Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#732139
Focusman91 έγραψε:Επειδή τον έκοψα για μικρό να προσέξει να μην γίνει ταξιτζής των υπολοίπων φίλων του.

Σωστός! Παθών και μαθών . Μετά τους κακοφάνηκε που ζητούσα να πληρώνουν τα καύσιμα κι εγώ να βάζω το αυτοκίνητο για τις βόλτες της παρέας. και τότε τα καύσιμα ήταν φτηνά ενώ τα αυτοκίνητα πανάκριβα.
Τελευταία επεξεργασία από mousatos και 20 Οκτ 2021, 19:37, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#732140
mousatos έγραψε:
Focusman91 έγραψε:Επειδή τον έκοψα για μικρό να προσέξει να μην γίνει ταξιτζής των υπολοίπων φίλων του.

Σωστός! Παθών και μαθών . Μετά τους κακοφάνηκε που ζητούσα να πληρώνουν τα καύσιμα κι εγώ να βάζω το αυτοκίνητο για τις βόλτες της παρέας.
Ποτέ δεν ζήτησα καύσιμα, απλά έκανα αισθητή την απουσία μου.

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#732142 οι καλοί λογαριασμοί κάνουν τους καλούς φίλους. Μια στο τόσο δε θα πεις τίποτα αλλά μέρα παρα μέρα πάει πολύ. Αν γίνει η μικρο-στούκα ποιός θα τρέχει και ποιός θα μείνει δίχως αμάξι ;
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#732144
saxon_747 έγραψε:
dimviii έγραψε:

δεν εχει φορτωματα παιδες ,εχει δεσμο εδω και 2 χρονια :oops: .



Και αυτό φόρτωμα είναι.
Αυτό είναι το χειροτερο από τα φορτωματα...

Ντιμακο δεν σου έμοιασε καθόλου ε;

Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#732175
Focusman91 έγραψε:Επειδή τον έκοψα για μικρό να προσέξει να μην γίνει ταξιτζής των υπολοίπων φίλων του. Όλα τα άλλα θα έρθουν.

Καλοταξιδο. Πολύ ωραίες ζάντες!

< Note 8 >


οχι δεν υπαρχει τετοιο θεμα,εχουν και οι 2 κολλητοι του αυτοκινητα,κανουν παρεα απο το νηπιαγωγειο και τα βρισκουν μια χαρα σε τετοια θεματα.Τωρα το κλιο ειναι( προσωρινα μεχρι να βγαλει πινακιδες και ασφαλεια),στο γκαραζ του ενος φιλου του που ειναι αδειο.

Οι ζαντες οντως ειναι ωραιες,το παραξενο ειναι οτι στην Ελλαδα δεν τις βλεπεις σε κλιο,παροτι ειχαν μονο 300 ευρω σαν εξτρα.
Σε 180 κλιο στο καρ, με τα κριτηρια που βαζω,τις φοραει μονο ενα αυτοκινητο.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#732176
Νίκος Παππάς έγραψε:
saxon_747 έγραψε:
dimviii έγραψε:

δεν εχει φορτωματα παιδες ,εχει δεσμο εδω και 2 χρονια :oops: .



Και αυτό φόρτωμα είναι.
Αυτό είναι το χειροτερο από τα φορτωματα...

Ντιμακο δεν σου έμοιασε καθόλου ε;

Redmi Note 8 Pro


μπαααα.... το ιδιο μλκς ημουν και εγω. :oops: :lol:
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#732191
dimviii έγραψε:Σας ευχαριστω ολους για τις ευχες παιδια!! :inlove:

δεν εχει φορτωματα παιδες ,εχει δεσμο εδω και 2 χρονια :oops:

το κλειδι το χασανε ειπαν...
ειπαν να βγαλουμε καινουριο και να τους δειξουμε το τιμολογιο για να μας αποζημειωσουν.
περιμενω λυση με το κτεο,αν και διαβασα στο επισημο σαιτ οτι δεχονται φωτοτυπια που να ειναι ''ευκρινη''
οποτε μπορει να μην χρειαστει.
Εγω παντως ζητησα το πρωτοτυπο.
Εγώ έδωσα στον εκτελωνιστή το πρωτότυπο ΚΤΕΟ από Γερμανία και αυτός το κατέθεσε στο τελωνείο και έμεινε εκεί.

Όλως περιέργως στο ΚΤΕΟ μου ζήτησαν πρωτότυπο, ο εκτελωνιστής είπε πως δεν έπρεπε να το ζητήσουν, αυτοί επέμεναν.
Τελικά πήρα ένα νέο υπογεγραμμένο αντίγραφο από εδώ που το είχα περάσει και το έστειλα Ελλάδα για να περάσει ΚΤΕΟ και να πάρω πινακίδες.

Θέλουν στο ΚΤΕΟ να δουν τα χιλιόμετρα, ώστε να μην είναι γυρισμένα κτλ.


< >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#732194
bibendum έγραψε:Dim αν βρεις κανένα κόλπο για ανανέωση χαρτών κλπ σφυρίζεις.

< >


θα το εχω υποψιν μου.Το δικο σου γνωριζεις μεχρι ποτε ειναι αναβαθμισμενο?
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#732195
PeterPan έγραψε:
dimviii έγραψε:Σας ευχαριστω ολους για τις ευχες παιδια!! :inlove:

δεν εχει φορτωματα παιδες ,εχει δεσμο εδω και 2 χρονια :oops:

το κλειδι το χασανε ειπαν...
ειπαν να βγαλουμε καινουριο και να τους δειξουμε το τιμολογιο για να μας αποζημειωσουν.
περιμενω λυση με το κτεο,αν και διαβασα στο επισημο σαιτ οτι δεχονται φωτοτυπια που να ειναι ''ευκρινη''
οποτε μπορει να μην χρειαστει.
Εγω παντως ζητησα το πρωτοτυπο.
Εγώ έδωσα στον εκτελωνιστή το πρωτότυπο ΚΤΕΟ από Γερμανία και αυτός το κατέθεσε στο τελωνείο και έμεινε εκεί.

Όλως περιέργως στο ΚΤΕΟ μου ζήτησαν πρωτότυπο, ο εκτελωνιστής είπε πως δεν έπρεπε να το ζητήσουν, αυτοί επέμεναν.
Τελικά πήρα ένα νέο υπογεγραμμένο αντίγραφο από εδώ που το είχα περάσει και το έστειλα Ελλάδα για να περάσει ΚΤΕΟ και να πάρω πινακίδες.

Θέλουν στο ΚΤΕΟ να δουν τα χιλιόμετρα, ώστε να μην είναι γυρισμένα κτλ.


< >


θα δω τι θα μου ζητησουν και θα το γραψω εδω Πετρο.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#732197 ε και? σαμπως εφτιαξε κανα καινουριο δρομο ο Κουλης? :shifty: :lol:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#732223 σημαντικό θα είναι να έχει τις πληροφορίες της κυκλοφορίας ώστε να αποφασίζεις από πού θα πας... δλδ να μπορεί να έχει τσιπακι.

< Note >