Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#727739 Και αναρωτιέσαι πόσο παραπάνω θα πάει :dizzy:

Σχετικό άσχετο, NSX σε νορμάλ τιμή δεν παίζει πουθενά πλέον, οι τιμές τα τελευταία 2-3 χρονια εχουν εκτοξευθεί
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#727828 Ειδική έκδοση ειδικού αυτοκινήτου, δε μου φαίνεται περίεργη όποια τιμή και να πάρει. Είτε θα το πάρει συλλέκτης είτε επενδυτής.
Μια integrale, ένα 22Β ή μια 190E Evo και πολλά άλλα αντίστοιχα δεν πέφτουν κάτω από 6ψήφια νούμερα αν είναι σε κατάσταση βιτρίνας.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#733635 Τελος εποχης για τον Μητσαρα τον καραμπουζουκλη απο εμενα.
Πωληθηκε την Παρασκευη σε πιτσιρικα που το ειχε ονειρο ζωης.
Περασαμε ωραια ρε Μητσαρα δεκαεξι χρονια,καλα χιλιομετρα να εχεις. :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By g8777
#733637 Αυτο και αν ειχε αποδοση τυφλα να εχει το μπητκοην. :s_omg

Σκληρη αλλα ωριμη αποφαση, πας για αλλα. :iconcool:


( Σου χω τ-ε-φ-α-ρ-ι-κ-ι κρατημενο για τρελα γουστα στο κεντρο :eat: )
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#733640 :( :( :( :( :(

Στενοχωρήθηκα...


Τιμής ένεκεν...

Άβαταρ μέλους
By dimviii
#733648
dimik έγραψε:Ωωωω.. κρίμα

Φαντάζομαι κάτι άλλο ψήνεται

< >


δεν ειναι κριμα Δημητρη.
Τα τελευταια χρονια δεν το χρησιμοποιουσα οπως επρεπε.
Το δουλευα στο μυαλο μου εδω και 2-3 χρονια.Ωριμασε στην σκεψη μου,πηρα την αποφαση επειδη το ηθελα πραγματικα,και δωθηκε σε 2 μερες πριν μπει καν αγγελια,απλα το ειπα σε 2 φιλους.
Το καλο ειναι οτι δεν εχω στεναχωρηθει.Μεχρι και η γυναικα μου παραξενευτηκε.
Θα παρω αλλο ενα κλιο πετρελαιο,πουθα φερω παλι απο εξω.
Εχω βρει ενα στη Γερμανια οπως το θελω,παλι 110 ιππων 6 ταχυτητων,περλα λευκο οπως του γιου μου,αυτο εχει επιπλεον και θερμαινομενα καθισματα,και σελφ παρκινγκ .
Την Τριτη θα ξερω αν θα το παρω,εχω ζητησει κατι φωτογραφιες απο κατω,μηχανοστασιο,μπαγκαζ να δω μηπως εχει κατι χοντρο.Εαν ειναι οπως θελω,θα το κλεισω.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#733651 Πω και εγώ στεναχωρήθηκα όταν το έμαθα, όχι τίποτε άλλο αλλά μου είχε κάνει την τιμή ο συνονόματος να με πάει βόλτα και πραγματικά ήταν φοβερός ο συνδυασμός οδηγού και αυτοκινήτου. Δημήτρη αφού ήταν συνειδητή επιλογή σου εύχομαι ο,τι καλύτερο για το επόμενο βήμα!

< Note >
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#733652 Ντιμη τελος εποχης δηλαδη. Εντελως συνειδητοποιημενη δειχνει η αποφαση σου, οποτε δε θα χαλαστεις. Στο φιναλε την εκανες την καυλα σου τοσα χρονια :s_howdy

Τι να πουμε και καμποσοι απο εμας, που καναμε μια τρυπα στο νερο? :rant:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#733655
dimviii έγραψε:
dimik έγραψε:Ωωωω.. κρίμα

Φαντάζομαι κάτι άλλο ψήνεται

< >


δεν ειναι κριμα Δημητρη.
Τα τελευταια χρονια δεν το χρησιμοποιουσα οπως επρεπε.
Το δουλευα στο μυαλο μου εδω και 2-3 χρονια.Ωριμασε στην σκεψη μου,πηρα την αποφαση επειδη το ηθελα πραγματικα,και δωθηκε σε 2 μερες πριν μπει καν αγγελια,απλα το ειπα σε 2 φιλους.
Το καλο ειναι οτι δεν εχω στεναχωρηθει.Μεχρι και η γυναικα μου παραξενευτηκε.
Θα παρω αλλο ενα κλιο πετρελαιο,πουθα φερω παλι απο εξω.
Εχω βρει ενα στη Γερμανια οπως το θελω,παλι 110 ιππων 6 ταχυτητων,περλα λευκο οπως του γιου μου,αυτο εχει επιπλεον και θερμαινομενα καθισματα,και σελφ παρκινγκ .
Την Τριτη θα ξερω αν θα το παρω,εχω ζητησει κατι φωτογραφιες απο κατω,μηχανοστασιο,μπαγκαζ να δω μηπως εχει κατι χοντρο.Εαν ειναι οπως θελω,θα το κλεισω.


Κοιτα. Το καταλαβαινω. Σ εχει πιασει τωρα η μαλ...εεε ο παλιμπαιδ...εεεεε η διψα μωρε να παρεις και εσυ ενα απο τα κοσμηματα της αυτοκινησης που μονο η Ρενα μπορει να προσφερει. :s_yes

Ε ωραια. Το πηρες στον γιο. Τελος. :rtfm: 2 ιδια αμαξια μονο εγω ειχα. :shifty: Θα μου το στερησεις και αυτο; :(

Λοιπον. Μετα απο 16 χρονια μεσα στο τσαντηρι ηρθε η ωρα να μπεις και σε κανα σαλονι. Εμενα θα ακους. :iconcool:

Με 10 λεπτα του μπιτκοην μπαινεις εδω:

https://4drivers.gr/istories-tou-dromou/tha-agorazes-mia-chiliometacheirismeni-bmw-m3-me-perissotera-apo-500-000-chiliometra/

:iconcool: :iconcool: :iconcool:

Με ενα βιολογικο καθαρισμο εισαι ετοιμος. Θα βαρεθεις να κερνας τσαγια . :iconcool: :iconcool: :iconcool:

ΟΧΙ αλλο Ρεναουλτ :s_whiteflag :s_whiteflag :s_whiteflag :s_hang :s_hang :s_hang
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#733658
popolaros έγραψε:δεν καταλαβαινω γιατι να παρεις σουπερ μινι.....

τι να παρω ρε Ποπ? ο γιος πλεον δεν ερχετε μαζι μας,εγω και η γυναικα μου ειμαστε,το κλιο μας χωραει,δεν υπαρχει λογος για κατι μεγαλυτερο.
Απο τη στιγμη που αυτο που θα παρω δεν θα βγαζει καυλες,τουλαχιστον να μην πληρωνουμε τελη/καυσιμα.Μου αρεσει και οπτικα αυτο που βλεπω,μια χαρα αυτοκινητακι ειναι.
Τωρα που εφερα και του γιου και το βλεπω/περιεργαζομαι απο κοντα μια χαρα μου κανει τικ στα κουτακια μου.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#733659
George_Prix έγραψε:Ντιμη τελος εποχης δηλαδη. Εντελως συνειδητοποιημενη δειχνει η αποφαση σου, οποτε δε θα χαλαστεις. Στο φιναλε την εκανες την καυλα σου τοσα χρονια :s_howdy

Τι να πουμε και καμποσοι απο εμας, που καναμε μια τρυπα στο νερο? :rant:


αυτο ακριβως ρε Γιωργο.Το ευχαριστηθηκαμε,το βαρεθηκαμε,παμε για αλλα.
Αυτο με την τρυπα στο νερο δεν ειναι ετσι.
Στερηθηκα αλλα πραγματα για να εχω το εβο.Δεν ειμαι κανας φορτωγκας.Μισθωτος ειμαι.
Απλα ο καθενας καποια συγκεκριμενη εποχη βαζει τις προτεραιοτητες του.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#733660
belgarion έγραψε:Πω και εγώ στεναχωρήθηκα όταν το έμαθα, όχι τίποτε άλλο αλλά μου είχε κάνει την τιμή ο συνονόματος να με πάει βόλτα και πραγματικά ήταν φοβερός ο συνδυασμός οδηγού και αυτοκινήτου. Δημήτρη αφού ήταν συνειδητή επιλογή σου εύχομαι ο,τι καλύτερο για το επόμενο βήμα!

< Note >


Θα σε παω και με το κλιο Δημητρο! :lol: