Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By alexandros.K
#665348 Ευχαριστω πολυ παιδια :inlove:
400+ χλμ εκανα σημερα , και μου ερχεται να κατεβω κατω να το ξαναπαρω βολτα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#665349
Giuseppe Busso έγραψε::lol: :lol: :lol:
Ντίμη τι έργο τέχνης είναι αυτό ρε φίλε πίσω;;; :s_wacko


εαν ειχα πολλα χρηματα,θα αγοραζα μια και θα την κρεμαγα στο σαλονι. :lol:
Ειλικρινα μιλαμε για κοσμημα,δεν σου παει να το βαλεις πανω στο αυτοκινητο. Οι κολλησεις που εχει στοτιτανιο ειναι λες και τις εχεις ζωγραφισει. Made in Japan.

εντιτ το χρωμα δεν παιζεται.Εαν το δεις απο κοντα ειναι ακομα πιο ωραιο.Για μενα το ωραιοτερο χρωμα στο Χαρι.
Τελευταία επεξεργασία από dimviii και 21 Σεπ 2020, 22:50, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#665351 Δεν υπάρχουν λόγια ρε μπαγάσα. Τι ΠΥΡΚΑΥΛΟΣ είναι αυτός; :help:

Αν κατάλαβα καλά ήταν του Κωνσταντόπουλου; Το παλικάρι λίγο που το άκουσα, είναι πολύ γνώστης, μυημένος από τον Ντίμη αισίως. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#665352
alexandros.K έγραψε:Καποιες φωτος ακομη, για να το δει κι ο Δημητρης που δεν το ξερει
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Καλορίζικο, καλοστριφτο, όλα τα καλά.
Φοβερό χρώμα και ζάντα.

Από το Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#665353
Giuseppe Busso έγραψε:
Αν κατάλαβα καλά ήταν του Κωνσταντόπουλου; Το παλικάρι λίγο που το άκουσα, είναι πολύ γνώστης, μυημένος από τον Ντίμη αισίως. :shifty:


Αυτο ηταν του κολλητου μου,που το κρατησε 7-8 χρονια,και τον τελευταιο χρονο το ειχε παρει ο Φωτης.
Άβαταρ μέλους
By alexandros.K
#665355 Να γκρινιαξω και λιγο? Ρουφαει πολυ το άτιμο. Αν πας μαζι με τα ΚΤΕΛ πεφτει καπου στα 11λτ/100χλμ
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#665357
Νίκος Παππάς έγραψε:Καλορίζικο, καλοστριφτο, όλα τα καλά.
Φοβερό χρώμα και ζάντα.


η ζαντα ειναι ADVAN RACING RS GUN METALLIC 18χ9 +22 ,οσο χρειαζεται το οφσετ για να καθεται σωστα στον θολο,ειναι φιτμεντ που το εβγαλε η ADVAN ειδικα για το Χαρι.
Ειναι απο τις ελαφρυτερες που κυκλοφορουν(πιο ελαφριες απο τις μαμα ,παροτι μιση ιντσα φαρδυτερες),και πολυ αντοχης(forged) Επισης Made in Japan.
εδω σε προσφορα η 4αδα στην Αμερικη,οποτε υπολογιστε μεταφορικα και τελωνειο
https://www.evoxforums.com/threads/supe ... ed.179505/
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#665361
alexandros.K έγραψε:Να γκρινιαξω και λιγο? Ρουφαει πολυ το άτιμο. Αν πας μαζι με τα ΚΤΕΛ πεφτει καπου στα 11λτ/100χλμ

εκει ειναι η καταναλωση οταν πας με το κτελ παρεα. Τερματα υπολογισε ενα ρεζερβουαρ καθε 200 χλμ. :inlove:
Εγω εαν ξεκινησω απο Αθηνα για Λαμια,στον Αγ Κωσταντινο Καμμενα Βουρλα αναβει λαμπακι. :inlove:
Το θεικο εχει γινει στα στο bp στα Μεγαρα που ειναι κοντα στη πιστα.Παω φουλαρω,και σε 1 ωρα ξαναπαω για φουλαρισμα.Με κοιταζε καπως ο βενζινας. :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#665363
Dimsabas έγραψε:Η λύση λέγεται LPG!

υπαρχει τετοιο Χαρι στην Ελλαδα που εχει γυρισει ολη την Ευρωπη. :metalo:

εντιτ ειναι και σκαλισμενο. :lol:
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#665364 Στη Βουλιαγμένη, έχω δύο παραδείγματα, ένα σκαλισμένο STi κι ένα S3. Και φυσικά πόσα Cayenne και ML και X5. Αλλά δε νομίζω να το παίρνει για καθημερινό ο Αλέξανδρος. Αν το παίρνει, να υπολογίσει ότι στη δεκαετία, θα εξοικονομήσει ένα EVO X ακόμα.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#665366
Dimsabas έγραψε:Στη Βουλιαγμένη, έχω δύο παραδείγματα, ένα σκαλισμένο STi κι ένα S3. Αλλά δε νομίζω να το παίρνει για καθημερινό ο Αλέξανδρος. Αν το παίρνει, να υπολογίσει ότι στη δεκαετία, θα εξοικονομήσει ένα EVO X ακόμα.


γιατι μας γαμας το ονειρο τωρα? Μου θυμιζεις την γυναικα μου :x