Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#767334 ρε σεις ειδα και εγω ενα ολοιδιοιδιο στην Σερβια :shifty:
ποσο μουν@ρ@ ειναι αυτο το αυτοκινητο,ολη τη Σερβια ημουν απο πισω ,δεν χορταινα να το βλεπω.
Το χρωμα λαιβ τα σπαει. :inlove:

Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#767342
dimviii έγραψε:ρε σεις ειδα και εγω ενα ολοιδιοιδιο στην Σερβια :shifty:
ποσο μουν@ρ@ ειναι αυτο το αυτοκινητο,ολη τη Σερβια ημουν απο πισω ,δεν χορταινα να το βλεπω.
Το χρωμα λαιβ τα σπαει. :inlove:

Εικόνα
Εικόνα
Κουκλια και τα δύο. ,

Πόσο είπαμε δίνεις το γκρι;

Σε άλλα νέα, ερχόμενος από την Καλαμάτα το πρωί προσπέρασα ένα Tesla M3 που πήγαινε με 100 χαω.
Ποιος ξέρει από πού είχε φύγει και που πήγαινε. Μπορεί και 300 χλμ . Ολόκληρο ταξίδι.

Οικονομικά ερχόμουν κι εγώ με 120 χαω και 7 λιτ/ 100.

Ωρε, θα το είχα ρίξει στο γκρεμό...




RMX3363
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#767346 Σα να πετυχαίνεις από Τρίπολη και δώθε εμένα να πηγαίνω ή να γυρνάω από του χουργιό.

100 (110 στις κατηφόρες), 5άρι καταναλωσάκι. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#767348
diplomat έγραψε:Σα να πετυχαίνεις από Τρίπολη και δώθε εμένα να πηγαίνω ή να γυρνάω από του χουργιό.

100 (110 στις κατηφόρες), 5άρι καταναλωσάκι. :inlove:
Έδωσες κι εσύ ένα τσουβαλι λεφτά;

RMX3363
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#767400
Νίκος Παππάς έγραψε:
Πόσο είπαμε δίνεις το γκρι;

το γκριθα κρατηθει για τον γιο.Θα πουληθει το λευκο δικο του,μιας και ειναι το παλαιοτερο σχετικα με τα αλλα δυο.

Νίκος Παππάς έγραψε:Σε άλλα νέα, ερχόμενος από την Καλαμάτα το πρωί προσπέρασα ένα Tesla M3 που πήγαινε με 100 χαω.


περασα και εγω 3-4 σε γερμανια Αυστρια,και αλλο ενα στην ευθεια της Θηβας με τελικες.Δεν προλαβα να βγαλω φωτο να τη στειλω στο Ντιμσαμπα να την βαλει αβαταρ. :(
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#767402 και μια απο ενα ρεστ στη Γερμανια,που ειχα σταματησει για κατουρημα και να ξεπιαστω :shifty:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#767475
Νίκος Παππάς έγραψε:
Σε άλλα νέα, ερχόμενος από την Καλαμάτα το πρωί προσπέρασα ένα Tesla M3 που πήγαινε με 100 χαω.


Άρα δεν είμαι ο μόνος που τα πετυχαίνω με τέτοιες ταχύτητες στις Ε.Ο. :lol:
Ντάξει κακό δεν είναι να πηγαίνεις αργά, κακό είναι να μη θες να πας αργά αλλά να στο επιβάλουν περιορισμοί. Εγώ πχ με το ΜΧ5 πάω με 100χλμ γιατί ήδη πριν από αυτά έχω αεροδυναμικούς θορύβους, θορύβους κύλισης και κατανάλωση που δεν πέφτει κάτω από 8λ/100χλμ. Αλλά εγώ δεν έδωσα πενταψήφια νούμερα για να το πάρω :shifty: :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#769442 Ντελιβεράς μάλλον στην επιστροφή από παράδοση. Διαδρομή Πανόραμα προς Θέρμη.

Αυτά είναι ομορφιές.

Επίσης μέσα στη Θέρμη παρολίγο να τρακάρω με πιτσιρικά 10-13 με πατίνι που είχε κ δεύτερο άτομο. Πήγαινα πολύ σιγά κ πετάχτηκε από μονόδρομο. ευγενικό παιδί δικαιολογήθηκε πως δεν πιάνει το φρένο....Όλα τα άλλα καλά.
Αμφιβάλω αν ήξερε τι είναι μονόδρομος. Του ζήτησα να πει στον μπαμπά του τι έγινε,γιατί θα το πω εγώ. Δεν τον ξέρω φυσικά....Εικόνα

.