Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#712430 Πέτυχα κι εγώ ένα ασημί Tuareg με ελαστικά που ήταν αδιανόητα τρακτερωτά. Αυτά που περιμένεις να δεις σε κάνα ψηλωμένο Jimny. Απορώ πώς κάνει ταξίδι, φρενάρει και στρίβει ο μάγκας.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#712535 Δεν είναι άσχημο κι αυτό το χρωματάκι. Αλλά είναι το κόκκινο; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#712537
Scotch έγραψε:Δεν είναι άσχημο κι αυτό το χρωματάκι. Αλλά είναι το κόκκινο; :hmmm:


Είναι από τα πιο ωραία θα έλεγα. Πολύ εντυπωσιακό και γράφει στο δρόμο!
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#712538 Ωραίο είναι (αν και δε νομίζω να έπαιρνα ποτέ κόκκινο αυτοκίνητο).

Βέβαια το συγκεκριμένο φέρνει περισσότερο σε μπορντό, δε μου μοιάζει πολύ για το κόκκινο (--> https://www.tesla.com/el_gr/model3/design#overview).
Άβαταρ μέλους
By mirage
#712540 Αναλόγως το πως πέφτει το φώς ειναι απο κόκκινο έως μπορντώ. Το ίδιο ισχύει και για το μπλε.
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#712544
mirage έγραψε:Αναλόγως το πως πέφτει το φώς ειναι απο κόκκινο έως μπορντώ. Το ίδιο ισχύει και για το μπλε.

Ισχύει και εγώ που πέτυχα ένα εν κινήσει και να το χτυπάει φουλ ήλιος ήταν κάτι μεταξύ candy red και italian red.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#712549
NiTse έγραψε:Πολλά καλώδια


Αν βάλει ο Έλον ασύρματη φόρτιση, στο συγκεκριμένο σημείο παρκάρεις και σε 2 ώρες έχεις φορτίσει! :rtfm: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#712995 Παλιές αγάπες διηγώντας τες να κλαις

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By dimik
#713037 Έριχνε καμία 50ρια πόντους σε ύψος σε οποιοδήποτε SUV περνούσε από δίπλα, ακόμα και σε θηρία τύπου GLC κλπ.

Αναρωτιέμαι πως πλένει την οροφή Εικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By mirage
#713042 Την GLC δεν την λες θηρίο σε καμια περίπτωση αλλα ΟΚ ειναι αρκετα θηριώδες το εν λόγω.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#713072 ...Εικόνα

< Note >