Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#750231
fuelGR έγραψε:Καλησπέρα παιδιά.

Είμαι ένας εκ των δημιουργών του fuelGR. Κατ'αρχήν να ευχαριστήσω τον Nikos! για τα σχόλιά του και τη γνωστοποίηση της εφαρμογής.

Η εφαρμογή είναι διαθέσιμη για Android, Windows 8+, Windows Phone αλλά και Web (απο οποιοδήποτε web browser σε οποιαδήποτε συσκευή) εντελώς δωρεάν. Είναι μια μεγάλη προσπάθεια που με τη στήριξη του κόσμου έγινε η μεγαλύτερη εφαρμογή προβολής τιμών καυσίμων και πρατηρίων στη χώρα. Βραβευμένη από το Τεχνικό Επιμελητήριο Ελλάδος.

Ενδεικτικά, σας παραθέτω τις τοποθεσίες λήψης του fuelGR και links για περισσότερες πληροφορίες.



Θα χαρώ να ακούσω τα σχόλιά σας ή προτάσεις βελτίωσης. Επίσης, όσοι την έχετε, περάστε μια βόλτα απο το Play Store για αξιολόγηση :iconcool:

Ξεθαμα τοπικου, δημοσιευσης.. :lol: :lol:

Τοσα χρονια με το μηχανακι δεν με ενοιαζε η τιμη της βενζινης. Εκαιγε 4λιτ /100, ενα ρεζερβουαρ εβγαζε 200 χλμ χαλαρα τα οποια τα εκανα σε 2 βδομαδες οποτε γεμιζα παντα απο συγκεκριμενο πρατηριο κοντα στο σπιτι για να τσεκαρω τα λαστιχα καθε τοσο και μιας και το αμαξι δεν εκανε πολλα χιλιομετρα και γεμιζε μια φορα τον μηνα μετρουσε να βολευει περισσοτερο και οχι η τιμη.

Τωρα που το Panda καιει τα διπλα και η συζυγος κανει 35χλμ την ημερα, αρχισα το ψαξιμο και η εφαρμογη βοηθησε πολυ. :s_thumbsup
Μετα απο καποιες δοκιμες κατεληξα οτι καλα κανω και παω σε δυο συγκεκριμενα πρατηρια διοτι αισθανομαι οτι με σεβονται σαν πελατη αφου και ευγενικοι ειναι και τα λιτρα που βαζω "βγαζουν" χιλιομετρα :s_wink :shifty:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#750232 Οσο καιρο ειχα βενζινο/υγραεριοκινητο η εφαρμογη ηταν must have (ακομα την εχω).

Απο τοτε που αγορασα EURO 3 :oops: :s_blush δεν μου ξαναχρειαστηκε.

Εχει κανει πολυ καλη δουλεια .
Άβαταρ μέλους
By BEAMS
#750245
g8777 έγραψε:
Απο τοτε που αγορασα EURO 3 :oops: :s_blush δεν μου ξαναχρειαστηκε.


Και τούφα το ντουμάνji όταν βλέπεις στο είδωλο το φίλο σου με το ρενάουλτ να έρχεται μαλλιά.....
Άβαταρ μέλους
By g8777
#750256
BEAMS έγραψε:
g8777 έγραψε:
Απο τοτε που αγορασα EURO 3 :oops: :s_blush δεν μου ξαναχρειαστηκε.


Και τούφα το ντουμάνji όταν βλέπεις στο είδωλο το φίλο σου με το ρενάουλτ να έρχεται μαλλιά.....



Α, εκει τραβαω τσοκ καμια πενηνταρια φορες :s_yes

Μου θελε και περλε ο ταγαροβλαχος. :roll:

Ειχε και περλε κουβα για να αρμεγει τα γιδια. :slap:
Άβαταρ μέλους
By edmond
#750264
Νίκος Παππάς έγραψε:
Scotch έγραψε:
Θα φθάσει τα 2 € η 95αρα γμτκμ.

:( :shifty:

..και 0,50€ η kWh :shifty: :shifty:

Φαααααααπ... :lol:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#750265
edmond έγραψε:
Νίκος Παππάς έγραψε:
Scotch έγραψε:
Θα φθάσει τα 2 € η 95αρα γμτκμ.

:( :shifty:

..και 0,50€ η kWh :shifty: :shifty:

Φαααααααπ... :lol:

0,11 €/kWh κλειδωμένο για 2 χρόνια. Φοοοοοουυυπ :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#750269
Scotch έγραψε:
edmond έγραψε:
Νίκος Παππάς έγραψε:
Scotch έγραψε:
Θα φθάσει τα 2 € η 95αρα γμτκμ.

:( :shifty:

..και 0,50€ η kWh :shifty: :shifty:

Φαααααααπ... :lol:

0,11 €/kWh κλειδωμένο για 2 χρόνια. Φοοοοοουυυπ :lol:


εχεις πληρωσει τις κιλοβατωρες προκαταβολικα με την αγορα του αυτοκινητου.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#750271
dimviii έγραψε:εχεις πληρωσει τις κιλοβατωρες προκαταβολικα με την αγορα του αυτοκινητου.

Μεγάλη κουβέντα αυτό. Ο χρόνος θα δείξει.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#750273
Scotch έγραψε:
dimviii έγραψε:εχεις πληρωσει τις κιλοβατωρες προκαταβολικα με την αγορα του αυτοκινητου.

Μεγάλη κουβέντα αυτό. Ο χρόνος θα δείξει.


δεν εχει να δειξει τιποτα ο χρονος,αποσβεση 50κ ευρω δεν θα κανεις ποτε.Και 1μυριο χλμ να κανεις μεσα θα εισαι.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#750275
dimviii έγραψε:
Scotch έγραψε:
dimviii έγραψε:εχεις πληρωσει τις κιλοβατωρες προκαταβολικα με την αγορα του αυτοκινητου.

Μεγάλη κουβέντα αυτό. Ο χρόνος θα δείξει.

δεν εχει να δειξει τιποτα ο χρονος,αποσβεση 50κ ευρω δεν θα κανεις ποτε.Και 1μυριο χλμ να κανεις μεσα θα εισαι.

Πίστεψέ με, γνωρίζω πολύ καλά αν θα κάνω απόσβεση ή όχι.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#750277
Scotch έγραψε:
dimviii έγραψε:
Scotch έγραψε:
dimviii έγραψε:εχεις πληρωσει τις κιλοβατωρες προκαταβολικα με την αγορα του αυτοκινητου.

Μεγάλη κουβέντα αυτό. Ο χρόνος θα δείξει.

δεν εχει να δειξει τιποτα ο χρονος,αποσβεση 50κ ευρω δεν θα κανεις ποτε.Και 1μυριο χλμ να κανεις μεσα θα εισαι.

Πίστεψέ με, γνωρίζω πολύ καλά αν θα κάνω απόσβεση ή όχι.


τι εννοεις γνωριζεις? γνωριζεις κατι που δεν ξερουν οι υπολοιποι?