Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#713381
George_Prix έγραψε:Κριμα το παλικαρι...

Οταν βλεπω πιτσιρικαδες με τετοια θηρια, παντα σκεφτομαι "εγκληματιες οι γονεις που του το πηραν" (γιατι λογικα ενας 19χρονος δεν εχει να το παρει). Αυτο το πραγμα θελει πρωτα να εχει ηρεμησει το μυαλο κι επισης να εχεις γραψει απειρα χιλιομετρα με αλλα μηχανακια και μετα να το καβαλησεις.

Παίζει και να μπορεί να το πάρει, αν από τα 16 ξέρω γω δουλεύει. Μεταχειρισμένο, κάνει 4-5Κ κάτι τέτοιο. Μπορεί να λέω και πολλά, αν είναι παλιότερο μοντέλο.
Όπως και να 'χει όμως, δεν μπορεί να το γράψει στο όνομά του καν. Αρα, οι γονείς κάποια ευθύνη έχουν. Ο νόμος, γι'αυτό και σε πάει σιγά σιγά στις μηχανές. Γιατί 20άρης με άπειρο γκάζι, είναι δολοφονικός συνδυασμός. Πρώτα απ' όλα για τον εαυτό του.
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#713382 Αυτοι οι καγκουρες είναι αυτόχειρες.
Ξέρω οτι ακούγεται σκληρό αλλά είναι η πραγματικότητα.

< >
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#713390 Ίσως και 1000, βλέπω upside down πηρούνι, δεν ξέρω εάν το 600 έβγαινε με τέτοιο χρωματισμό και USD πηρούνι

Προ 15ετίας πάντως, έαν έβγαζες A1 στα 18, τότε είχες Α στα 20 και μπορούσες να καβαλήσεις νόμιμα ότι μηχανάκι γούσταρες.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#713450
Anonymous Founder έγραψε:
George_Prix έγραψε:Κριμα το παλικαρι...

Οταν βλεπω πιτσιρικαδες με τετοια θηρια, παντα σκεφτομαι "εγκληματιες οι γονεις που του το πηραν" (γιατι λογικα ενας 19χρονος δεν εχει να το παρει). Αυτο το πραγμα θελει πρωτα να εχει ηρεμησει το μυαλο κι επισης να εχεις γραψει απειρα χιλιομετρα με αλλα μηχανακια και μετα να το καβαλησεις.

Παίζει και να μπορεί να το πάρει, αν από τα 16 ξέρω γω δουλεύει. Μεταχειρισμένο, κάνει 4-5Κ κάτι τέτοιο. Μπορεί να λέω και πολλά, αν είναι παλιότερο μοντέλο.
Όπως και να 'χει όμως, δεν μπορεί να το γράψει στο όνομά του καν. Αρα, οι γονείς κάποια ευθύνη έχουν. Ο νόμος, γι'αυτό και σε πάει σιγά σιγά στις μηχανές. Γιατί 20άρης με άπειρο γκάζι, είναι δολοφονικός συνδυασμός. Πρώτα απ' όλα για τον εαυτό του.


Να το έχει στο όνομά του μπορεί.
Να το οδηγήσει νόμιμα δεν μπορεί.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#713505
Scotch έγραψε:Εδώ είναι το σημείο που έγινε. Όριο 50 btw...


Σωστά αλλά κανείς δεν πάει με 50 εκεί :innocent: Βέβαια είναι κωλόδρομος, η άσφαλτος έχει γίνει γυαλί, δεν ξέρω αν έχει φρεσκαριστεί ποτέ.
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#714120 και που λετε...τρακαραν παλι
εφευγε αμαξι απο την σκιππη με πρασινο και βγηκε μηχανακι απο την θησεως με κοκκινο
για καποιον ηλιθιο λογο το παιδι ακομη φωναζει πως το αμαξι επρεπε να προσεχει :lol: