Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#729862
panos2171 έγραψε:Δε μπορώ να διαλέξω με τίποτα ανάμεσα σε Μ3 Ε30 και 190e EVO (νομίζω ότι αυτές είναι οι συγκρίσιμες εκδόσεις).


πρεπει να βαλεις και την evo2 m3 εαν συγκρινεις με την 190 evo.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#729864
dimviii έγραψε:ε ηταν και πιο καυλοσερη η μ3.Ειχαν βγαλει και μια εκδοση Cecotto με διαφορα καλουδια πανω.
Ομορφο αυτοκινητο ακομα και σημερα.


Τζονι Τσεκοττο που πετουσε στο ΝτιΤιΕμ με Μ3. Θρυλος. Χαρουμενη αναμνηση για να κλεισω την ημερα μου :metalo:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#729865 και Roberto Ravaglia :superman:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#729970 Εικόνα

Δεν θα ξεχάσω ποτέ όταν μπήκα μέσα πρώτη φορά. Ήταν σε μια έκθεση της Alfa Romeo, στον Πειραιά στην 34ου Συντάγματος Πεζικού
τότε και ήμουν ακόμη μαθητής. 2002-2003 περίπου. Είπα ότι αυτό το αμάξι το θέλω. Και το θέλω κόκκινο. Και έγινε δίκη μου το 2005 σε κόκκινο.
Το πρώτο προμήνυμα είχε έρθει το 1998 το καλοκαίρι σε οικογενειακές διακοπές στην Κέρκυρα. Είχαμε έναν οικογενειακό φίλο γιατρό στις Μπενίτσες και όταν πήγαμε προς την κάτω πλευρά του νησιού, ήταν για να τον δούμε. Είχε αγοράσει μια ολοκαίνουρια ασημί 156. Έφηβος εγώ μπήκα στη θέση του οδηγού. Μου έκαναν εντύπωση τα χωνευτά όργανα. Σπορ κυριλέ αμάξια.
Ο συνδυασμός κόκκινου, 147 και Μιχάλη ήταν προσωπική αδυναμία.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#730043 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Govus
#730131 Εικόνα

Οι αγωνιστικές επιτυχίες της Laurin & Klement, πριν γίνει απλά μια "πολυτελής έκδοση" κάποιων μοντέλων της Škoda...

https://www.skoda-storyboard.com/en/pre ... -boleslav/
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#730163 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#730488
Giuseppe Busso έγραψε:Σαλάκια κοβάθε;


Άστα να πάνε...
Ακόμα σκέφτομαι καμία φορά να του κάνω ενα κόκκινο wrap ολικο.

< >