Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By citastak
#623404 Συμφωνώ απόλυτα. Είχε πλάκα, αλλά θέλουμε μηχανοκίνητο (με ρόδες).
Αλλά ότι είχε τρομερή φωτογραφία, δεν μπορώ να διαφωνήσω.
Prime: το ενεργοποιώ κάθε Ιανουάριο για όσο κρατεί το Grand Tour.
Θα βγαίνουν κάθε Παρασκευή επεισόδια;
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#623429 δεν προσδιόρισαν το πότε θα βγαίνουν.
Μπορεί και να γίνει τακτικό,λογικά , μπορεί και όχι όμως.
Γενικά , νομίζω οτι περνάμε στην τελική φάση του τρίο του κλασικού Top Gear,
το πολύ καμιά 5ετία κόβω ακόμη να έχει με σποραδικά σπέσιαλ κλπα.
Άβαταρ μέλους
By melos86
#625572 Αν και σνομπαρα πολυ το Top Gear μετα την φυγη των Jezza, May και Hammond ειδα μαζεμενες τις σεζον 27 και το πρωτο επισοδειο της 28 μαζι με το special στο Nepal... ΚΑΙ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑ!!
Πολυ ωραια 3αδα με φρεσκα προσωπα και γενικα πολυ χαλαρο μουντ! Τολμω να πω οτι μου θυμισε τα παλια Top Gear σε υφος και χιουμορ!
Άβαταρ μέλους
By elteo
#625618
vagmann έγραψε:...εμενα μου τη σπανε οι δυο ψηλοι ωραιοπαθεις...θα το σωσει ο Harris φετος...


+1

Aντιπαθητικοί. Μόνο για τον Χάρη το βλέπω.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#625632 ασύνδετοι και φληναφείς. Ούτε το 1/10ο της καλτιάς της κλασσικής τριάδας.
Άβαταρ μέλους
By vagmann
#625636
JimClark έγραψε:ασύνδετοι και φληναφείς. Ούτε το 1/10ο της καλτιάς της κλασσικής τριάδας.


Ξ!...εμαθα νεα λεξη σημερα! :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By melos86
#625672 Εμενα μου αρεσαν οι αλλοι δυο... Ειδικα ο Φρεντυ!! Δηλωνω φαν και εδεσαν πολυ καλα με τον Χαρις!
Απλα ειναι λιγο "βαρια" τα αγγλικα τους αλλα μετα απο λιγο τους καταλαβαινεις ! :lol:
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#626016
vagmann έγραψε:...εμενα μου τη σπανε οι δυο ψηλοι ωραιοπαθεις...θα το σωσει ο Harris φετος...

+1
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#672041 Οφείλω να πω οτι η τελευταία σειρά είχε μερικά (οκ 1 επεισόδιο μένει) ωραία θεάματα να δώσει.

Η 3άδα επιτέλους δείχνει κάπως δεμένη σε σημείο να περνά απαρατήρητη και να μην περιμένει κανείς τον Harris να κάνει "τα δικά του" για 3 λεπτά του 60λεπτου.

Αυτή η σεζόν, μακράν το καλύτερο αποτέλεσμα αυτού του lineup. :thumbsup:

Διαβάζω και οτι προς το τέλος του χρόνου θα έχουμε την έναρξη της σεζόν 4 στο grand tour, μετά το βαρετό entry επεισόδιο με τις βάρκες.
Άβαταρ μέλους
By melos86
#683075 Ιδιο σεναριο εδω και αρκετα χρονια....
Το μονο που αλλαζει ειναι τα αυτοκινητα, το μερος και οι μοντιφες που κανουν στα αμαξια τους! :thumbsdown:
Εγω το βρηκα αδιαφορο!
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#683080 το ειδα αλλα ειναι ψιλοβαρετο
εχουν κουραστει και οι ιδιοι πλεον και το καταλαβαινουν
μαλλον πρεπει να αλλαξουν το φορματ παλι

οπως και να εχει τι πατσετ εχει αυτη η εκπομπη - σιγουρα ξεπερνα αυτο της Μαδαγασκαρης
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#683092 Εμένα μ' άρεσε...
Ευχάριστο, είδα αυτό που περίμενα.
Φορμάτ δε νομίζω να αλλάξει, απλά θα σταματήσουν.

Επίσης γουστάρω άγρια εκπομπές του May!