Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By edmond
#674354 Πρίν 3 χρόνια, όπου είχα ακόμα WIND, η κάρτα sim έγραφε telestet. Από το 1999!
Είχα κερδίσει και στοιχηματάκι όταν κάποιος, κάποτε, επέμενε ότι έχουν καταργηθεί οι παλιές αυτές sim. :lol:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#674401
tsilis έγραψε:DAP τους άλλους πιάνει είναι η αλήθεια , αλλά αυτοκίνητο άνευ λόγου και αιτίας και εγώ δεν!

Εντι ευχαριστώ , έχει δουλειά σε κάποια πραγματάκια , είναι σχεδόν 20 ετών άλλωστε. Θα δούμε και για τα Β6.

Dimsaba , μόνο Slk μετά απο ΜΡ2 ή κάνα καλο ΜΚ1 Μιάτα , για άλλους λόγους.
Πριν από 20 χρόνια ούτε και εγώ θα είχα παρει! Τώρα χαίρομαι μπαρμπαδίλα!

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές
Καλορίζικο φιλτατε, και όμορφες βόλτες. Κανόνισε να πάμε μια μικρή βόλτα όταν μας ελευθερώσουν, τώρα που κυκλοφορώ και εγώ το δικό μου και τελείωσα και με τους καταρράκτες και βλέπω τέλεια!!!


< Note >
Άβαταρ μέλους
By tsilis
#674880 Σε ευχαριστώ πολύ Θρασυβούλε!

Μόλις φτιάξει η κατάσταση , εννοείται θα πάμε βόλτα τα 2 Μ.
Τώρα που είσαι και αετομάτης , ποιος σε πιάνει ! :lol: :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By elvet
#675045
rocsta έγραψε:
elvet έγραψε:Παλιότερες εκδρομικές, λόγω του lockdown
Εικόνα

Σπήλαιο;

Αν ρωτάς για το σημείο είναι κάπου εδώ: https://www.google.gr/maps/@42.2732201,8.6917305,432m/data=!3m1!1e3?hl=el&authuser=0
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#675485
MIXOStsi έγραψε:Δε γερνάει το ταπεR...


Ισχύει. Και αυτό το Fiesta ωραίο όμως. Δικό σου;

Βγάλε με από τη φυλακή
Εικόναnavigate me to the closest gas station
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#675492 Όχι το FIesta είναι φίλου, st line... Όμορφο είναι αλλά μέχρι εκεί. Δε θα ήταν με τίποτα επιλογή μου ειδικά για τα λεφτά που ζητάει.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#675548 Και μιας κανουμε diss στη Ford
Εικόνα
Βλεπετε και λιγο απο το Fordακι μου αλλα... μηπως το Συμπαν θελει κατι να μου πει??
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#675654 Ναι, ότι παραλλαγές αυτής της τραπεζοειδούς μάσκας έγιναν ξαφνικά πολύ δημοφιλείς... :ninja:

Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#675676
Focusman91 έγραψε:... μηπως το Συμπαν θελει κατι να μου πει??


Διάφορα!
Ότι αμαρτία καινούριο αυτοκίνητο παρατημένο έξω στο δρόμο, έχει ωραιότατες γωνίες για γδαρσιμο ...
Ότι περίμενε να αποκτήσει η Αττική δικές της πινακίδες, γέμισε ο τόπος με leasing ΧΕΑ, ΧΕΕ κλπ ...
Ότι δες σε καναδυο χρόνια να περάσουν οι παιδικές ασθένειες του και που θα ρίξουν την τιμή του Leon ...
Ότι περίμενε να κατασταλάξουν με τα νέα τέλη κυκλοφορίας...
Ότι περίμενε να τελειώσουμε με την πανδημία...
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#676177 Μία φωτογραφία με τις καινούριες αναρτήσεις, έτσι για αλλαγή :shifty: :lol:

Εικόνα

Αυτός με τη G είναι ο φτωχός που έχει και τη RR που είχα ποστάρει κάποτε :metalo: