Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#696710
g8777 έγραψε:
Εγω συνοδηγος θα ειμαι :shifty: , αυτο το κουναβι ο cavallino θα οδηγει. :s_roses


αυτο ειναι χειροτερο απο το να εισαι οδηγος για μενα. :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#696726
g8777 έγραψε::s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl


Δειτε Tiger King εσεις, εδω βγηκαν ΤΑ ΚΡΙΑΡΙΑ :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout


μαλλον και εγω αυτο θα διαλεγα παντως.Εγγυημενο το ξεχειλισμα του σκατου στη καλτσα.
φλατ 12 5λιτρος στα 3 μπαρ και 1100 αλογα με αναρτησεις /πλαισια/φρενα εποχης. :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#696736
g8777 έγραψε:+ μασιφ αξονας πισω . :lol:

Να οδηγας με το νεκροταμπελο στο στομα . :ninja:


δεν νομιζω να βρεθει ουτε αυτο ετσι και γινει στραβη με αυτα τα χλμ σε αυτο το S. :lol:
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#696738 Σε ΕννιάΔεκαΕφτό, δε χωράει ο Τζή... Το video ειναι φέηκ news.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#696740
JimClark έγραψε:Σε ΕννιάΔεκαΕφτό, δε χωράει ο Τζή... Το video ειναι φέηκ news.
Σιγά το μπόι μωρέ με το nomisterακι.

1,70 πάνω σε κασελάκι λούστρου είναι.

Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By krom
#696745 Η φωτό είναι η ex-muhle, δεν είναι και τόσο γρήγορο κομμάτι, δύσκολο να "σκοτωθείς" εκεί, υπάρχουν πολύ πιο τρομακτικά σημεία. Εκεί έχει περισσότερη πλάκα ένα σαπιάμαξο να το περνάς με τέρμα γκάζι παρά με gt3 ξέρωγω.

γαμάτος
vvv

https://youtu.be/mBFjHjm0O5M?t=328
Τελευταία επεξεργασία από krom και 10 Μαρ 2021, 22:41, έχει επεξεργασθεί 3 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#696746 Λίγα για τον αρχιΤσέλιγκα. Και σε λίγο κοντογείτονα :inlove:

για να είμαστε ον τόπικ, επιλέγω αυτό για την στροφάρα ρε Γιώργη

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By 224v
#696803 Η 917 είχε κλειδωμένο διαφορικό είναι πολύ ιδιαίτερο όχημα,δυνατό και ελαφρύ. Όπως γράφτηκε δεν νομίζω ότι πήγαινε τέρμα εκεί φρεναρησε και στο πάτημα έφυγε στην άκρη πάτησε γκαζόν το έχασε και μετά τετακε. Ζημιά δεν είδα στο πίσω μέρος μετά.
Στις δοκιμές του ένας οδηγός είχε καταφέρει να το κρατάει στην πίστα δεν θυμάμαι το όνομα τώρα.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#696804 Από θαύμα βγήκαμε ζωντανοί. Δεν ξέρω ,κάποιος εκεί ψηλά μας αγαπούσε πολύ εκείνη τη μέρα. :oops:
Άβαταρ μέλους
By BEAMS
#696808 G, χωρίς μήνυμα στο 13033 κατεβαίνοντας απ τον πύργο του για τσιγάρα μια τυπικά βροχερή μέρα εκεί που μένει.
Φωτογραφία από τον Τζιμκλάρκ που ήταν τυχαία εκεί ψάχνοντας σπίτι.
Εικόνα