Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#104463 Μην λέμε υπερβολές, κάποια αυτοκίνητα (το δικό μου πχ) έχουν δύσκολη ή πολύ δύσκολη μεταπώληση.
Ένα Cupra πόσο θα μπορείς να το πουλήσεις και σε ποιον; Μην ξεχνάμε πως έχει και φόρο πολυτελείας! :dizzy:
Θα ακούσει ο άλλος "φόρο πολυτελείας", θα δει την τιμή, θα δει και την μάρκα... :ninja:
Δείτε τιμές σε αυτοκίνητα που έκαναν 40 και 50Κ πόσο πωλούνται σήμερα. Ο συνδυασμός άγνωστου σήματος στην μάσκα και πολλών κυβικών, είναι λάθος στην Ελλάδα σήμερα, εκτός αν μιλάμε για leasing.
:s_wacko
Άβαταρ μέλους
By Orestis.D
#104472 Οταν ο Ελληνας ακουει Seat, καταλαβαινει κατι σαν Seat Marbella.
Ενω αν του πεις VW Golf θα σου πει "ααα ωραιο αυτοκινητο αυτο".
:slap: :slap: :slap:

Μεγεια, να το χαρει λεω εγω, το αυτοκινητο θα ειναι μια χαρα! :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#104479 Ελπίζω να μου το δίνει βόλτα χαχα

Sent from a mobile device
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#104481 Ο φόρος πολυτελείας είναι μόνος του χωρίς τα τέλη κυκλοφορίας 408€ ετησίως.
Δεν ξέρω αν μπορεί να βρει φθηνότερα 280 άλογα, αλλά τα λεφτά είναι πολλά όπως και να χει.
Άβαταρ μέλους
By Jason Bourne
#104507 Τα τέλη κυκλοφορίας του Cupra 280 (154gr Co2) είναι 262€. Εγώ δίνω 265€ επειδή το 1600άρι που έχω είναι αγορασμένο πριν το τέλος του 2010.
Φθηνότερα 280 άλογα σε καινούργιο δεν υπάρχουν ούτε κατά διάνοια... Το Golf GTI performance pack με 230ps και χωρίς τις ηλεκτρονικά ρυθμιζόμενες αναρτήσεις που έχει το Cupra στο βασικό εξοπλισμό έχει 3.500€ επιπλέον... Μας κοροϊδεύουν προκλητικά θα έλεγα...
Εγώ περιμένω τις επόμενες μέρες να ανακοινωθούν οι τιμές και ο εξοπλισμός του Leon MY16 για να αποφασίσω για το 1.8tsi 180.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#104544 Nίκο το οδήγησε ο αδερφός σου; Του άρεσε;
Άβαταρ μέλους
By drdino
#104549 Α οκ. Εγώ οδήγησα ένα συναφέλφου, με μπλοκέ, μπάκετ κλπ. Δεν μπορώ να πω ότι με τρέλανε ιδιαίτερα, κυρίως λόγω της δύναμης. Πολλά άλογα για μπροστά, έχει axle hop σε απότομες εκκινήσεις. Σε ρεπρίζ πάντως σκοτώνει. Προσωπικά θα προτιμούσα ένα Golf R ή κανένα S3 αν έπρεπε να μείνω στο γκρουπ, αλλιώς M135.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#104559 Εγώ Μ135i

To μηχανικό μπλοκε είναι στάνταρ

Sent from a mobile device