Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#728219 Ωραία διαφήμιση για την Kawasaki, πάρτε μια μεγαλύτερη μηχανή να είστε πιο άνετοι
Τώρα για τους άλλους τι να πεις, καθημερινό φαινόμενο.
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#728267 Προχθές πέτυχα τύπο που οδηγούσε παπάκι και κρατούσε το τιμόνι με το ένα χέρι, γιατί στο άλλο χέρι κρατούσε την σακούλα με τα σουβλάκια που μόλις είχα αγοράσει. Ξέχασα να αναφέρω πως με το ίδιο χέρι είχε αγκαλιά και το τετράχρονο παιδί του...
Αριστερό χέρι σουβλάκια-παιδί, δεξί στο τιμόνι! :dizzy:

Εντωμεταξύ, σήμερα ο παρακάτω κυκλοφορούσε όπως τον βλέπετε (σέρνονταν για την ακρίβεια), στην μεσαία λωρίδα, στην Δυτική Είσοδο της Θεσσαλονίκης. Στην φωτογραφία είναι σταματημένος στο φανάρι, και μόλις έχει περάσει αστυνομικό ΔΙΑΣ ο οποίος ήταν αραγμένος στην δεξιά λωρίδα κυκλοφορίας, καμιά 50αριά μέτρα πριν το φανάρι. Φυσικά, όλοι γνωρίζουμε πόσο ενδιαφέρον έδειξε ο Έλληνας Αστυνομικός για το συμβάν... :x

Εικόνα

Όταν αρχίσουμε να εφαρμόζουμε τους νόμους, ίσως καταφέρουμε να γίνουμε κράτος. Έχουμε δρόμο μέχρι τότε!!!
Για αυτό και μου φαινόταν αστεία η συζήτηση που είχαμε κάνει για την θέσπιση ορίου 30Kmh στις πόλεις. Έχουμε πάρα πολύ δρόμο να διανύσουμε μέχρι να φτάσουμε σε αυτό το σημείο.
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#728272
Dimitris_P έγραψε:Εδώ είσαι, Kawasaki και νοητική υστέρηση

https://vm.tiktok.com/ZMRGuBPC2/
OMG πέτυχες το απόλυτο! :

< >
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#728385 Μηχανή μεγάλου κυβισμού, με δύο παιδάκια πάνω! :x
Στο δεξί χέρι καφές, στο αριστερό τσιγάρο... :dizzy:
Το τύπο τον έχω ξανά πετύχει και κυκλοφορεί ΣΥΝΕΧΕΙΑ έτσι με τα παιδιά.

ΕΛΛΑΔΑ 2021

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#728390
kovathe έγραψε:Νοητική υστέρηση....

< >


Ναι...
να πάρουν και επίδομα κιολας...
Άβαταρ μέλους
By Govus
#730001 Μετά από πολύ καιρό (=χρόνια :oops: ) χρειάστηκε να μετακινηθώ από τα ΝΠ προς τα ΒΠ αρκετές φορές (Μιχαλακοπούλου, Κηφισίας, Μεσογείων κλπ) .
Οι λεωφορειολωρίδες είναι πλέον ξεκάθαρα διακοσμητικές (πάντα με την ανοχή του "κράτους"). Μάλλον το επόμενο βήμα είναι η κατάργηση των ΜΜΜ, δεν εξηγείται αλλιώς...
Άβαταρ μέλους
By Chris
#730008 Παω το πρωι να παρω το αμαξι και με εκλεινε ενας γερανος. Του λεω κουνα τον να παρω το αουντι, μου λεει το μαυρο? Ανθρακι ειναι, σκεφτομαι δε θα το προσεξε καλα, λεω ναι. Του χουν κλεψει ζαντολαστιχα μου λεει, αυτο θελω να σηκωσω. Καγκελο εγω. Τελικα ειχε διπλα μου ακριβως ενα μαυρο καινουριο μοντελο, αυτον ειχαν σηκωσει :lipsealed:

Μετα που το ξανασκεφτηκα παντως, μακαρι να βρεθει ενας αγιος ανθρωπος να σηκωσει και τις δικες μου να τις καλυψει η ασφαλεια. Ολο το αμαξι ειναι ολοκαθαρο, μονο οι ζαντες εχουν γρατζουνιες
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Chris
#730011 Θα ακουστει σαν να ευλογαω τα γενια μου τωρα, αλλα συμφωνω. Μου φαινεται λιγο ανισορροπο το καινουριο, πολυ πραγμα μπροστα, εντυπωσιακο κλπ, και απο το a pillar και πισω μια μιξη i30 με a1. Σαν να τελειωσε η εμπνευση μολις εφτασαν στο παρμπριζ
Άβαταρ μέλους
By drdino
#730016 Οι ζάντες αυτές είναι αυτές που του έκλεψαν οι προσωρινές/αντικατάστασης;