Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By IKE
#655864 Παίδες καμια φορά φόροι και χαράτσια είναι τόσο άδικα που καλύτερα να τα πιστολιάζουμε, μην είστε κορόιδα, άλλο το νόμιμο, άλλο το ηθικόν.
Άβαταρ μέλους
By Miatakias
#655865
IKE έγραψε:Παίδες καμια φορά φόροι και χαράτσια είναι τόσο άδικα που καλύτερα να τα πιστολιάζουμε, μην είστε κορόιδα, άλλο το νόμιμο, άλλο το ηθικόν.


Δεν ξέρω αν το λες για πλάκα γτ είσαι μονίμως ειρωνικός χρήστης (χωρίς να προσφέρεις σε συζητήσεις..... )αλλά χαράτσια δεν υπάρχουν πια, μόνο φόροι
Άβαταρ μέλους
By nomarxis
#656265 Εικόνα

3 διαφορετικές δεκαετίες
3 διαφορετικές εποχές
2 διαφορετικές σχολές
1 κοινός στόχος. Να εξυπηρετούν και να χαρίζουν διασκέδαση στα χιλιόμετρα που γράφουν.
1992 VW GOLF 3 1400 με 60 :hmmm: PS. Τα πρώτα 150.000χιλ ήταν άνετα και με ευλάβεια. τελευταία κάνει τον χαμάλι. Στα 185000χιλ πλέον.
2002 η ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ. Το jazz που στα 400000χιλ πλέον γράφει αξιοπιστία και κουράγιο. Τραβά και τρειλερ περιστασιακά με λάδι και ξύλα. Δεν τρίζει τίποτα και καίει ακόμα 5.8/100. Ακόμα τραβά σαν πετρέλαιο και χαίρεσαι να ο δουλεύεις μεχρι τις 3000σαλ. Αρχικά στα χέρια μου, μετά της αδερφής μου, του γαμπρού και τώρα στον πατέρα. Σωτήρας και εργάτης. Υπνο και σεξ στο πίσω κάθισμα. ΕΠΟΣ.
2017 η AT. Ελπίζω μετά από 20 χρόνια να γράφω ακόμα για αυτή.
Άβαταρ μέλους
By soch
#656433 Παρέλαβα προχθές. Χθες μπήκε για τα απαραίτητα αξεσουάρ προστασίας.
Toyota C-HR 2.0 special edition. Περάστηκε κεραμική στην Toyota.

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#656450 Καλορίζικο. Είναι πάρα πολύ όμορφο και σαν αμάξι και ειδικά σαν συνδυασμό που το αγόρασες...
Καλά και ασφαλή χιλιόμετρα :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#656451 To χρώμα είναι το λιγότερο γαμάτο! Οι μπάρες είναι Toyota κι αυτές; Μπαγκαζιέρα κατευθείαν;
Με το καλό, καλά χιλιόμετρα, φοβερή επιλογή.
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#656462 Πωπω μια αμαξαρα!ΤΡΕΛΑ :thumbsup: :thumbsup:
Το χρωμα ειναι απιστευτο
με γειες και καλα χιλιομετρα

προσωπικα με χαλανε λιγο οι μπαρες, αλλα αμα την χρειαζεσαι την μπαγκαζιερα τι να κανεις :(
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#656510 Στα ίδια με 1,5 TSI.

eddieτ: πιο γρήγορο από στάση λόγω ηλεκτροκινητήρα