Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#656369 Παιδες εγω ασχετος ειμαι και οχι φιλος του τιουνιν και του καγκουρειν, αλλα θαυμαζω τον ελευθερο χρονο που εχετε να καιγεστε στο youtube :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#656371 Ανύπαντρος χωρίς παιδί/παιδιά, είναι η πρώτη εξήγηση που μου έρχεται στο μυαλό. Πέρα από αυτό όμως, τα βραδάκια βάζω Κ9 μεταξύ 23:00-1:00 και θα δω τα μεγάλα βίντεο.

Χθες βράδυ ολοκλήρωσα το βίντεο με τον φίλτατο SubaNOS. Έχει βρει τρομερά ενδιαφέρον concept o K9 και προσωπικά τα παρακολουθώ ευχάριστα.
Όπως και το βίντεο με τον Φώτη.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#656372 Απουσία netflix ένας άλλος σε συνδυασμό με κακή τηλεόραση.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#656373
EDDIE_147 έγραψε:Απουσία netflix ένας άλλος σε συνδυασμό με κακή τηλεόραση.


Σκέψου ότι έχω και netflix. Αλλά δεν συγκρίνεται. Τα βίντεο του Κ9 πρέπει να ανέβουν και στο netflix. :s_yes
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#656384 Τι είναι ο Κ9;
Λυκόσκυλο;
Άβαταρ μέλους
By JBT
#656386 Μπορεί να ανταγωνιστεί άραγε ο οποιοσδήποτε τον σεξοκυνηγο; :hmmm:

Πού ζούμε ρε πστ μ
Άβαταρ μέλους
By bill33
#656388
Giuseppe Busso έγραψε:
EDDIE_147 έγραψε:Απουσία netflix ένας άλλος σε συνδυασμό με κακή τηλεόραση.


Σκέψου ότι έχω και netflix. Αλλά δεν συγκρίνεται. Τα βίντεο του Κ9 πρέπει να ανέβουν και στο netflix. :s_yes

Το netflix έπρεπε να ανέβει στο κανάλι του Κ9 :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By IKE
#656393
Νίκος Παππάς έγραψε:Παιδες εγω ασχετος ειμαι και οχι φιλος του τιουνιν και του καγκουρειν, αλλα θαυμαζω τον ελευθερο χρονο που εχετε να καιγεστε στο youtube :lol: :lol: :lol:


Λέγεται ποιότητα ζωής φίλε μου, κάτι κάνεις λάθος αν δεν έχεις έστω λίγο ελεύθερο χρόνο.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#656396
IKE έγραψε:
Νίκος Παππάς έγραψε:Παιδες εγω ασχετος ειμαι και οχι φιλος του τιουνιν και του καγκουρειν, αλλα θαυμαζω τον ελευθερο χρονο που εχετε να καιγεστε στο youtube :lol: :lol: :lol:


Λέγεται ποιότητα ζωής φίλε μου, κάτι κάνεις λάθος αν δεν έχεις έστω λίγο ελεύθερο χρόνο.


Aλλο πραγμα ο ελευθερος χρονος, αλλο τι κανεις με αυτον :s_wink
Άβαταρ μέλους
By IKE
#656397 Ε τότε φίλε μου εσύ κάτσε και διάβαζε ποίηση στον ελεύθερο χρόνο σου, και άσε εμάς τους υπόλοιπους να βλέπουμε κάγκουρες στον ΕσυΣωλήνα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#656407 yeap
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#656777
Νίκος Παππάς έγραψε:
IKE έγραψε:
Νίκος Παππάς έγραψε:Παιδες εγω ασχετος ειμαι και οχι φιλος του τιουνιν και του καγκουρειν, αλλα θαυμαζω τον ελευθερο χρονο που εχετε να καιγεστε στο youtube :lol: :lol: :lol:


Λέγεται ποιότητα ζωής φίλε μου, κάτι κάνεις λάθος αν δεν έχεις έστω λίγο ελεύθερο χρόνο.


Aλλο πραγμα ο ελευθερος χρονος, αλλο τι κανεις με αυτον :s_wink



Εγώ κάνω καγιάκ και στοκινγκ στα αυτοκίνητα εύπορων γειτόνων. Ότι ευχαριστεί τον καθένα :shifty:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#658295

Η φάση
Εικόνα

#τσιφτη