone ? :s_wink ) ή το blue Electric ή το εμετο-κίτρινο, αλλά ο συνολικός αριθμός χρωμάτων και ο μεταξύ των συνδυασμός. Αν λοιπόν ο σκοπός σου είναι να φτιάξεις κάτι ωραίο και αρμονικό, ακολουθείς τους βασικούς κανόνες. Αν θες να βγάλεις μάτια, πετάς τους κανόνες από το παράθυρο και βάζεις λαχανί με σκατουλί και λίγο ποντική-γκρι δίπλα-δίπλα :s_inlove
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#92282 Δεν αρκεί να είσαι ζμπορt, πρέπει να το δείχνεις κιόλας:

Εικόνα

Είναι να απορείς με τέτοια ζμπορtοσύνη πως στέκονται όρθια τα σκυλάκια στην εταζέρα :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Morx
#92315 Ο "μαρκαρισμενος" χωρος ειναι να φαντασω για συγκεκριμενο σκοπο, με συνεπεια περα απο ζμπαπαρας να ειναι και παρανομα σταθμευμενος σωστα;
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#92324 Δεν πρόσεξα, για να είμαι ειλικρινής. Κοιτάζοντας όμως τώρα εδώ, μάλλον δικαιωματικά παρκάρει εκεί.
Άβαταρ μέλους
By Morx
#92332
Scotch έγραψε:Δεν πρόσεξα, για να είμαι ειλικρινής. Κοιτάζοντας όμως τώρα εδώ, μάλλον δικαιωματικά παρκάρει εκεί.

Γι'αυτο ρωτησα, δεν ηξερα ουτε το μερος ουτε τι ειδους σημανση εχει.

Απ'οτι φαινεται ωστοσο, τοτε δεν ηταν ΖΜΠΟΡΤ !!! :lol:
Εγινε στην πορεια ...
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#92333 Ναι, ναι :lol:
Ξεκίνησε δειλά-δειλά με ένα αυτοκόλλητο στην τάπα της βενζίνης, είδε ανταπόκριση από το κοινό, και προχώρησε σε πιο σοβαρές βελτιώσεις.

Σωστή η επισήμανση για τη διαγράμμιση :s_smile
Άβαταρ μέλους
By g8777
#92340 Γατακια τηνε προσοχη σας παρακαλω. Α, βαλτε και μια

Εικόνα

















Εικόνα




Εικόνα

:s_whiteflag :s_whiteflag :s_whiteflag :s_whiteflag :s_whiteflag



Παλια κατι τετοιους τους ντυναμε Στρατους Απουστουλακς και τους πεταγαμε σε ενα δωματιο με τον Kovathe μετα το Γιουβε-ΟΣΦΠ.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#92341
g8777 έγραψε:Γατακια τηνε προσοχη σας παρακαλω.

τύπος με το Ψιτροέν Ψ3 έγραψε:Μου αρέσει να το βλέπω στο δρόμο, αλλά το θεωρώ too much για να το κυκλοφορώ
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#95202 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By elteo
#96734 Γερμανίζει το γούστο του αγγλάρα. Ειδικά οι ζάντες....
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#97090 Βασικά αλβανιζει...

< K910 μου