Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By markvag
#733219 Βασικά ο συγκεκριμένος πιο πιθανό να ήταν άρτι αποχωρήσας από τσιπουροκατάσταση... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#734345 Και σκεψου τι εχει να γινει οσο βαδιζουμε προς τα Χριστουγεννα
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#734368 Μετά από 3 γεμάτα χρόνια - και ίσως παραπάνω, έκανα το Ελευσίνα - ΟΑΚΑ - Κηφισίας - Μιχαλακοπούλου - Βασιλίσσης Σοφίας - Συγγρού - Ελευσίνα. Νταξ, ήρωες όσοι μένετε Αθήνα. Δε μου είχε λείψει ΚΑΘΟΛΟΥ
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#735411
Scotch έγραψε:Πόσο μου τη δίνει κι αυτό το χέρι που κρέμεται έξω...

< >


Το ταριφόχερο είναι για να παλατζάρει το βάρος του πλυντηρίου δεξιά. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#743291 Μια χαρά. Σε παθητική ασφάλεια εξάλλου μικρή διαφορά έχει από μηχανή (έως καμία), αν φοράει κράνος. Σε ενεργητική πάσχει "λίγο".
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#743292
Chris έγραψε:Κηφισιας πατινι, πηγαινα με 70 και με περασε. Ζωη σε μας :s_whiteflag
Εμένα μου έχει τύχει στην Καποδιστριου να ανοίγει με 70 και να μην μπορώ να τον φτάσω.

Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By Chris
#743293
Scotch έγραψε:Μια χαρά. Σε παθητική ασφάλεια εξάλλου μικρή διαφορά έχει από μηχανή (έως καμία), αν φοράει κράνος. Σε ενεργητική πάσχει "λίγο".


Κρανος ποδηλατου, δε νομιζω να ειναι σχεδιασμενο για προσκρουση με 70++

Αλλα ακομα και στην παθητικη πιστευω πως πασχει, πχ με τη μηχανη παιζει να πεσεις και να γλιστρησεις με τη μηχανη μπροστα σου, να ανασχεσει τη συγκρουση με το πεζοδρομιο πχ

Καλα για ενεργητικη γελαει ο κοσμος εννοειται
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#743294 Καλά, ναι, εννοείται για το κράνος. Εννοούσα αν φοράει κανονικό κράνος ότι έχει μικρή διαφορά. Εδώ πολλοί δεν φοράνε καν ποδηλάτου. Αυτός που σε προσπέρασε φορούσε;