Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By alexandros.K
#665321 Ευχαριστω πολυ παιδια
Αυτο ειναι . Το ειχα δει την μερα που μπηκε αγγελια, κι ετυχε να το ξερει κι ο dimviii.
Περισσοτερες φωτος απο αυριο. Σημερα το εφερα απο Αθηνα στα Γιαννενα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#665325 καλοριζικο Αλεξανδρε! Ευχομαι να το ευχαριστηθεις οδηγικα.
πηρες ενα παρα πολυ καλο/καθαρο/αγρατζουνιστο αυτοκινητο, που εχει πολλα ακριβα βελτιωτικα ανταλλακτικα,πολυ προσεκτικα επιλεγμενα ολα απο εμενα, χωρις να υπολογιζεται το κοστος.14.000 ειχαν πληρωθει,τοτε που ηταν ευκολο να κοροιδεψεις τελωνεια.Σημερα θα ηθελες πανω απο 20.000 ευρω.
Το αυτοκινητο ειναι σχολαστικα συντηρημενο,και χερι πανω του εχουν βαλει οι καλυτεροι τεχνιτες/προγραμματιστες.
Εαν χρειαστεις βοηθεια στα σερβις κλπ η Θεσσαλονικη ειναι κοντα σου,και υπαρχει μαστορας τιμιος και γνωστης.
Βαλε φωτο να το καμαρωσουμε. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#665326 ρε βαλε καμια 10αρια φωτο γυρω γυρω λεμε!! :x

εδιτ ss/t ειναι Μπουσε.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#665327 αυτο ειναι το κατμπακ που φοραει.

Εικόνα
Εικόνα

η τιμη του στο λινκ.Υπολογιστε μεταφορικα και τελωνειο απο Αμερικη.Η κουτα ειναι σαν 2 νεκροκασελες.
https://www.dsgperformance.com/amuse-r1 ... stem-evo-x
Άβαταρ μέλους
By alexandros.K
#665330 SST ειναι Γιαννη. Δεν ηθελα 5αρι. Δεν με χαλαγε το χειροκινητο , αλλά το οτι ηταν 5αρι :oops:

Αφου εσυ το ξερεις ρε Δημητρη, τι να δεις? :lol: Θα βαλω φωτο δωστε μου λιγο χρονο. Ειμαι ολη μερα στο δρομο. 7,30 εφυγα με το ΚΤΕΛ απο Γιαννενα για Αθηνα και 8 το βραδυ γυρισα παλι πισω. Ξερω οτι ειναι πολυ προσεγμενο και ακριβα βελτιωμενο γι αυτο και δεν εχασα χρονο. Το ειχα κλεισει απο την Τριτη που μας περασε και σημερα αξιώθηκα να παω να το παρω :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#665337
alexandros.K έγραψε:SST ειναι Γιαννη. Δεν ηθελα 5αρι. Δεν με χαλαγε το χειροκινητο , αλλά το οτι ηταν 5αρι :oops:

Αφου εσυ το ξερεις ρε Δημητρη, τι να δεις? :lol: Θα βαλω φωτο δωστε μου λιγο χρονο. Ειμαι ολη μερα στο δρομο. 7,30 εφυγα με το ΚΤΕΛ απο Γιαννενα για Αθηνα και 8 το βραδυ γυρισα παλι πισω. Ξερω οτι ειναι πολυ προσεγμενο και ακριβα βελτιωμενο γι αυτο και δεν εχασα χρονο. Το ειχα κλεισει απο την Τριτη που μας περασε και σημερα αξιώθηκα να παω να το παρω :lol:


Σαββατο βραδυ ειχαμε βγει με τον Φωτη και τον αδελφο του για καφε μασα.
Ρε συ μου λεει,μου εχει βαλει τα χρηματα εδω και μερες και δεν με εχει παρει τηλεφωνο να ερθει να το παρει.
Λες να το ξεχασε? :lol:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#665339 :lol: :lol: :lol:
Ντίμη τι έργο τέχνης είναι αυτό ρε φίλε πίσω;;; :s_wacko

Άλεξ καταλάβαμε. Σε κρατάει ο μόνιμος πριαπισμός και αντέχεις το 24ωρο. Πωπω τι χρωματάρα!!! :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#665342 Εντάξει, αφού το γνώριζε το αμάξι ο dimviii, δεν χρειάζεται να πούμε κάτι άλλο.
Δεν υπάρχει άλλος εδώ μέσα με τις γνώσεις του σε αυτά τα αυτοκίνητα.
Καλοτάξιδος!