Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#7607 Χθες βράδυ στην παραλίμνια περιοχή των Ιωαννίνων μαύρη Ferrari California με γερμανικές πινακίδες.Πολυ εντυπωσιακό αυτοκίνητο απο κοντα.Αν μπορέσω θα βάλω και φωτό αύριο
Άβαταρ μέλους
By Bagus
#7930 Clk 63 AMG το πρωί στο παλαιό Φάληρο.

Καταραμενη κρίση.
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#8787 [εκτός Ελλάδας] Είδα την πρώτη μου BMW i8, έβαζε βενζίνη και ήταν ακίνητο με ανοιχτές πόρτες (εντυπωσιακό θέαμα οι όρθιες πόρτες). Πολύ όμορφο είναι αλλά κάπως πλαστικό μου φάνηκε, ιδίως από την πίσω γωνία.
Άβαταρ μέλους
By BOYT
#8837 lamborghini diablo cabrio κοκκινη στην κηφησιας.
Άβαταρ μέλους
By kefalas
#9205 BMW i8 μπλε/μαύρο, πάνω σε αυτοκινητάμαξα, έξω από τον Σπανό (Συγγρού), χθές την Παρασκευή το μεσημέρι περίπου στις 15:00...

Εντυπωσιακό!!!!
Άβαταρ μέλους
By kantoniou
#9328 Murcielago, πλατεια Αγιας Σοφιας, Θεσσαλονικη. Παρκαρισμενη χυμα, με κληση στο παρμπριζ...

Image

Image
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#9331 Αυτή ήταν η παρατημένη στη ΧΑΝΘ αν δε κάνω λάθος...
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#9506 Εχθές το βράδυ ηταν μια τετοια κίτρινη μεσα στο parking της ΧΑΝΘ .
Άβαταρ μέλους
By fatal
#9533 SEL 600 μπροστά στο Galaxy χθες στην Καβάλα!
Άβαταρ μέλους
By alexandros.K
#9982
belgarion έγραψε:Χθες βράδυ στην παραλίμνια περιοχή των Ιωαννίνων μαύρη Ferrari California με γερμανικές πινακίδες.Πολυ εντυπωσιακό αυτοκίνητο απο κοντα.Αν μπορέσω θα βάλω και φωτό αύριο

αντε θα βαλεις?
δεν την ειδα.... :s_sad
Άβαταρ μέλους
By kacey
#10612 Μπλε Murcielago προχθες στη Γλυφαδα, με πινακιδες σαν και αυτες που ειχαν τα Hyundai των ολυμπιακων αγωνων (Α-1234 ή Β-1234). Να υποθεσω οτι παει για επανεξαγωγη? :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By kefalas
#10948
kacey έγραψε:Μπλε Murcielago προχθες στη Γλυφαδα, με πινακιδες σαν και αυτες που ειχαν τα Hyundai των ολυμπιακων αγωνων (Α-1234 ή Β-1234). Να υποθεσω οτι παει για επανεξαγωγη? :s_rofl


Πινακίδα κατοίκων εξωτερικού, αδασμολόγητα... (μπορεί να είναι και υπαλλήλων Υπ.Εξωτερικού που έχουν κάνει υπηρεσία έξω και το αγόρασαν από εκεί).
Άβαταρ μέλους
By GTS
#11490 Το γνωστο γκρι Tesla Model S με τις ελληνικες πινακιδες εμπαινε σε γκαραζ στην Π. Ιωακειμ.
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#12097 Τελευταίο βράδυ των διακοπών πήγα με τη :inlove: σε ένα εστιατόριο μπροστά στο λιμανάκι σε ένα χωριουδάκι δίπλα στη νίκαια. Villefranche. Το εστιατόριο από trip advisor, μόνο γαλλικά σχόλια, βαθμολογία πολύ καλή. Κάνουμε κράτηση το πρωί, κλεισμένα όλα τα τραπέζια στο δρόμο έξω, μόνο μέσα, με ανοιχτες μπαλκονόπορτες. Οκ. Μενού γαλλικό, καλό... Είχαμε κόψει κ μια βολτούλα προχθές, ξέραμε ότι έχει καλό κόσμο. Πάμε στις 8, μισογεμάτο. Αρχίζουν να έρχονται μερικές s klasse με πινακίδες μονακό, καλοντυμένοι, εντάξει, επιχειρηματίες, πλούσιοι κτλ. Αρχίζω να νιώθω μαρίδα... Σε κάποια φάση σκάει η παρακάτω rr με τις πινακόδες j13, όπως είδα ήδη σταμπαρισμένη στο ίντερνετ από κάποιον Εικόνα . Κάθονται παραδίπλα, κάτι τσάντες οι γυναίκες, 6.000€. Ρε π&€στη μου, τί κινείται γύρω? Κάτι λάθος κάμουμε...

Επίσης χρωστάω βίντεο με φερράρι 288 που τράβηξα από νίκαια προς μονακό με τη gopro. 5 λεπτά μπροστά μου μας φλόμωσε στα καυσαεριολάδια, αλλά δε γ%μιέται :yahoo: