Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#616917
nikolas
4 weeks ago
Αυτό με το δίπλωμα που λες δεν ισχύει καθόλου. Αυτοί που δεν έχουν δίπλωμα σε διαβεβαιώνω είναι πολύ πιο προσεκτικοί από αυτούς που έχουν.


Trump, πάτα το γαμημένο το κουμπί επιτέλους....
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#616932
elteo έγραψε:


:(

Το κράνος πώς έφυγε έτσι αέρα; Δεν το είχε κουμπωμένο; :help:

Επίσης κανείς δεν σταμάτησε να βοηθήσει :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#616934 Αν λες για το μαύρο που εκτινάχθηκε είναι η μπαγαζιερα. Λευκό κράνος φοράει.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By DAP
#616943 Παντως ο επαγγελματιας το κατεσφαξε το κοκκινο....... :rant: Δεν περιμενε βλεπεις τετοια θυελλωδη εκκινηση απο το μηχανακι........

Καλα λενε οτι ΜΗΝ ξεκινας αμεσως οταν αναψει το πρασινο αλλα ουτε και να κοιμασαι.......
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#616947
DAP έγραψε:Παντως ο επαγγελματιας το κατεσφαξε το κοκκινο....... :rant: Δεν περιμενε βλεπεις τετοια θυελλωδη εκκινηση απο το μηχανακι........

Καλα λενε οτι ΜΗΝ ξεκινας αμεσως οταν αναψει το πρασινο αλλα ουτε και να κοιμασαι.......

Ο ταριφας περασε με 3 δευτερολεπτα κοκκινο :rant: :rant: Το εσφαξε κανονικα, που 3 να ειναι οι ωρες του :rant:

Σε συνθηκες κυκλοφοριας καλυτερα να κοιμασαι. Ειναι πιο ασφαλες.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#616954 Είναι ένας λόγος που δεν θέλω να βλέπω μηχανές ούτε ζωγραφιστές (κι ας ακούγεται λίγο "πονάει κεφάλι, κόψει κεφάλι").
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#616956 Το καίει σα να μην το είδε ποτέ. Απίστευτα πράγματα.

Dimitris_P έγραψε:Επίσης κανείς δεν σταμάτησε να βοηθήσει :thumbsdown:


Φαίνεται πάντως στο τέλος του βίντεο ότι σταματάνε κάποιοι, namely ένα μηχανάκι που ανεβαίνει πεζοδρόμιο.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#616960 Πιστεύω ότι τέτοια "απίστευτα" συμβαίνουν καθημερινά, κι ας μην τα μαθαίνουμε.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#616961 Αναμφίβολα. Αυτό δε σημαίνει βέβαια ότι δε θέλω να βλέπω ούτε ζωγραφιστές τις μηχανές (όντως είναι πονάει χέρι κόψει κεφάλι). :oops:
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#616969 σε φωτο? :lol:
viewtopic.php?f=15&t=223

καλή συνήθεια είναι να μη θεωρούμε τίποτα δεδομένο στους ελληνικούς δρόμους...
Άβαταρ μέλους
By 224v
#616994 Ο ταρίφας ήταν στη δεξιά και μάλλον έψαχνε πελάτη και έτσι δεν είδε το κόκκινο που ήταν και κρυμμένο από τα δένδρα άσε που μπορεί να έπαιζε με μύνημα στο κινητο, το μηχανάκι ξεκίνησε κανονικά με πράσινο αλλά δεν έλεγξε αν έρχεται κάποιος .... Τραγικό λάθος όταν είσαι σε 2 Ρόδες στην Αθήνα.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Govus
#616999 Αν καβαλάς δίτροχο και δεν "βλέπεις" μερικά δευτερόλεπτα "μπροστά" για το οτιδήποτε μπορεί να εξελιχθεί, έχεις μικρές πιθανότητες να τη γλιτώσεις στο γιουνανιστάν.
Στην συγκεκριμένη περίπτωση όμως, ας μην ψάχνουμε και για πολλές δικαιολογίες...
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#617003
Govus έγραψε:Αν καβαλάς δίτροχο και δεν "βλέπεις" μερικά δευτερόλεπτα "μπροστά" για το οτιδήποτε μπορεί να εξελιχθεί, έχεις μικρές πιθανότητες να τη γλιτώσεις στο γιουνανιστάν.


Αν και άσχετος με τις δύο ρόδες, αυτή είναι και η δική μου γνώμη, και γι'αυτό είμαι πάντοτε επιφυλακτικός με πολλούς φίλους που ξεκίνησαν να καβαλάνε μετά τα 20 (μερικοί και μετά τα 25). Νομίζω ότι αυτή η ικανότητα χρειάζεται ένα χρονικό διάστημα για να "χτιστεί".