Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By manoliossss
#656100 Η αλήθεια είναι ότι το βίντεο με το ψυχογιό το είδα και εγώ και μου άρεσε πολύ και ας μην είμαι μηχανοβιος ,γιατί έμαθα και 5-10 πραγματα και το τι προετοιμασία χρειάζεται για να κατέβεις σ ένα τόσο φοβερό αγώνα όπως το Isle of Man,καθώς και για την μηδενική στήριξη από κράτος ή άλλους χορηγούς σε ένα τέτοιο εγχείρημα και ειδικα όταν είσαι ο πρώτος Έλληνας που το κάνει αυτό.


< >
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#656103
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#656104 τι σαχλες λεει στο 45 :lol:
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#656110
red_monster έγραψε:Προφανώς και μιλάνε σοβαρά.
Εγώ μπήκα σε μια κληρωτίδα της γκαζοπαρέας και έφυγα με καλαματιανή γουρνοπούλα σε λαδόκολλα. Μιλάμε για κούτα!


Είναι κλειστή ελίτ ή πάει όποιος να ναι; Τι προδιαγραφές πρέπει να έχει το αυτοκίνητο;
Άβαταρ μέλους
By IKE
#656111 Μπες στη ΓΚΑΖΟΠΑΡΕΑ και ρώτα
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#656117
manoliossss έγραψε:Η αλήθεια είναι ότι το βίντεο με το ψυχογιό το είδα και εγώ και μου άρεσε πολύ και ας μην είμαι μηχανοβιος ,γιατί έμαθα και 5-10 πραγματα και το τι προετοιμασία χρειάζεται για να κατέβεις σ ένα τόσο φοβερό αγώνα όπως το Isle of Man,καθώς και για την μηδενική στήριξη από κράτος ή άλλους χορηγούς σε ένα τέτοιο εγχείρημα και ειδικα όταν είσαι ο πρώτος Έλληνας που το κάνει αυτό.


< >



Γιατί να σε στηρίξει το κράτος ;

Στο χρώσταγε ; :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By IKE
#656149
red_monster έγραψε:
Γιατί να σε στηρίξει το κράτος ;

Στο χρώσταγε ; :dizzy:



Η ελλάδα τρώει τα παιδιά της φίλε μου
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#656291 Ο KonstantinosevoIX είναι ανάμεσα στους κορυφαίους ΕΛ γιουτουβερζ αλλά απέχει πολύ από το συνονόματο του Κωστα-Μοναστηρακι που είναι και ο μπαμπάς όλων των γιουτουβερζ στην Ελλάδα.
Άβαταρ μέλους
By IKE
#656302 Ποιος είναι αυτός? για βάλε κανένα βιντεάκι να γουστάρουμε
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#656322


Εικόνα

495.000 χρόνια μπροστά
Άβαταρ μέλους
By IKE
#656362 Νομίζω ότι κάνεις αυτό που λέμε "τρόλιν", ας είναι!

δείτε εδώ μία διάλεξη από έναν καθηγητή της μηχανολογίας κατά πως φαίνεται:



θυμίζει ένα παλιο μελος που έγραφε παλιά εδώ κάτι μεγάλα σινδόνια με τεχνικά, που αμφιβάλλω αν είχε κανείς από όσους τα διάβαζαν το υπόβαθρο να τα καταλάβει. Αυτός τα λέει απλά παντως
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#656363 Ο Κώστας-Μοναστηράκι μπορεί να μην έχει το σεξ απήλ του KonstantinosevoIX αλλά έθεσε τις βάσεις στο ΕΛ γιουτούβιν.
Όταν ο Κώστας-Μοναστηράκι είχε πιστούς followers και σταθερό κοινό στο γιουτουβ, όλοι αυτοί οι Κομάντο, Μπαρμπαδο και λοιποί καγκουραίοι τρώγαν βαλανίδια (διαδικτυακά).