Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#615210 Πανέμορφο!

Βλέποντας το σκέφτηκα το κιόσκι που έχει στην Χαλκιδική, μετά τα λουτρά της Αγίας Παρασκευής αλλά δεν...
Αυτό το αυτοκίνητο το έχει σε κακό να φωτογραφηθεί δίπλα σε μια παραλία, μια αμμουδιά ή με θέα την θάλασσα...
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#615217 Στη Χαλκιδική έπεσες μέσα Κώστα αλλά ήταν λιγάκι πιο ψιλά :lol: Ανάμεσα σε Ταξιάρχη και Βράσταμα το σημείο.
Με θέα τη θάλασσα το πολύ σε καμιά Λ.Νίκης :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#615229 οντως πανεμορφος ο λεοντας!
Άβαταρ μέλους
By socratesn
#615349 Στην κατά τη γνώμη μου πιο ωραία διαδρομή της Θεσσαλίας για τέτοια εποχή
https://goo.gl/maps/oe5D7QeVtGzp6iuDA
Από Σπηλιά Κισσάβου για Καρίτσα, ουσιαστικά ανεβοκατεβαίνεις Κίσσαβο και καταλήγεις Αιγαίο. Μόνο μειονέκτημα οδηγικά τουλάχιστον το ότι σχεδόν πάντα έχει πυκνή ομίχλη και παρότι δεν συναντάς με την καμία αυτοκίνητο το χειμώνα, τα φύλλα και οι πέτρες here and there την κάνουν απαγορευτική για γρήγορες βόλτες αν κ έχει ωραία χάραξη στα περισσότερα σημεία της.. Για βόλτα, φωτογραφίες και καθαρό αέρα είναι φανταστική διαδρομή.

Αναφορικά με την αντάρα :inlove: :
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By fot
#615386
socratesn έγραψε:Στην κατά τη γνώμη μου πιο ωραία διαδρομή της Θεσσαλίας για τέτοια εποχή
https://goo.gl/maps/oe5D7QeVtGzp6iuDA
Από Σπηλιά Κισσάβου για Καρίτσα, ουσιαστικά ανεβοκατεβαίνεις Κίσσαβο και καταλήγεις Αιγαίο. Μόνο μειονέκτημα οδηγικά τουλάχιστον το ότι σχεδόν πάντα έχει πυκνή ομίχλη και παρότι δεν συναντάς με την καμία αυτοκίνητο το χειμώνα, τα φύλλα και οι πέτρες here and there την κάνουν απαγορευτική για γρήγορες βόλτες αν κ έχει ωραία χάραξη στα περισσότερα σημεία της.. Για βόλτα, φωτογραφίες και καθαρό αέρα είναι φανταστική διαδρομή.

Αναφορικά με την αντάρα :inlove: :
Εικόνα

Προσφέρεται καφεδοτσιπουροκατασταση για photoshooting μια ακόμη λευκής bmw.
Πολύ πολύ όμορφες φωτό. Μπράβο!


< >
Άβαταρ μέλους
By socratesn
#615417 Σας ευχαριστώ όλους
(fot είσαι εδώ τριγύρω? Είναι με Xenon ή BMW? Είναι πιο φωτογενείς έτσι :lol: :inlove: )
Παρατήρησα ότι στον χάρτη έχει βάλει ό,τι να ναι διαδρομή, νομίζω πιο σωστή είναι αυτή(από μνήμης την έβαλα)
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#615434 +1 για τις όμορφες φώτο. Συνήθως περάσματα ποταμών και ρεματιών κάνουν τέτοιες αντάρες όταν απο βραδύς έχει βρέξει