Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By skous
#187351
Bayern7 έγραψε:
JasonLouk έγραψε:Done. Πολύ όμορφο ερωτηματολόγιο σε όψη :thumbsup:

To έκανα κι εγώ.
Εμένα αντίθετα μου φαίνονται κουραστικές αυτές οι γραμματοσειρές, τύπου comics.
Προτιμώ τα κείμενα/ερωτηματολόγια κλπ να έχουν πιο κλασσικές γραμματοσειρές για να είναι πιο άνετα στο διάβασμα.


Λες να έβαζα αυτήν την αρχεοελληνική που είχε η εθνική μπάσκετ κάποτε στην φανέλα και δεν καταλάβαινε κανείς χριστο; :)


< >
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#187407
Bayern7 έγραψε:
JasonLouk έγραψε:Done. Πολύ όμορφο ερωτηματολόγιο σε όψη :thumbsup:

To έκανα κι εγώ.
Εμένα αντίθετα μου φαίνονται κουραστικές αυτές οι γραμματοσειρές, τύπου comics.
Προτιμώ τα κείμενα/ερωτηματολόγια κλπ να έχουν πιο κλασσικές γραμματοσειρές για να είναι πιο άνετα στο διάβασμα.


Και μένα μου άρεσε πολύ. Αν τα κείμενα ήταν μεγαλύτερα ή είχε πολλές παραπάνω ερωτήσεις και εγώ θα κουραζόμουν.
Άβαταρ μέλους
By spoky
#187446 πάνω στο ερωτηματολόγιο, γιατί να πληρώνω συνδρομή εφαρμογής εγώ ο χρήστης και όχι τα parking τα ίδια; Αυτά θα ωφεληθούν κατα κύριο λόγο. Δεν υπάρχει καμια περίπτωση να πλήρωνα γι αυτό το πράγμα. Είναι σαν την Πειραιώς που θέλει να την πληρώνουμε για τις ειδοποιήσεις κινήσεων μέσω email. Πράγμα που αφορα την δική τους ασφάλεια. Επίσης ακόμα μια συνδρομή ανάμεσα σε τόσους λογαριασμούς; Συνδρομές και in-app αγορές είναι φρικτά μοντέλα. Λατρεύω τις εφάπαξ αγορές σε λογικές τιμές ή τελος πάντων αγορές που θα έχουν τουλάχιστον βαθος τριετίας.
Άβαταρ μέλους
By skous
#187460
spoky έγραψε:πάνω στο ερωτηματολόγιο, γιατί να πληρώνω συνδρομή εφαρμογής εγώ ο χρήστης και όχι τα parking τα ίδια; Αυτά θα ωφεληθούν κατα κύριο λόγο. Δεν υπάρχει καμια περίπτωση να πλήρωνα γι αυτό το πράγμα. Είναι σαν την Πειραιώς που θέλει να την πληρώνουμε για τις ειδοποιήσεις κινήσεων μέσω email. Πράγμα που αφορα την δική τους ασφάλεια. Επίσης ακόμα μια συνδρομή ανάμεσα σε τόσους λογαριασμούς; Συνδρομές και in-app αγορές είναι φρικτά μοντέλα. Λατρεύω τις εφάπαξ αγορές σε λογικές τιμές ή τελος πάντων αγορές που θα έχουν τουλάχιστον βαθος τριετίας.


Μα για αυτό είναι το ερωτηματολόγιο :)

Θα εκπλαγείς όμως να δείς τι απαντάνε άλλοι σε άλλες πόλεις/κράτη (όπου π.χ. δίνουν 30€/day parking....) για το πόσο θα πλήρωναν για free parking spots.

Anyway το όλο εγχείρημα είναι για να δούμε τι σκέφτεται ο κόσμος ανα περιοχή
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#187465
spoky έγραψε:Επίσης ακόμα μια συνδρομή ανάμεσα σε τόσους λογαριασμούς; Συνδρομές και in-app αγορές είναι φρικτά μοντέλα. Λατρεύω τις εφάπαξ αγορές σε λογικές τιμές ή τελος πάντων αγορές που θα έχουν τουλάχιστον βαθος τριετίας.


Ενώ δε διαφωνώ μαζί σου, νομίζω ότι διαφωνεί μαζί μας η εξέλιξη.

Από ό,τι φαίνεται όλα προς συνδρομές θα πάνε.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#194880 Για θέση παρκινγκ σε Αγ. Παρασκευή - κοντόπευκο πόσα θα δίνατε/θεωρείτε νορμάλ; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By GTS
#194897 Θεση που; Σε κλειστο/οργανωμενο/με φυλακα ή στο χωραφι καποιου? Πυλωτη ή κλειστο γκαραζ σε πολυκατοικια;
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#194903 ...αυτη η σκεψη/εφαρμογη ειναι εξαιρετικη για πολιτισμενες/οργανωμενες πολεις, περιοχες...Οχι για προαστεια Μπανανιας οπως καταντησαμε... :s_sorry

Ακομα και εαν ξεκινησει μια τετοια διαδικασια στο Ελλαδισταν σε μεμονωμενες περιοχες με επιτυχια, συντομα αν οχι αμεσα θα υπαρξει αδυναμια του εκαστοτε φορεα, δημου(?) να την υποστηριξει , ή εστω να διασφαλισει την λειτουργια της...Παντα θα σκαει καποιου ειδους μποικοταζ, ακομα ενδεχομενως και απο καποιους πολιτες...
Άβαταρ μέλους
By xenos
#194910
GTS έγραψε:Θεση που; Σε κλειστο/οργανωμενο/με φυλακα ή στο χωραφι καποιου? Πυλωτη ή κλειστο γκαραζ σε πολυκατοικια;


Κλειστο, μη φυλασσομενο.


< >
Άβαταρ μέλους
By xenos
#232946
xenos έγραψε:
GTS έγραψε:Θεση που; Σε κλειστο/οργανωμενο/με φυλακα ή στο χωραφι καποιου? Πυλωτη ή κλειστο γκαραζ σε πολυκατοικια;


Κλειστο, μη φυλασσομενο.


< >


:hmmm: :hmmm: :hmmm: