Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By markvag
#727626
dimviii έγραψε:μονο κλιο πετρελαιο 110 ιππων παιδες,δεν ψαχνουμε για κατι αλλο.
Να ειναι μετα το 2016 δλδ φεισλιφτ,και πλουσια εκδοση με τις ζαντες,τις οθονες,καμερες πισω,παρκτρονικ κλπ.



Εικόνα



Το έτος είναι 2369. Το AI singularity έχει επιτευχθεί πριν 153 χρόνια.


Εικόνα


Οι περισσότεροι άνθρωποι ζουν σε ένα μόνιμο κόσμο ηδονής μέσω virtual reality.


Εικόνα


O dimsabas είναι στο 6ο virtual Τέσλα του


Εικόνα


Ήδη υπάρχουν 1 δισεκατομμύριο άνθρωποι στον Άρη.



Εικόνα


H Ανθρωπότητα έχει λύσει τα πιο μεγάλα μυστήρια του σύμπαντος.


Εικόνα

Έχουμε κατακτήσει τον θάνατο και τις ασθένειες.














































































Και, σε μία γωνία της Αττικής, ο dimviii ΑΚΟΜΑ ψάχνει για το τέλειο Clio :s_biggrin :s_biggrin


Γιατί βασανίζεσαι τόσο δεν έχω καταλάβει, τόσα ωραία αυτοκίνητα έχει στο car.gr...
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#727628 να είχα να σου δώσω το φώτοσοπ του πύρινου Clioύ που ειχα κάνει με flames αυτοκόλλητα
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#727647 Καινούριο Sandero (που πατάει στην πλατφόρμα του νέου Clio, όχι του παλιού), με εγγύηση, με υγραέριο στα 13 χιλιάρικα. Και σου μένουν και ρέστα από αυτά που θα έδινες.
Άβαταρ μέλους
By manoliossss
#727675 Αφού ψάχνουν συγκεκριμένο αυτοκίνητο.Ποιος ο λόγος για άλλες προτάσεις;ναι έκανα κι εγώ την δίκη μου αλλου αφού το ξεκαθάρισε μετά ότι θέλει μόνο Clio 110! Και για μενα, καλά κάνουν γιατί αυτό γουστάρουν κι εφόσον θα είναι και το πρώτο αμάξι του μικρού ας είναι κάτι που θα το γουστάρει πολύ!

Υγ dim υπομονή έχετε απ ότι βλέπω άρα να ξέρετε ότι θα βρεθεί και το κατάλληλο στην κατάλληλη στιγμή και θα λέτε μετά ότι άξιζε ο χρόνος αναμονής!
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#727695
markvag έγραψε:...Γιατί βασανίζεσαι τόσο δεν έχω καταλάβει, τόσα ωραία αυτοκίνητα έχει στο car.gr...


Αυτο σκεφτομαι κι εγω τοσες μερες... Τοσο χαλια ειναι τα πραγματα απο Ελλαδα ρε Ντιμη? Αφου οπως λες οι μαντραδες ειναι λαμογια ανεξαρτητου εθνικοτητας, γιατι μπλεκεις με ξενα λαμογια, ταξιδια, πιθανους σκαμμερς, εκτελωνισμους κτλ? Εδω τουλαχιστον μπορεις να τσεκαρεις το αμαξι και να ριξεις και τιποτα καντηλια στη μητρικη σου γλωσσα αν χρειαστει!!!

Και κατι ακομα γιατι ακουσα για εκδοση με φουλ εξτρα. Αν δεν κανω λαθος ολα αυτα τα εξτρα ανεβαζουν απιστευτα το κοστος του εκτελωνισμου. Ψαξε λιγο αν ισχυει αυτο, γιατι μπορει να πας για μαλλι και να βγεις τελικα κουρεμενος στην τιμη.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#727717
rocsta έγραψε:Παρακαλα τον ΝτιμΣαμπα να σου λυσει την e-katara μπας κ μπορέσει να σου κάτσει diesel αμάξι.

< >


Το πατημα Αθηνα Θεσσαλονικη θα γινει οπως και να εχει.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#727718
markvag έγραψε:Και, σε μία γωνία της Αττικής, ο dimviii ΑΚΟΜΑ ψάχνει για το τέλειο Clio :s_biggrin :s_biggrin


Γιατί βασανίζεσαι τόσο δεν έχω καταλάβει, τόσα ωραία αυτοκίνητα έχει στο car.gr...


Ηδη εχω δοσει εντολη σε αλλο μαντρα για ενα λευκο απο Γαλλια απο την Ρενω Τουλουζης.
Ρε δεν θελουμε κατι αλλο λεμε :rtfm: :x
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#727720
Dimsabas έγραψε:Καινούριο Sandero (που πατάει στην πλατφόρμα του νέου Clio, όχι του παλιού), με εγγύηση, με υγραέριο στα 13 χιλιάρικα. Και σου μένουν και ρέστα από αυτά που θα έδινες.


Αυτο Σαμπα δεν θα μπορει να βγαζει με 180-200 το Αθηνα θεσσαλονικη με ενα ρεζερβουαρ,οταν θα παταω με το τεζλα.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#727721
George_Prix έγραψε:
markvag έγραψε:...Γιατί βασανίζεσαι τόσο δεν έχω καταλάβει, τόσα ωραία αυτοκίνητα έχει στο car.gr...


Αυτο σκεφτομαι κι εγω τοσες μερες... Τοσο χαλια ειναι τα πραγματα απο Ελλαδα ρε Ντιμη? Αφου οπως λες οι μαντραδες ειναι λαμογια ανεξαρτητου εθνικοτητας, γιατι μπλεκεις με ξενα λαμογια, ταξιδια, πιθανους σκαμμερς, εκτελωνισμους κτλ? Εδω τουλαχιστον μπορεις να τσεκαρεις το αμαξι και να ριξεις και τιποτα καντηλια στη μητρικη σου γλωσσα αν χρειαστει!!!

Και κατι ακομα γιατι ακουσα για εκδοση με φουλ εξτρα. Αν δεν κανω λαθος ολα αυτα τα εξτρα ανεβαζουν απιστευτα το κοστος του εκτελωνισμου. Ψαξε λιγο αν ισχυει αυτο, γιατι μπορει να πας για μαλλι και να βγεις τελικα κουρεμενος στην τιμη.


Χαλια ειναι παντου.Δεν ψαχνω εξω γιατι εξω ειναι λιγοτερο χαλια,αλλα γιατι εξω υπαρχουν τετοια αυτοκινητα,ενω εδω ειναι εως σπανια πουλια που λεει ο λογος
Απο εξοπλισμο δεν εχω θεμα γιατι η λτπφ ειναι 13400,και πανω απο τα 14 αλλαζει η κλιμακα.
Τωρα εαν εχει εξτρα που το ανεβαζουν πανω απο 14κ,λυνεται με λιγο 10-40 συνθετικο. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#727727
dimviii έγραψε:
Dimsabas έγραψε:Καινούριο Sandero (που πατάει στην πλατφόρμα του νέου Clio, όχι του παλιού), με εγγύηση, με υγραέριο στα 13 χιλιάρικα. Και σου μένουν και ρέστα από αυτά που θα έδινες.


Αυτο Σαμπα δεν θα μπορει να βγαζει με 180-200 το Αθηνα θεσσαλονικη με ενα ρεζερβουαρ,οταν θα παταω με το τεζλα.
Τουναντίον, θα έχεις ΟΛΟ το ντεπόζιτο βενζίνης κι ΟΛΟ το ντεπόζιτο υγραερίου. Η επίσημη αυτονομία είναι η μεγαλύτερη δυνατή.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#727742 Δεν θέλω απλά να το περάσω,θέλω να φάει την μισή απόσταση.
Μόνο με πετρέλαιο θα μπορείς να πηγαίνεις τελικιασμενος,με χαμηλή κατανάλωση. :s_music
Είσαι έτοιμος?
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#727745
dimviii έγραψε:Δεν θέλω απλά να το περάσω,θέλω να φάει την μισή απόσταση.
Μόνο με πετρέλαιο θα μπορείς να πηγαίνεις τελικιασμενος,με χαμηλή κατανάλωση. :s_music
Είσαι έτοιμος?


Αν κανεις κανενα σκοντο στα χιλιομετρα, μπαινω κι εγω στην κοντρα :metalo:

Πανω απο καμια 400αρια χιλιομετρα, δε βγαζω με τιποτα αν πηγαινω ταπα...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#727789 κατα 99,999% ο ιδιος Γερμανος εφτιαξε δευτερη αγγελια με ''ιδιο'' αυτοκινητο στα 12890 αντι στα 12300 που εχει το δικο του,με παραπλησια χλμ 51 vs 47,5 εξοπλισμος ολοιδιος,αλλα στην 2η αυτη αγγελια δεν αναφερει ποτε ληγει το κτεο. :shifty:
Χωρις φωτο ακομα.Προφανως για να φαινεται φθηνο το δικο του.Μονο με μειλ χωρις τηλεφωνο η αγγελια :iconcool: Εμ αμα παρεις και για τα 2 αυτοκινητα τηλ θα ακουσεις την ιδια φωνη.
Θα το παρακολουθησω να δω εαν εχω πεσει μεσα.
Λεω να στειλω και ενα μειλ με προσφορα στα 10.800 να τον τεντωσω λιγο. :shifty:


https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sear ... lse&vc=Car


edit και κατα τυχη ο ιδιοκτητης με αυτο το ιδιο αυτοκινητο σε ολα, μενει και κοντα στο Λιουμπεκ που μενει και αυτος :lol:

https://www.google.com/maps/place/29549 ... 10.5784051
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#727793
dimviii έγραψε:Λεω να στειλω και ενα μειλ με προσφορα στα 10.800 να τον τεντωσω λιγο. :shifty:




Αυτό το είδες υποθέτω ε?
https://www.car.gr/classifieds/cars/vie ... nault-clio