Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#766043
224v έγραψε:Δεν μου έχει τύχει να με κλείσουν, γιατί φροντίζω να το βάζω σε σημεία που δεν βολεύουν τις κυρατσες. Αυτές και δεν ξέρουν να οδηγούν και βιάζονται και τα παρατάνε όπου λάχει. Πιστεύω ότι και εσύ έχεις δει τέτοιες συμπεριφορές στα μέρη σου, τι? Όχι??

.


Συνεπως δεν εχεις εφαρμοσει ποτε αυτα που διδασκεις. :shifty:

Κοτα. :shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By edmond
#770742 Ο τυπος θεώρησε σωστό το όλο προτζεκτ

Εικόνα

Το αγοράκι πήγαινε σαν φτερό στον άνεμο. Συνέχεια γύριζε το κεφάλι του πίσω.
Στην ΑΟ όλα αυτά, αριστερή λωρίδα, μετά έκανε έναν ελιγμό και ρεπρίζ για να βγεί στην έξοδο 10.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#771670 Χθες κατεβαίνοντας ένα στενό πετάγεται από ένα κάθετο στενό στα 50μ ένα παιδάκι με πατίνι αέρα πατέρα. Ακολουθούσαν άλλα δύο που ευτυχώς σταμάτησαν
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#772888 Δεν έχει υπάρξει μέρα που να βρω τις διαβάσεις των πεζών ελεύθερες στην Γλυφάδα.

Εικόνα

Το έχω απορία ειλικρινά. Ο δήμος δεν το βλέπει; Πόσο δύσκολο είναι να στενέψουν τον δρόμο με κολωνάκια εκεί που υπάρχουν διαβάσεις ώστε να μην μπορούν να παρκάρουν;
Αλήθεια, η τροχαία υφίσταται ακόμα ως σώμα;

Σε άλλα νέα, απόψε έχουν λυσσάξει στις κόντρες στην Βουλιαγμένης με μηχανάκια, ακούγονται μέχρι το σπίτι πολλά στενά πιο ψηλά. Ελπίζω να μην χαθεί πάλι καμιά ζωή και κυρίως να μην πάρουν κανένα άσχετο φουκαρά στον λαιμό τους.
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#774997 Απαράδεκτο κονβόι από μαύρo van και 2 μαύρα suv σήμερα στην Επιδαύρου προς Κόρινθο, όχι μόνο έκαναν επικίνδυνες προσπεράσεις και ελιγμούς σε ουρά αυτοκινήτων, με μεγάλη ταχύτητα 80+++ (γύρω στα 130 με 150) , έκανε και ο συνοδηγός κινήσεις με το χέρι στους μπροστινούς να κάνουν άκρη...

Χωρίς φάρους...

Ευτυχώς το είδα μακρυά μου γιατί πυροδοτήθηκα άσχημα και θα έκανα χοντρά καφριλίκια...
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#778194 Εικόνα

Μυλοπόταμος.

Με αυτά τα μπουμπούκια πάντως δεν πρέπει να ασχοληθεί η Δικαιοσύνη, αλλά να τους περιλάβει η τοπική ομοσπονδία επαγγελματιών τουρισμού... :roll:
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#778203
Geralt έγραψε:Πάμε καλά?
Τι υπανθρωποι είναι αυτοί?

https://www.ethnos.gr/greece/article/22 ... rosperasan


στο θκομ το χωριό θα με προσπεράσεις ? Κάτσ καλά :rant:
Άβαταρ μέλους
By civic79