Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#785620 Ε όχι και σπαμ η πχοιοτικιά ενημέρωση!!!

Μπούσσε, Γλυφάδα είναι, όχι Βουλιαγμένη. Εκτός αν εννοείς "λεωφόρο Βουλιαγμένης".
Άβαταρ μέλους
By 224v
#785738 Σήμερα είδα Mercedes 600 γυαλισμένη του κουτιού πάνω σε οδική βοήθεια. Ίσως την έφεραν από εξωτερικό ή από καλλωπισμό.

.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#785750 Για τον Ζορζ Πρι

Εικόνα

Σπάνια έχεις τη δυνατότητα να χαζέψεις ένα τέτοιο αμάξι στην Ελλάδα από τόσο κοντά, ανοιχτό και σε λειτουργία. Έπαθα πλάκα. Γ@μ@ει. Τι ήχος, τι εντυπωσιακό σχέδιο. Συγκλό. Υπερβολικό, όπως θα ταίριαζε σε μια Lambo.

@Σαμπ
Ο Πρι πρέπει να βλέπει κάθε μικρή λεπτομέρεια σε κάθε φωτό. Μέχρι κάλτσα σε παπούτσι. Είναι δυνατός.
On topic βλέπω τέτοιο κόκκινο χρώμα σε αμάξι και λέω από μέσα μου, πήγε και πέταξε τα λεφτά του ο κακομοίρης.
Disclaimer για όσους διαβάζουν και δεν γνωρίζουν. Είχα 12 χρόνια ακριβώς το ίδιο κόκκινο σε AR. Κουράστηκα.
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#785757 Χτες βράδυ ήρθε ο φάδερ και μου έλεγε τι απίστευτο ήχο κάνει η Urus! Τον ρώτησα μάλιστα μήπως είχε αλλαγμένη εξάτμιση και μου είπε ότι έχει πετύχει κάμποσες εδώ στα νότια κι όλες κάνουν μπουμπουνητό.

Γιατί θεωρείς πέταμα χρημάτων το κόκκινο χρώμα; Ειδικά σε μια Άλφα.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#785768
Dimsabas έγραψε:Η πρώτη που βλέπω και (μάλλον) δεν είναι δημοσιογραφική.Εικόνα

Έχω δει σίγουρα 3-4. Απογοητευτικό σχέδιο δυστυχώς. Πολύ πιο όμορφο το αντίστοιχο Jeep στα ίδια λεφτά, για να μην πω για DS.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#785770
Anonymous Founder έγραψε:
Dimsabas έγραψε:Η πρώτη που βλέπω και (μάλλον) δεν είναι δημοσιογραφική.Εικόνα

Έχω δει σίγουρα 3-4. Απογοητευτικό σχέδιο δυστυχώς. Πολύ πιο όμορφο το αντίστοιχο Jeep στα ίδια λεφτά, γιοτ σ να μην πω για DS.
Σαν σχήμα δεν λέει σίγουρα κάτι ξεχωριστό στο τιμόνι και κρατήματα ίσως κάνει τη διαφορά.

.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#785786
Dimsabas έγραψε:Γιατί θεωρείς πέταμα χρημάτων το κόκκινο χρώμα; Ειδικά σε μια Άλφα.


Μωρέ μια χαρά είναι για Alfa. Εγώ το θεωρώ ξεπερασμένο πια για τα δικά μου γούστα. Θα επέλεγα άλλο χρώμα.


Tonale δεν έχω δει και πετύχει από κοντά. Από φωτογραφίες το σχήμα της δεν θα έλεγα ότι είναι κάτι ιδιαίτερο. Δείχνει στενή.
Μου αρέσει το εσωτερικό της όμως.
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#785796 Τη πήρε ένας συνάδελφος ....
Τίποτα ιδιαίτερο ,ειδικά το πίσω μέρος από το πλάι δε τους βγήκε πολύ καλά.Πανακριβη Εντωμεταξυ.Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By edmond
#785797 Λολ, ας είχα μια κόκκινη 12κύλινδρη Ferrari και δεν θα βαριόμουν ποτέ να την χαζεύω όλη μέρα ες αεί.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#785799
kostis20 έγραψε:Πανακριβη Εντωμεταξυ.


Αλήθεια, δεν μπορώ να τους καταλάβω. Λες και το κάνουν επίτηδες για να αφανιστούν εντελώς.
Δεν βγάζουν και κάτι προσιτό. Η Mito ήταν προσιτή έστω. Για μένα η Mito ήταν το τελευταίο αμάξι που θα αγόραζα από τη μάρκα.