Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By dimik
#744860
Mazda cx30 e skyactiveX AWD manual Γρήγορη.
Ευχαριστώ για τις ευχές ...
Και εγώ δε καταλαβαίνω γιατί πρέπει να δώσει διαφορά για το accord.

< >


Αν δεν σου κάνει κόπος κάνε ένα review στο σχετικό τοπικό.
Φέρνει ο μηχανικός μου μτχ απευθείας από Ιαπωνία και τα γλυκοκοιταζα

< >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#744902
kostis20 έγραψε:Mazda cx30 e skyactiveX AWD manual Γρήγορη.
Ευχαριστώ για τις ευχές ...


Aμαξαρα Κωστη,καλοριζικο να ειναι και καλοταξιδο!
Για βαλε φωτο να καμαρωσουμε!
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#744938
kostis20 έγραψε:Ευχαριστώ παιδιά.Ειναι πολύ ωραίο .Ήθελα καιρό να πάω σε Ιάπωνα.Θα γράψω review μόλις βρω λίγο χρόνο ,συντομα


πω πω μναρα!! Καλοταξιδο και παλι Κωστη!
Για γραψε και κοστος/εκπτωσεις/εξοπλισμο.
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#744939 Τώρα πάτησες κάλλο. Είμαι στην διαδικασία της αναζήτησης νέου οχήματος και το συγκεκριμένο είναι πολύ ψηλά στην λίστα μου. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By corsair
#744946
Ove20 έγραψε:Τώρα πάτησες κάλλο. Είμαι στην διαδικασία της αναζήτησης νέου οχήματος και το συγκεκριμένο είναι πολύ ψηλά στην λίστα μου. :inlove:



Το δίνεις το Leon? :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#744968
corsair έγραψε:
Ove20 έγραψε:Τώρα πάτησες κάλλο. Είμαι στην διαδικασία της αναζήτησης νέου οχήματος και το συγκεκριμένο είναι πολύ ψηλά στην λίστα μου. :inlove:



Το δίνεις το Leon? :hmmm:


Mazda 6 έχω του 2009.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#745014 Περιμενω πως και πως το review, γιατι ακουσα για εναν που δινει αχρησιμοποιητο cx30 και ψηθηκα, οποτε ενημερωνομαι οσο μπορω μεχρι να μαθω περισσοτερα και χρειαστει να αποφασισω
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#745021
Chris έγραψε:Περιμενω πως και πως το review, γιατι ακουσα για εναν που δινει αχρησιμοποιητο cx30 και ψηθηκα, οποτε ενημερωνομαι οσο μπορω μεχρι να μαθω περισσοτερα και χρειαστει να αποφασισω
Το μόνο που μπορεί να σε ξενίσει είναι ο κινητήρας που είναι ατμοσφαιρικος.Θελει στροφές, στις 7Κ αρχίζει το κόκκινο, και κατεβάσματα όταν θες να πιέσεις.Στη καθημερινή οδήγηση κάτω από τις 3Κ έχει πολύ καλή απόκριση.Δεν έχω πιέσει και πολύ ακόμα γιατί έχω μόνο 1800km
Και το σχετικά μικρό Πορτ μπαγκαζ.Εγω το διάλεξα συνειδητά για πολλούς λόγους.Το έχω πάρει βέβαια με leasing οπότε δε το κούρασα και πολύ.Ειχα κάνει βέβαια ,test drive το αυτόματο και δε μου άρεσε ιδιαιτερα.Το manual ,που είναι άψογο ,ταιριάζει πολύ περισσότερο στο κινητήρα.
Θα προσπαθήσω να γράψω σύντομα review αλλιώς αν ενδιαφέρεσαι άμεσα μιλάμε και στο τηλέφωνο.

< >
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#745028 Κωστή οι σαμουράι του φόρουμ απαιτούν ενδελεχές ποστ :adminpower:

Ove20 έγραψε:
corsair έγραψε:
Ove20 έγραψε:Τώρα πάτησες κάλλο. Είμαι στην διαδικασία της αναζήτησης νέου οχήματος και το συγκεκριμένο είναι πολύ ψηλά στην λίστα μου. :inlove:



Το δίνεις το Leon? :hmmm:


Mazda 6 έχω του 2009.


Το δίλιτρο?
(Του το γ#μησαμε το θέμα του μαρκοβάγου :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By edmond
#745031 Καλορίζικο και από εμένα :s_thumbsup
Μου κάνει εντύπωση βέβαια η αρέσκεια στο μάνιουαλ έναντι του αυτόματου, πόσο μάλλον που λες κιόλας ότι θέλει ανακάτεμα για να αρπάξει.
Περί ορέξεως φυσικά :)