Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#749670 Έχω φτάσει 7,9...
Επίσης λάτρεψα θερμαινόμενα καθίσματα και τιμόνι.

< >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#749679 Αχ, ιδίως το θερμαινόμενο τιμόνι λέει πολύ... :inlove:

Και το κάθισμα είναι ωραίο πράγμα, αλλά εμένα πιο πολύ με ενοχλεί το παγωμένο τιμόνι
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#749682 Πράγματι, είναι ωραία φάση το θερμαινόμενο τιμόνι. Δεν του είχα δώσει σημασία αρχικά, αλλά τώρα το έχω μόνιμα on (όπως και τα καθίσματα).

< >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#749890
markvag έγραψε:Αχ, ιδίως το θερμαινόμενο τιμόνι λέει πολύ... :inlove:

Και το κάθισμα είναι ωραίο πράγμα, αλλά εμένα πιο πολύ με ενοχλεί το παγωμένο τιμόνι


Τι πριγκιπέσες είστε εσείς ρε; :lol:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#749964 Εικόνα

:inlove:
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#750007 Εντωμεταξυ χθες έγραψα τη μικρότερη κατανάλωση που εχω δει ποτέ .Σε κατηφόρα εντάξει αλλά δε πήγαινα σε καμιά περίπτωση αργά και τη συγκεκριμένη διαδρομή την εχω κάνει χιλιάδες φορές ,ποτέ δεν είδα τόσο χαμηλά νούμερα...
Αράχωβα Λιβαδειά 3,9 lt/100km. :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By GTS
#750032
kostis20 έγραψε:Εντωμεταξυ χθες έγραψα τη μικρότερη κατανάλωση που εχω δει ποτέ .Σε κατηφόρα εντάξει αλλά δε πήγαινα σε καμιά περίπτωση αργά και τη συγκεκριμένη διαδρομή την εχω κάνει χιλιάδες φορές ,ποτέ δεν είδα τόσο χαμηλά νούμερα...
Αράχωβα Λιβαδειά 3,9 lt/100km. :dizzy:


Σε κατηφορα λογικο ειναι. Εχω δει στο δικο μου 3.8 ή 3.4 και σε δρομο (88 χμ συνολικα) που εχει και μερικα ανηφορικα τμηματα αλλα συνολικα απο το βουνο κατεβαινεις στην θαλασσα και ενα μικρο κομματι μεσα σε πολη.

Ειδα ενα σαν το δικο σου, οι χωροι μεσα δεν ειναι μικροτεροι απο το Αουντι που ειχες;
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#750042 Μόνο το Πορτ μπαγκαζ είναι μικρότερο.Πισω είναι ιδιοι για τα γονατα.Ηταν και τετραθέσιο το Audi..5ος καθόταν δύσκολα.

< >
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#750046 Ούτως ή άλλως τα SUV έχουν καλύτερους χώρους. Επιμένω πάντως πως η ξαπλωτή θέση οδήγησης, είναι σαφώς καλύτερη σε ταξίδι, αλλά αυτό θα το βρείς πλέον μόνον σε καμιά 3-series και πάνω, αυτοκίνητο που ούτως ή άλλως απευθύνεται σε πολύ λίγους (οι περισσότεροι θα κοιτάξουν με λίγο λιγότερα χρήματα την Χ1, όπως δείχνουν οι πωλήσεις...).
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#752583
kostis20 έγραψε: Εντωμεταξυ χθες έγραψα τη μικρότερη κατανάλωση που εχω δει ποτέ .Σε κατηφόρα εντάξει αλλά δε πήγαινα σε καμιά περίπτωση αργά και τη συγκεκριμένη διαδρομή την εχω κάνει χιλιάδες φορές ,ποτέ δεν είδα τόσο χαμηλά νούμερα...
Αράχωβα Λιβαδειά 3,9 lt/100km. :dizzy:

Προχθές 3,1 lt/100km στην ίδια διαδρομή :dizzy:
Ένας συνάδελφος με ΜΥ2020 με τα 180ps έμεινε από μπαταρία. Υπήρχε κάποιο πρόβλημα λογισμικού στα πρώτα μοντέλα και είχε βγει κάποιο update .Από ότι μου είπε δε το είχε περάσει.
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#783682 Πρώτο service σήμερα .19
000km σε 10 μήνες.
Όλα μια χαρά.
Η κατανάλωση είναι στο 7.6lt/100km.