Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#726330 ΙΥΚ 9998 το 911, το βρήκα!!
Κυκλοφορει συχνά στην Περιστεραρα αυτός.

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#727086 μερικα από εχθές, από την μάζωξη στον Άλιμο.ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Govus
#727103 Η άβολη στιγμή, όπου ανακαλύπτεις ότι έχεις γεράσει αρκετά, ώστε να μην αναγνωρίζεις τις περισσότερες από τις "νέες" Ferrari (έστω κι εξ' αποστάσεως...) :oops: .
(ΣΕΑ Μεγάρων χθες στις 19:30 το βράδυ, κατεύθυνση προς Αθήνα, φουλ ζουμ με το κινεζοκινητό μου των 99€, σόρρυ)

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Chris
#727104 2 καραγκιοζιλικια που διαπιστωσα εντωμεταξυ (και λιγα ειναι)

Ο αλλος εκανε την enzo look fxx, οκ αυτο, γουστα κλπ. Αλλα πηγε και εβαλε αυτοκολλητακι fxx μπροστα στη μυτη, μπας και ψαρωσει κανεναν :dizzy:

Ο δημος πειραια λεει εβγαλε κονδυλι 25000 για να τους φερει πασαλιμανι τους τσιπηδες. Κλειστε καμια λακουβα ΓΤΧΣ
Άβαταρ μέλους
By 224v
#727129 για τον λόγο που έγραψες δεν ασχολήθηκα με τις Φερράρι, και πήγα Άλιμο που είχε πιο μεγάλη ποικιλία οχημάτων και ιδιοκτήτες που καταλάβαινες ότι τα αγαπάνε και τα φροντίζουν.
την άλλη Κυριακή θα έχει στο ίδιο μέρος μοτοσυκλέτες.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#727139 ναι το έγραφε σε αυτοκόλλητο επάνω στο φορτηγάκι.!!! πάντως η βαφή του ήταν εξαιρετική...και γενικά η κατάσταση του άριστη.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By edmond
#727149 Την Κλεοπάτρα εχμ το Ten Ten? :shifty: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#727150
edmond έγραψε:Την Κλεοπάτρα εχμ το Ten Ten? :shifty: :shifty:


Κλεοπάρτα :s_empathy

Πες μου ότι έχεις πάει κιόλας. Αχ ωραία χρόνια. Κάναμε τους χορούς μας :shifty:
Άβαταρ μέλους
By edmond
#727151 Χορούς θέλεις να γράψεις :iconcool: και δεν σ' αφήνει το τάπατοκ;
Μπούσσε αγόρι μου, 2000-2002 δούλευα απέναντι στο Village και σχόλαγα από 00:00 έως 04:00.
Εμείς τους καβατζώναμε για σινεμάδες κτλ και εκείνοι μας φώναζαν να πούμε την γνώμη μας όποτε έσκαγε καινούργιο εμπόρευμα :s_roses :s_roses