Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#727328 ακυρο,θα κατεβει στο Εσσεν και θα ερθει με αυτοκινηταμαξα.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#727354 ακριβως δεν ξερω ακομα,γυρω στα 700 μου ειπε αυτος που εχει αναλαβει να φερει το αυτοκινητο.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#727358 δεν εχουμε απο το δικο μου εχει κατεβει η αγγελια,αλλα υπαρχει αλλο ενα στο μομπαιλ που ειναι ολοιδιο απο χρωμα,εξοπλισμο μεχρι και στα πατακια.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#727360 Τέλος πάντων, άντε με το καλό. :thumbsup:
Το έψαξες πολύ, ελπίζω να πάνε όλα καλά και να μην πάει χαμένος ο κόπος. Και να το ευχαριστηθεί ο γιος.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#727371 αντε να δουμε.Οντως εχω κουραστει,και εχω κουραστει γιατι εχεις να κανεις με τριμπουρδελους μαντραδες.Σε καποιες φασεις και οι ιδιοκτητες δεν πανε πισω βεβαια.
Ελπιζω να μην χαλασει τιποτα την τελευταια ωρα και με αυτο.

Ιταλος ρωταγε με εκπληξη που βρηκα το τηλεφωνο του,ενω το εχει βαλει στην αγγελια στο autoscout.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#727392 Παιζει πολύ απάτη γι αυτο και έκανε τις ερωτήσεις μαλλον. Συναδελφος πουλα το αμαξι του και μεχρι στιγμής όλα τα μηνύματα που έχει δεχτεί ειναι απο τέτοιους τύπους.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#727471
mirage έγραψε:Παιζει πολύ απάτη γι αυτο και έκανε τις ερωτήσεις μαλλον. Συναδελφος πουλα το αμαξι του και μεχρι στιγμής όλα τα μηνύματα που έχει δεχτεί ειναι απο τέτοιους τύπους.



παιζει απατη και απο αυτους.
Σημερα τον παιρνει τηλ ο ανθρωπος μου για να δει το αυτοκινητο.Δεν σηκωνει τηλεφωνο,δεν απανταει στα μειλ,και ξανανεβαζει την αγγελια στο μομπαιλ ενω την ειχε κατεβασει γιατι ειχαμε συμφωνησει.
Ειχα δεχθει μεχρι και να τον περιμενω μεχρι 8/10 που θα παραλαμβανε το καινουριο του αυτοκινητο.
μιλαμε για τριμπουρδελους απο ολες τις μπαντες γτχκτμπτπ.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#727513
bibendum έγραψε:Και τελικά πουλους;

< >


απ οτι φαινεται ναι.Δεν ειναι δυνατον ρε πστη μου.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#727514
rocsta έγραψε:Πανε παρε ενα καινουργιο dynamic βενζινα/αεριο

< >


στα ποσα?