Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#664845 Απ' όσο ξέρω ο ΙΚΕ θέλει να βάλει χρέωση στο δικό του κανάλι και βολιδοσκοπεί ανταγωνισμό.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#664849 Αν θέλει να βάλει ο ιδιος.
Άβαταρ μέλους
By IKE
#664850
Giuseppe Busso έγραψε:
EDDIE_147 έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:Ναι, έχω γραφτεί μέλος


Τρολαρεις


Άλλος το ξεκίνησε. :iconcool:
Όπως με παίζουν, τους παίζω. :iconcool:



χαχα

ψάρωσα κανονικά! τι γάτος είσαι :iconcool:

δεν κατάλάβα όμως αν χαλαλίζεις συνδρομή ή όχι, ίσως να μη ξέρεις ακόμα και να περιμένεις να δεις απο άλλους τι θα κάνουν, σεβαστό.


panos2171 έγραψε:Είναι ο ΙΚΕ γιουτιουμπερ αυτοκινήτου; Για βάλε λινκς


αυτό είναι το κανάλι μου αλλά είναι στα ιταλικά τα περισσότερα βίντεο


ΥΓ. Πλάκα κάνω χαχαχα, τι κανάλι σε youtube ρε παίδες, έχουμε και δουλειές, με αυτά θα ασχολούμαστε?
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#665106 Μιας και μου το έστειλε παλαιός συμφορουμίτης που δεν γράφει πια, είπα να το μοιραστώ μαζί σας.
Ζούμε στην εποχή που οι Έλληνες Youtubers ξεπετιούνται σαν μανιτάρια. Και εδώ έχουμε έναν Έλληνα Youtuber που έχει προέλθει από τα σπλάχνα τόσο αυτού, όσο και του προηγούμενου φόρουμ, πριν την απόσχιση, αλλά δεν συμμετέχει πια στο φόρουμ μας.
Καλό είναι όμως να προωθούμε την καλή δουλειά. Ένα παραπάνω που όλες αυτές οι προσπάθειες είναι ελληνικές.




Δείτε αυτό αλλά και άλλα βίντεο από το κανάλι και θα πάρετε διάφορες συμβουλές πως να οδηγείτε πολύ γρήγορα στα βουνά, στις πίστες, πως πρέπει να βελτιώσετε το αυτοκίνητό σας και γενικά διάφορες συμβουλές, αν κατάλαβα καλά.


Νομίζω ο ΙΚΕ περισσότερο έκανε τον πράκτορα κατασκοπίας σχετικά με το αν η ελληνική κοινότητα του YouTube, διατίθεται να πληρώσει αντίτιμο για τις ποιοτικές (ελληνικές) δουλειές.

Πείτε και τις προτάσεις σας για το τι χρειάζεται για να βελτιωθεί και να γίνει καλύτερο (το κανάλι).
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#665110 Μπράβο Μπούσο.
Είναι καλό να στηρίζουμε με views την προσπάθεια των δικών μας.
:s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By JBT
#665114 Ούτε καν ίδρωσε :metalo: :metalo:

Φανταστική οδήγηση με.... Τεντωμένα χέρια :vava:

Καλά το είπες GB ότι είναι μανιτάρι
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#665121 Δώσε τιπς
Άβαταρ μέλους
By gianik
#665125 @bussos
Ξεκαθαρίζω τη θέση μου , δεν ειμαι petrolhead.... :(
τούτη τη διαδρομή όμως την έκανα άπειρες φορές , ως συνοδηγός σε υπηρεσιακό astra gt και υπό καθεστώς πίεσης και διαβάζοντας τον χάρτη στον οδηγό μου.. (το 2000 δεν είχαμε gps στα κινητά) .....

αυτό είναι γρήγορη οδήγηση;;;; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#665151 Βόλτα είναι φυσικά, θα ήταν επικίνδυνο να κανει κάτι αλλο. Φαίνεται κι από τη θέση οδήγησης.

Ωραιες εικόνες! Ίσως θελει λίγο δούλεμα το μικρόφωνο για να πιάνει καλύτερα, σε κάποιες φάσεις χάνονταν αρκετά η φωνή.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#665156 επίσης θα ήθελα να ρωτήσω (Νικόλα αν το διαβάσεις στείλε μου π.μ) , αυτός ο δυνατός θόρυβος γκαπ γκαπ (σαν να αναπηδάει τρέιλερ μπαγκαζιέρα) όταν το αυτοκίνητο περνάει κάποια ανωμαλία του εδάφους τι είναι;;;; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By tsilis
#665160 Εγώ άκουσα κάτι για "τετάρτες" , οι οποίες, αν αφορούν από τη μέση του στροφομέτρου και πάνω, ορίζουν αρκετά χλμ στην Πεντέλη.

Σε κάθε περίπτωση ,βόλτα ήταν και η κάμερα "κόβει" χλμ.
Καθετί άλλο θα όριζε αντικοινωνικό πέρασμα.
Άβαταρ μέλους
By JBT
#665163
Anonymous Founder έγραψε:
drdino έγραψε:Βόλτα είναι φυσικά, θα ήταν επικίνδυνο να κανει κάτι αλλο. Φαίνεται κι από τη θέση οδήγησης.

Εικόνα
:s_biggrin


πατάω και πατάω το play και δεν παίζει

γιατί; :hmmm: :hmmm: :hmmm:

θέλω να το ξαναδώ