Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By gianik
#580190 Ευχαριστώ!!

@ΝικοΠαππα
Ελπιζω η νύφη (ξέρεις εσύ ποια) να διαλέξει τον μικρό.. :)

.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#580198
gianik έγραψε: ενώ όταν του λέει η :inlove: πασόκο μου εσύ θα γίνεις γιατρός , αυτός ρητά απαντάει :ΟΧΙ , ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΝΥΧΤΑ ΟΠΩς Ο ΜΠΑΜΠΑΣ :rtfm: , μα πασάκο μου και οι γιατροί δουλεύουν νύχτα... :( :( :( :(


:yahoo: :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#580206
Νίκος Παππάς έγραψε:Μπράβο ρε φίλε πολύ χαίρομαι! Το αξίζεις γιατί είσαι διαμάντι!

Όσο για τον γιο, οποία δουλειά και να διαλέξει κορυφαίος θα γίνει γιατί σου μοιάζει!

Από το Mi A1.


ετσι ακριβως! :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#580216
gianik έγραψε:Χθες μου ανακοινώθηκε άλλη μία εύφημος μνεία (κατόπιν επιστολής των γονιών) για συμβάν που είχε γίνει το 2017 , με σοβαρό τραυματισμό κοριτσιού 8 ετών το οποίο και ''διαχειρίστηκα'' επιτυχώς .
Για κάτι τέτοια είμαι πολύ περήφανος που υπηρετώ και μου δίνουν δύναμη να συνεχίσω. Μπορεί ο φάκελλος να γεμίζει από τέτοια χαρτιά , αλλά στο τέλος της ημέρας λες ρε γαμώ την πουτάνα μου αυτό το κοριτσάκι ζει και βοήθησα σε αυτό..
Πλάκα έχει ο μικρός που όταν του τα λέω τρελαίνεται και με ακούει με προσοχή , ενώ όταν του λέει η :inlove: πασάκο μου εσύ θα γίνεις γιατρός , αυτός ρητά απαντάει :ΟΧΙ , ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΝΥΧΤΑ ΟΠΩς Ο ΜΠΑΜΠΑΣ :rtfm: , μα πασάκο μου και οι γιατροί δουλεύουν νύχτα... :( :( :( :(



:s_howdy
Άβαταρ μέλους
By dimik
#580219 Ότι δουλειά και να κάνεις η καλύτερη αποζημιωση είναι ο θαυμασμός των παιδιών.

Κατά τα άλλα τι να πούμε, μακάρι όλοι να είμασταν το ίδιο ευσυνειδητοι επαγγελματίες και ο κόσμος θα ήταν αρκετά καλύτερος.

Μπράβο για όλα giannik.

< >
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#580242 Συγχαρητήρια για την εύφημο μνεία gianik, και μπράβο σου που εδρασες όπως έπρεπε και σώθηκε το παιδί. Θυμάμαι ακόμη ένα βράδυ που ήμουν αγροτικός σε ένα παραμεθόριο Κ.Υ , το ασθενοφόρο είχε κατέβει με περιστατικό στην πόλη και χρειάστηκε να μιλήσω με όλη την ιεραρχία (φρουρός, αξιωματικός υπηρεσίας, διοικητή τμήματος) για να τους πείσω να φέρουν με το περιπολικό έναν παππού με δύσπνοια από ένα κοντινό χωριό... Τελικά με τόσες συνεννοήσεις στις 3 το πρωί τους βρήκαμε στο δρόμο με το ασθενοφόρο που είχε γυρίσει έν τω μεταξύ.


< Note >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#580275 Συγχαρητηρια gianik, για πραξη σου αλλα και στην οικογενεια που φροντισε να παρουσιασει στους ανωτερου σου το συμβαν και ετσι να απονειμουν την ευφημο μνεια...
Να ξερεις οτι τα παιδια εχουν κριτηριο και εντυπωσιαζονται απο τις πραξεις των γονεων, και θελουν να συνεχισουν σε ιδιους δρομους... :metalo:
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#580319 Χαίρομαι που αυτό που κάνεις σε γεμίζει κ ακόμα περισσότερο ότι αναγνωρίζεται. Τέτοια μικρά αλλά ουσιαστικά γεγονότα με κάνουν να ελπίζω..... Κ μου δίνουν μια εσωτερική ικανοποίηση! Απίθανο υπόδειγμα για όλη την οικογένειά σου..

< Note >