Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By 224v
#809493 είδα και αυτή στο Λονδίνο από κοντά και μου άρεσε πολύ.
προσωπικά θα την αγόραζα αντί για πορσικο που είναι πλέον πολύ κοινό στους δρόμους. ΕικόναΕικόνα

.
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#809495
BARHonda έγραψε:Φοράμε το ίδιο μοτέρ νομίζω αλλά το έχουν κάνει detuned στο δικό σου (252PS από 300)


Σωστός !
Υπάρχει κ η s , που φοράει πράγματα σαν το δικό σου !!!
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#809496 Καλοτάξιδα κ τα δυο. Βασικά όλοι περιμένουν να μάθουν πώς κατέληξες σε αυτό το μοναδικό εργαλείο. Το οδηγήσεις κ ενθουσιάστηκες? Είχες καταλήξει σε κάποια κ ποιά?

Πρόλαβες να μπεις πίστα?
Μπες στο οδήγησα κ γράφε....
Δεν πρόλαβες να ανοίξεις κ θέμα να προτείνουμε κ να ονειρευτούμε κ εμείς...
Να τα χαίρεσαι με υγεία κ εις ανώτερα!
Άβαταρ μέλους
By otso
#809591
vagmann έγραψε:Ε-Ρ-Ω-Τ-Α-Σ!!! :inlove: :inlove: :inlove:

Καλορίζικο Vag!Καλά στριφτερα,και ασφαλή χιλιόμετρα! :metalo:


Oντως τελεια η alpine
Η πλακα ειναι οτι διαβαζα και νομιζα οτι ηταν ο vagmann και σιχτιριζα που δεν μου το ειπε να μην του το ζητησω για καμμια βολτα διπλα στην Ριτσωνα , μεχρι που ποσταρε παραπανω και καταλαβα οτι η αλπινα ειναι του vagmag και οχι του vagmann.
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#809593 Να είστε όλοι καλά :)

Ναι η αλήθεια είναι όταν παρουσιάστηκε το θεώρησα πολύ ρετρό , κ δεν εντυπωσιάστηκα από τις φωτογραφίες .
Λίγο ότι το συνήθισα , λίγο ότι απολάμβανε καλών κριτικών κ σχολίων στα διαφορά τεστ , λίγο που διάβασα ξανά την ιστορία κ το ταιριαξα περισσότερο στο μυαλό μου με το αρχικό μοντέλο , άλλαξα οπτική !
Αφού το πήρα κ μετά , όταν το είδα από κοντά μου φάνηκε αρκετά όμορφο , ασχολήθηκα περισσότερο με τις λεπτομέρειες κλπ .

Ε όσο να ναι , όταν κάτι πλέον το έχεις διαλέξει , αλλά κ ειδικά όταν έχει δημιουργήσει έναν σχετικό μύθο γύρω του , ομορφαίνει :) ( βλέπε Subaru , evo κλπ :lol: )
Άβαταρ μέλους
By markvag
#809614 Πολύ ωραία η Alpine, ωραία και η περιγραφή σου στο άλλο θέμα!

Με το καλό να τη χαίρεσαι! :metalo:
Άβαταρ μέλους
By vagmann
#809701
otso έγραψε:Η πλακα ειναι οτι διαβαζα και νομιζα οτι ηταν ο vagmann και σιχτιριζα που δεν μου το ειπε να μην του το ζητησω για καμμια βολτα διπλα στην Ριτσωνα , μεχρι που ποσταρε παραπανω και καταλαβα οτι η αλπινα ειναι του vagmag και οχι του vagmann.


:lol: :lol: :lol:
Μακάρι...
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#809728
Anonymous Founder έγραψε:Εγώ την βρίσκω πανέμορφη πάντως την Alpine (γιατί στο Οδήγησα έγραψες πως δεν σου άρεσε τόσο εμφανισιακά).

+1000 Και εμένα στα μάτια μου, μου φαίνεται πολύ όμορφη και ξεχωριστή. Μου έκανε εντύπωση πως δεν του άρεσε εμφανισιακά. Το πιο σημαντικό βέβαια είναι πως με βάση την περιγραφή του στο "Οδήγησα" φαίνεται πλέον πράγματι να το χαίρεται! :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By elvet
#809835 Ονειρο η ALPINE, καλορίζικο :metalo:
Είχα θαυμάσει μία τέτοια στο μπλε των παλιών αγωνιστικών Α110Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από elvet και 21 Μαρ 2023, 22:15, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#809837
axel12p έγραψε: Μου έκανε εντύπωση πως δεν του άρεσε εμφανισιακά.

δεν ειναι παραξενο,εμφανισιακα ουτε εμενα μου κανει κατι.Ισως επειδη δεν μου αρεσε και η παλια αλπιν.
Το αυτοκινητο παντως πρεπει να ειναι οπλο.
Στο Γαλλικο πρωταθλημα ραλλυ που τρεχουν μερικες,φτανουν να κανουν 3-4-5ους χρονους γενικης,και οχι μονο σε ειδικες που βολεβονται.
Ταχυτερες απο 911 gt3 rs που ετρεχαν στο Γαλλικο πρωταθλημα.