Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#699566 Σαν ΔΕΗτζης θα μοιάζει. Πες του το και θα πάρει το κόκκινο με την μια.......για να μοιαζει με αυτοκίνητο της πυροσβεστικής. Δεν υπάρχει σωτηρία. Λολ

< 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#699568
manoliossss έγραψε:
Ove20 έγραψε:Πορτοκαλί; Τεντυμποης ο φαδερ. Λολ

< 8 Pro
Ε μικρός είναι ακόμα μωρέ..55..Ευτυχώς ήταν πάντα πολύ μπροστά και ανοιχτόμυαλος για την ηλικία του ..
Ηλικία του;

ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ;;;;;; Εικόνα

Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By manoliossss
#699590
Νίκος Παππάς έγραψε:
manoliossss έγραψε:
Ove20 έγραψε:Πορτοκαλί; Τεντυμποης ο φαδερ. Λολ

< 8 Pro
Ε μικρός είναι ακόμα μωρέ..55..Ευτυχώς ήταν πάντα πολύ μπροστά και ανοιχτόμυαλος για την ηλικία του ..
Ηλικία του;

ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ;;;;;; Εικόνα

Redmi Note 8 Pro
Χαχαχαχαα..Εννοώ στην ηλικία που είχε την εκάστοτε στιγμή στα διαφορά στάδια της ανάπτυξης μου.Πάντα ήταν πάντα ο daddy cool!
Άβαταρ μέλους
By markvag
#699775
Νίκος Παππάς έγραψε:
manoliossss έγραψε:
Ove20 έγραψε:Πορτοκαλί; Τεντυμποης ο φαδερ. Λολ

< 8 Pro
Ε μικρός είναι ακόμα μωρέ..55..Ευτυχώς ήταν πάντα πολύ μπροστά και ανοιχτόμυαλος για την ηλικία του ..
Ηλικία του;

ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ;;;;;; Εικόνα

Redmi Note 8 Pro






Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By manoliossss
#711743
alexm έγραψε:
manoliossss έγραψε:
alexm έγραψε:Αν επιτρέπεται,σε ποιον έμπορο έγινε η παραγγελία;
Στην Peugeot στις Σέρρες


Επειδή ο συγκεκριμένος έμπορος μου έχει φανεί για τα πανηγύρια πέρυσι όταν κοιτούσα το 208 (πραγματικά δεν πίστευα ότι υπάρχουν ακόμη τέτοιας κάστας έμποροι ενώ πχ αυτός της vw μου φάνηκε εξαιρετικός ), δεν ξέρω κατά ποσό θα παιρνα στα σοβαρά την υπόσχεση του για παράδοση. θα σου λεγα να δεις αν υπάρχει ετοιμοπαράδοτο με τον εξοπλισμό που θέλεις και από εμπόρους σε γειτονικές πόλεις πχ Θεσσαλονίκη κτλ
Κάπου εδώ 5 μήνες σχεδόν από την παραγγελία θα έρθω να επιβεβαιώσω τα λεγόμενα του alexm όσον αφορά τον έμπορο στις Σέρρες!το αυτοκίνητο μας το πηγαίνανε από εβδομάδα σε εβδομάδα(αρχική παράδοση είχαμε 15
Απριλίου το πολύ ) μέχρι που μας διαβεβαίωσαν 100% τελος Μαΐου ότι θα το είχαμε χθες 04/06 και είχα κάνει και τηλεφωνήματα σε γνωστούς στο μηχανολογικό να μπει σε προτεραιότητα καθώς λόγω covid δουλεύουν δυο φορές την εβδομάδα με το κοινό.Εν τελει αφού αδιαφόρησαν και δεν ενημέρωσαν καν για την πορεία σε τηλεφώνημα μας την Πέμπτη μας ειπαν ότι είναι στην Αθήνα και δεν βρίσκουν όχημα να το ανεβάσουν.Θα κάνει γύρω στις 10-15 ημέρες ακόμα να έρθει και εκεί άναψαν τα λαμπάκια του father.Πήγε πήρε πίσω προκαταβολή και μιας και δεν υπήρχε πουθενα διαθέσιμο αυτοκίνητο στην ίδια έκδοση θα πήγαινε να κλείσει το juke.Στο παρά πέντε βρήκαμε ένα γνωστό σε αντιπροσωπεία στην Ξάνθη και προέκυψε μια ακύρωση τελευταίας στιγμής και βρέθηκε ένα λευκό πέρλα τελικά στην έκδοση που το θέλαμε (allure plus).Το αυτοκίνητο θα είναι Πέμπτη στην Ξάνθη και μετά θέλει 2-3 μέρες για να είναι έτοιμο για παράδοση! Σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχα με άλλες αντιπροσωπείες που έψαχνα να βρω ετοιμοπαράδοτο μου λέγαν πως από την αρχή έπρεπε να μας δώσει χρόνο παράδοσης 5 μήνες σιγουρα..Οποτε η εμπειρία μας με τον συγκεκριμένο έμπορο δεν ήταν καθόλου Καλη.