Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#670224 καλοταξιδο το ροχι!! :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#670261
g47 έγραψε:Cosmo με 59k km, του 07, συμπίεση 7.2 - 7.5, πρώτος κινητήρας, εργοστασιακό χρώμα, ένας οδηγός.
Καμία μετατροπή. Για αυτό παιδεύτικα πολύ.
Είχε και ηλιοροφή που ήθελα, το κοιτάξαμε από κάτω και ήταν καθαρό, το πήρα μετά απο μία εβδομάδα σκέψης.
Το εσωτερικό είναι καινούργιο, εξωτερικά έχει τα χτυπηματάκια του (rock chips σχεδόν όλα) αλλά τίποτα που δε διορθώνεται η δε μπορώ να ζήσω με αυτό.
Περισσότερες όταν το παω για σερβις και μποτέ. :)

Ακούγεται τέλειο! Καλά χιλιόμετρα και πάντα με το πλάι!
Άβαταρ μέλους
By g47
#670276 Σας ευχαρίστω όλους.
Ήταν όντως καλή περίπτωση, το οποίο κατάλαβα μετά από πολύ διάβασμα και πολλαπλές επισκέψεις στην Αθήνα.
Το τι διαλυμένα είδα τα οποία παρουσιάζονταν στο car σαν καινούργια, δε λεγεται.

dimik έγραψε:Καλοτάξιδο!

Πολλαπλασιαστες να αλλάξεις με ΑΕΜ και ψάξε και λίγο το Sohn omp για διχρονολαδο.

< >


Έχει αλλάξει τον Ιανουάριο με εργοστασιακά πάλι, μαζί με μπουζί και έχει ήδη παραγγελθεί idemitsu λαδάκι και premix, μαζί με καινούργια μπαταρία γιατι έχει μικρή πάνω και ζορίζει τη μίζα.
Αν ξαναχρειαστεί θα πάω σε aftermarket πολλαπλασιαστες.
Δεν έχω θέμα να κάνω το premix στο ντεπόσιτο γιατί παραείναι ακριβό. :lol:
Άβαταρ μέλους
By tsilis
#670278 Κάτσε να βάλω και εγώ μετά το detailing και το κεραμικό .
Να γίνει της Μάζντα! :lol:

Εικόνα


Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Όσο για το car.gr , μόνο όποιος το έχει τραβήξει :lipsealed: καταλαβαίνει για τί σαπίλα μιλάμε .
Τις αγγελίες τις ξεκινάς κατ´αρχάς αμφισβητώντας,και αν είσαι τυχερός , μπορεί να προκύψει συνάφεια (σχετική) μεταξύ αγγελίας και πραγματικότητας .

Να το χαρείς ! :)
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#670284 Διακόπτω τη Mazdoεπιδειξη καθότι περιμένουμε να μάθουμε στοιχεία για το κατάστημα που έγινε το detailing αλλά και το κόστος πλιζ!! :rtfm:

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By tsilis
#670289 Advanced Detailing Service (ADS) στα Μελίσσια.
Εξαιρετικοί και σε αποτέλεσμα και σε συμπεριφορά . Είναι δεύτερο αυτοκίνητο που πηγαίνω εκεί .

Το δικό μου είναι το light κεραμικό και πήγε 600 ευρώ με απόδειξη.
Έμεινε 9 μέρες εκεί , είχε δουλειά να γίνει .

Για το MR2 που θέλει ακόμα περισσότερα , θα πήγαινε 400 ευρώ .
Άβαταρ μέλους
By markvag
#670291
g47 έγραψε:Μόλις το πάρκαρα στη πυλωτή. :inlove:

Εικόνα


:inlove: :yahoo: :metalo: :yahoo: :metalo: :inlove:

Το θέλω και για δικό μου! :inlove: