Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By TxTrue
#681353 τελικα εκανα με το skiouraki insurance, μια χαρα. μου εδωσε πιο χαμηλη τιμη και απο αυτο που μου ειπες.

ευχαριστω για την πληροφορια
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#691446 εχουμε εκπτωτικο κωδικο για hellas direct?
Άβαταρ μέλους
By nikos
#691633
dimviii έγραψε:εχουμε εκπτωτικο κωδικο για hellas direct?
Κάπου εδώ μέσα είχα δει αυτούς τους δύο κωδικούς
LOYALTY DISCOUNT
AXY9564
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#691645 Ο δεύτερος είναι η πινακίδα κάποιου ασφαλισμένου στην HD, που δίνει 20 € (νομίζω) στον καθένα.
Άβαταρ μέλους
By nikos
#691646
Scotch έγραψε:Ο δεύτερος είναι η πινακίδα κάποιου ασφαλισμένου στην HD, που δίνει 20 € (νομίζω) στον καθένα.
Σωστά είναι ένας συμφοριτης από δω αλλά δε θυμάμαι ποιος. Είχα κρατήσει το νούμερο
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#691648
nikos έγραψε:
Scotch έγραψε:Ο δεύτερος είναι η πινακίδα κάποιου ασφαλισμένου στην HD, που δίνει 20 € (νομίζω) στον καθένα.
Σωστά είναι ένας συμφοριτης από δω αλλά δε θυμάμαι ποιος. Είχα κρατήσει το νούμερο

Όποιος θέλει του δίνω και τον δικό μου, αλλά με π.μ. :s_biggrin

Αλλά αν είναι υψηλά τα ασφάλιστρα, μάλλον συμφέρει ο πρώτος κωδικός που ανέφερες.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#692613 Την έχουν ακούσει εκεί στην HD;

Πήρα για πλάκα μία προσφορά για το i3 από insurancemarket.gr:
Εικόνα
Μα... τα διπλά; :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#692616 They don't want your business, αυτός είναι ο τρόπος να στο πουν...
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#692675 Με 0 συμβάντα στο παθητικό μου, όσο πίσω κι αν κοιτάξουν, μάλλον δεν ξέρουν τι τους γίνεται

< >
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#692679 εγω νομιζω οτι απλα τα βγαζουν στην τυχη. Εμενα μου εστειλαν προσφορα για ασφαλιστηριο 35% μικροτερη τιμη απο την περσινη, η οποια ηταν 25% μεγαλυτερη απο την προπερσινη.
Άβαταρ μέλους
By Alex K
#692694
dimviii έγραψε:εχουμε εκπτωτικο κωδικο για hellas direct?

Αν θες στέλνω σε προσωπικό μνμ
Τελευταία επεξεργασία από Alex K και 18 Φεβ 2021, 11:59, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά