Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#743296 Το ωραίο είναι που πολλοί δεν φοράνε κράνος αλλά τουλάχιστον φοράνε μάσκα. Μην κολλήσουμε και τον τραυματιοφορέα (στην καλύτερη των περιπτώσεων), αμαρτία.
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#743297 Ούτε σε μη ηλεκτρικό πατίνι δεν ανεβαίνω. Οχι να πηγαίνω με 30 χλμ/ω με ένα τέτοιο στους ελληνικούς (χωματό)δρομους. Εχει πλάκα πάντως να πηγαίνεις με 70 και να σε προσπερνά πατίνι. Αισθάνεσαι λες και αποτελείς μέρος κάποιου ανέκδοτου. :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#743298
edmond έγραψε:Εικόνα

Έλαμωρετώρα πουθαβάλωμόνοέναψυγειοκαιδυοκουζινες.
Δεν πίστευα πως αυτή η πόρτα θα άντεχε τόσο βάρος!


< >
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#743343 Υπάρχει αρκετό υλικό στο Youtube.
Ο τύπος υποψήφιος πελάτης για τον PeterPan, να μην πως για τους Αδελφούς Μπαμπούλα απευθείας!



Άβαταρ μέλους
By markvag
#743358
axel12p έγραψε:Υπάρχει αρκετό υλικό στο Youtube.
Ο τύπος υποψήφιος πελάτης για τον PeterPan, να μην πως για τους Αδελφούς Μπαμπούλα απευθείας!





Η αγορά έχει λύσεις για όλα:

Εικόνα

Φαντάζομαι να μπορεί να το κάνει και 3-4 κομμάτια, για την περίπτωση ατυχήματος με κανένα φορτηγό... :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#743360 Απο το να σπερνουν καρκινο με τα θερμικα χιλιες φορες καλυτερο το πατινι. Μονο η βλαστηση που θα προκυψει από την εγκαταλειψη των θεσεων σταθμευσης θα κανουν την Αθήνα πολο ελξης για εκατομμυρια.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#743362 Καλά τα λέει αυτός ο συμφορουμίτης

Τελικά ΘΑ ΠΑΡΩ πατίνι.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#743382 Χθες το βραδυ τρομερο combo στον πειραια-νεο φαληρο, με 2 ακινητοποιημενα οχηματα σε 2 απο τα δυσκολοτερα σημεια, χωρις ορατοτητα ή αρκετο φωτισμο, μεγαλες ταχυτητες, και φυσικα τους οδηγους αντι να βαλουν ενα τριγωνο και να εξαφανιστουν απο την ασφαλτο, προσπαθουσαν να μας ειδοποιησουν με το φακο του κινητου (ουτε που φαινεται οπως ερχεσαι με 60-80) ενω στεκονταν ΠΙΣΩ απο τα οχηματα τους. Να ζησουμε να τους θυμομαστε κι αυτους.

Ενας στην εισοδο για πειραια πανω στη γεφυρα εξω απο το καραισκακη στη δεξια, που εβλεπες τελευταια στιγμη λογω της ανηφορικης κλισης, και μια στην εξοδο, μικρας ασιας, στην αριστερη, ακριβως εκει που στενευει κατω απο τη γεφυρα της λαμπρακη, δηλαδη στο απολυτο σκοταδι :dizzy:

Κουιζ: τι ποσοστο αυτοκινητων στην Ελλαδα λετε εχει κιτρινο γιλεκο στο πορτ μπαγκαζ? :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By markvag
#743387
Chris έγραψε:Κουιζ: τι ποσοστο αυτοκινητων στην Ελλαδα λετε εχει κιτρινο γιλεκο στο πορτ μπαγκαζ? :s_crazy


Κάτω από 5% είμαι σίγουρος... :lipsealed: (έχω 2, το ένα πορτοκαλί high visibility βέβαια :s_biggrin )
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#743392
markvag έγραψε:
Chris έγραψε:Κουιζ: τι ποσοστο αυτοκινητων στην Ελλαδα λετε εχει κιτρινο γιλεκο στο πορτ μπαγκαζ? :s_crazy


Κάτω από 5% είμαι σίγουρος... :lipsealed: (έχω 2, το ένα πορτοκαλί high visibility βέβαια :s_biggrin )


Kαι εγώ 2 πορτοκαλί μας ταέδωσε δώρο η ΑΟ.