Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Miatakias
#650935
EDDIE_147 έγραψε:Θες να πεις ότι ο Νακάι Σαν πέταξε τα λεφτά του;
Δεν έκανε σωστές επιλογές;


Ανάποδα. Οι λεφτάδες κάγκουρες του τα σκάνε, αυτός καπνίζει σα φουγάρο, πίνει κοκακόλες και κόβει αμάξια ενώ κάνει πως ξέρει που κόβει
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#650938
Miatakias έγραψε:Rwb τελείως ακαταλαβίστικο τρεντ => χαζομάρες.
Οδηγήσιμα δεν είναι, αισθητικά δε θα σχολιάσω και προφανώς μελέτη καμιά δεν υπάρχει από το Νακάι Σαν το μάνκα....
Η αναμονή και η τιμή του κιτ δε (που περιλαμβάνει παρμπριζόκολλες, κοτετσόσυρμα και πριόνια) κάνει τη φάση ακόμα πιο ακαταλαβίστικη


Φαντάζομαι ότι είχε σαν σκέψη να τα κάνει unique ως άλλες singer. Εγώ ποτέ δεν κατάλαβα γιατί να καταστρέψει κάποιος εντελώς ένα από τα καλύτερα σχέδια των 90s.....

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#650940
Miatakias έγραψε:
EDDIE_147 έγραψε:Θες να πεις ότι ο Νακάι Σαν πέταξε τα λεφτά του;
Δεν έκανε σωστές επιλογές;


Ανάποδα. Οι λεφτάδες κάγκουρες του τα σκάνε, αυτός καπνίζει σα φουγάρο, πίνει κοκακόλες και κόβει αμάξια ενώ κάνει πως ξέρει που κόβει


Σα να λέμε

https://ytcropper.com/cropped/xU5edd3888edcc6
Άβαταρ μέλους
By Miatakias
#650942
panos2171 έγραψε:
Miatakias έγραψε:Rwb τελείως ακαταλαβίστικο τρεντ => χαζομάρες.
Οδηγήσιμα δεν είναι, αισθητικά δε θα σχολιάσω και προφανώς μελέτη καμιά δεν υπάρχει από το Νακάι Σαν το μάνκα....
Η αναμονή και η τιμή του κιτ δε (που περιλαμβάνει παρμπριζόκολλες, κοτετσόσυρμα και πριόνια) κάνει τη φάση ακόμα πιο ακαταλαβίστικη


Φαντάζομαι ότι είχε σαν σκέψη να τα κάνει unique ως άλλες singer. Εγώ ποτέ δεν κατάλαβα γιατί να καταστρέψει κάποιος εντελώς ένα από τα καλύτερα σχέδια των 90s.....

Εικόνα

Εικόνα


Ότι και να είχε σκατά τα έκανε.
Αλλά σίνγκερ τελείως διαφορετική φάση. Αυτός μόνο τα πλαστικά παπαράκια κάνει και τ ασπρα γραμματάκια ζάντες.....
Βέβαια αυτός είναι πιο παλιός :lol:

Rx7 veilside πρέπει να είναι αυτό....
Σακάτευαν διάφορα αυτοί :lol:
Άβαταρ μέλους
By MONMAN
#650991 Πω πω αυτό είναι τοπικό ,το περίμενα γιατί είμαι ελαφρώς του tuning καθόσον το yaris είναι με πρόγραμμα 1,5 χρόνο τώρα (25 ντιζελοροπή γατάκια) .

Πριν πάλι είχα πειράξει ένα volvo s60 2.0 t που είχα και σαν γνήσιος κοντρακιας είχα προκαλέσει τον realzeus για ένα φιλικό άνοιγμα αλλά δεν ταίριαξαν τα ωράρια μας οπότε δεν μπόρεσα να δω αν έπαιρνα το πειραγμενο saab του.

ΥΓ Άντε Αλέξανδρε σου έχω βρει να φτιάξουμε τα καθίσματα φθηνά γιατί η ομορφιά είναι και στην καμπίνα.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#651003 Εγώ που δεν έχω αφήσει led για led στο Ford μπορώ να γράφω εδώ?

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#651013

Ντίμης -->
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Serf
#651536 Είναι τόσο "έξυπνη" η παραγωγή του video που έχουν αφήσει την πινακίδα του Λάδα να φαίνεται!

Υ.Γ.: Καλή η επιτάχυνση, είμαι περίεργος να δω τι θα γίνει σε περίπτωση που απαιτηθεί απότομη επιβράδυνση :help:
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#651557
Serf έγραψε:είμαι περίεργος να δω τι θα γίνει σε περίπτωση που απαιτηθεί απότομη επιβράδυνση :help:


Εδώ είσαι Σβι ->

ΟΛ ΜΠΑΙ ΝΙΣΣΑΝ ΣΙΛΒΙΑ


:inlove:

Εικόνα


^
ΌΧΙ ΑΥΤΗ :rtfm:

Εικόνα


^
ΟΥΤΕ ΑΥΤΗ :rant:

Ως πιο πιθανό ενδεχόμενο , προβλέπω κάποια ΣπέιςΕξ εφαρμογή

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#652038 Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#652039 Dragchallenge μεταξύ youtubers??

Gianik έκανε subscribe και πάτησε και καμπανάκι ήδη.

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#652041 Παρ τον έναν χτύπα τον άλλο...
Μόνο οι zfgarage εξαιρούνται μιας και ασχολούνται επαγγελματικά με το drift.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#652044 Μια χαρά είναι ο ressurection garage. Έχει γαμάτα mazda. 1 rx7 fd 500 αλογάκια και φτιάχνει και 2 με 3 rx7 fc. Το μόνο που δεν μου αρέσει είναι το s2000 του που είναι λίγο καγκουρώ.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#652559 :s_omg



:inlove: