Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By postruck
#573222 Ο πωλητής :s_laughat με το 520,πήγε μέσα στα μεσάνυκτα να βγάλει φωτογραφίες.. :hmmm: Κείμενο,τα τέλη του 2018 :help: είναι πληρωμένα!!!! :s_bye τελειώνει ο Μάρτιος του 2019!! :s_whiteflag
Για το 530,κάτω δεξιά ο προφυλακτήρας έχει κάτι σημάδια που δεν έχουν βγεί με την αλοιφή! Το κράσπεδο ήταν γερό :s_laughat και έτσι οι αρμοί με το καπό είναι και αυτοί λίγο :s_crazy ,το φανάρι παίζει να έχει και σπαζμένες βάσεις.
Α! οταν ο μαντράς λέει ατρακάριστο,το λέει για τα σασιΑ :rtfm: ,τώρα αν έχει αλλαχθεί και κανα φτεράκι,¨"είναι με βίδες αυτα,δεν έχουν θέμα,τα σασιΑ να μην είναι χτυπημένα". :s_drinks
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#573412 BTW, όταν λένε ατρακάριστο εννοούνε χωρίς ζημία στο σασί (να μην έχει τραβηχτεί με καλίμπρα ή "|λογοκρισία|"). Ζημιές στα φτερά, περιμετρικά βαψίματα κλπ δεν λογίζονται. Εκεί πας στο ατρακάριστο-άβαφο.

Και εγώ πρόσφατα τα έμαθα αυτά :lol:
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#573415 Ευλαβικά στρωμένο σημαίνει ότι το έχουν ξεπατώσει όλα τα περιοδικά - Σαρημπαλίδηδες αυτής της χώρας;

https://www.car.gr/16975798-hyundai-i-3 ... p-ck-275hp
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#573417 + Φυλάσσεται στον αυτοκινητόδρομο (= πίστα), όλα τα km σε κλειστό γκαράζ (= ντάλα) :shifty:

Του πίνουμε το αίμα, αλλά κοίτα τι ωραίο-γυαλισμένο που είναι..ε;
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#573434
Dimsabas έγραψε:Ευλαβικά στρωμένο σημαίνει ότι το έχουν ξεπατώσει όλα τα περιοδικά - Σαρημπαλίδηδες αυτής της χώρας;

https://www.car.gr/16975798-hyundai-i-3 ... p-ck-275hp

Το καλό στρώσιμο ξεκινάει στο 3:00!
:lol: :lol: :lol:

Άβαταρ μέλους
By axel12p
#573495 Μη μου πεις ότι δεν γνωρίζεις τον Πόντικα, που ήταν πρωταθλητής στην Αμερική 3,5 χρόνια!
Τα σχόλια από κάτω θεικά! :lol:

Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#573535 ΙΥΕ 53κατι λέει σε μια απ' τις φωτό...
Χωρίς να βάζω το χέρι μου στη φωτιά δε θυμάμαι δημοσιογραφικό με τέτοια πινακίδα..
Το δημοσιογραφικό είχε ΙΤΕ 322κατι (αν θυμάμαι καλά)

Επίσης το όχημα είναι στην Καλυφτάκη κι όχι στη Συγγρού που λέει η αγγελία..

< Note >
Άβαταρ μέλους
By mirage
#573544
Zeus έγραψε:Σωστη σταση σωματος, χερια/αγκωνες....το 'χει ο τυπος ε? :dizzy:
Λίγα λόγια εχει και ενσωματωμένο g meter στο προγουλι.
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#573592
axel12p έγραψε:Μη μου πεις ότι δεν γνωρίζεις τον Πόντικα, που ήταν πρωταθλητής στην Αμερική 3,5 χρόνια!

:lol:

Το πρωταθλημα που αναφερει υπαρχει?
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#573612 σε εκανε βολτα ρε τυχερακια?
Άβαταρ μέλους
By g8777
#577250 https://www.car.gr/21539893-ford-mondeo

Καλησπέρα το αμάξι Έχει πάνω εξαπνησει ζάντες 17ρες φιμέ χαμιλομα ξένων φώτα το μόνο που θέλει είναι ένα βάψιμο έχει καεί το χρώμα και τακάκια δεν θέλει τίποτα άλλο τιμή Σηζυτησιμη έχει και πανελ για μουσική αν θέλει κάποιος ειναι διαφωρετικο να εισε φορτ


:hmmm:

Η τρίτη φωτό είναι 4 χρόνια τραβηγμένη νωρίτερα ,δεν βγήκανε καλές οι πρόσφατες λόγω γωνιων λήψης .
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#577251 Και επίσης το κουτοπονηρο, 170χλμ και 03/19 για να το βγάζει και σε αυτούς που ζητάνε μικρότερη ηλικία και χιλιόμετρα.

< Note >