Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#714874
dimik έγραψε:Για κάτι τόσο φτηνό και γρήγορο θα το αγόραζα από εξωτερικό και θα το πήγαινα σε έναν μηχανικό έξω να μου το βάλει.

Μιλάμε για 30-50 ευρώ κόστος ανταλλακτικου και κάνα 20ρι ο μηχανικός, μην σου πω θα το πήγαινα στην αντιπροσωπεία να το βάλουν.

< >

Και εγώ έτσι το σκέφτηκα να το έπαιρνα και να το άλλαζα εγώ, αλλά από την μια δεν μπορώ να κουνήσω το αμάξι από εκεί και από την άλλη είναι και η εγγύηση που μετά θα σφυρίξουν κλέφτικα αν γίνει κάτι στο μέλλον που μπορεί να μην έχει και καμιά σχέση με αυτό αν δεν είναι γνήσιο το ανταλλακτικό
Άβαταρ μέλους
By postruck
#714929 Δεν στέλνεις ενα email στους Ισπανούς,να αφήσουν το τρύψιμο στο ταψί απο την παεγια και να στείλουν καμια τροχαλία στην Θεσσαλονίκη??? Α! πες οταν θα την παραλάβεις οτι θα τους στείλεις μπουγάτσα και τρίγωνα.... :eat:
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#714975
postruck έγραψε:Δεν στέλνεις ενα email στους Ισπανούς,να αφήσουν το τρύψιμο στο ταψί απο την παεγια και να στείλουν καμια τροχαλία στην Θεσσαλονίκη??? Α! πες οταν θα την παραλάβεις οτι θα τους στείλεις μπουγάτσα και τρίγωνα.... :eat:

Προτιμώ να τα φάω μόνος μου και τα δύο :metalo:
Μάλλον την λύση θα την δώσει η vw και θα την πάρουμε από την vw και θα την βάλουμε να μην καθόμαστε τόσο καιρό χωρίς κάρο
Άβαταρ μέλους
By postruck
#714991 Πάλι καλά που το σκέφτηκαν!!! Ελπίζω να μην τους πάρει καμά εβδομάδα..... :s_smile
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#715664 Και ναι ήρθε σήμερα το πολυπόθητο ανταλλακτικό.
Θα κάνουν αγώνα λέει μέχρι αύριο το απόγευμα για να το έχω το αμάξι. Αύριο πρωί που θα πάρω τηλέφωνο αν μου πουν ότι δεν θα το πάρω αύριο και θα πάει από Δευτέρα θα περάσω από εκεί :twisted:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#715670 Αγώνα για μια τροχαλια δυναμό;

Πρέπει το μισάωρο να είναι και πολύ ανάλογα την θέση της.

< >
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#715676 Ε προφανώς εννοούν να βρουν χρόνο για να το πιάσουν.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#715716 Τελικά 4:00 το απόγευμα με πήραν τηλέφωνο ότι το αμάξι ήταν έτοιμο.
Θα κλείσουμε άλλο ραντεβού για να δουν τα αμορτισέρ επειδή υπάρχει διαρροή λαδιού στο πίσω αριστερά.
Άβαταρ μέλους
By postruck
#715721 :thumbsup: Ηθελαν μια ημέρα για αλαξουν την τροχαλία?? :x Τόσες ημέρες που είναι εκεί το αυτοκίνητο,δεν μπορούσαν να τα δούν τα αμορτισέρ,πρέπει να το πας πάλι?? :thumbsdown: τραγικοί...ή μάλλον χαλαροί :s_coffee
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#715722
postruck έγραψε: Ηθελαν μια ημέρα για αλαξουν την τροχαλία?? :x Τόσες ημέρες που είναι εκεί το αυτοκίνητο,δεν μπορούσαν να τα δούν τα αμορτισέρ,πρέπει να το πας πάλι?? :thumbsdown: τραγικοί...ή μάλλον χαλαροί :s_coffee
Τραγικοί, καλά το είπες.
Τριών ετών αμάξι έτσι;
Σκέψου να παλιωσει.

Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#715728 Έλα ντε τι να πω. Και δεν είναι αυτό μόνο, είναι ότι για να κλείσεις ραντεβού να το δουν έχει αναμονή 3 εβδομάδες
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#715731
thanasisr16 έγραψε:Έλα ντε τι να πω. Και δεν είναι αυτό μόνο, είναι ότι για να κλείσεις ραντεβού να το δουν έχει αναμονή 3 εβδομάδες
Πότε βγαίνει από την εγγύηση;
Ψάξε στα φόρουμ για αξιόπιστο εξειδικευμένο. Αυτοί δεν είναι για πολλα

Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#715755
Νίκος Παππάς έγραψε:
thanasisr16 έγραψε:Έλα ντε τι να πω. Και δεν είναι αυτό μόνο, είναι ότι για να κλείσεις ραντεβού να το δουν έχει αναμονή 3 εβδομάδες
Πότε βγαίνει από την εγγύηση;
Ψάξε στα φόρουμ για αξιόπιστο εξειδικευμένο. Αυτοί δεν είναι για πολλα

Redmi Note 8 Pro

Ή τον Φεβρουάριο του που μας έρχεται ή σε 6.000km. Όχι δεν είναι γιατί για μια διάγνωση περιμένεις 4 βδομάδες :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#715773 Για τον Κατάκη στη Θεσ/νικης - Μουδανιών μιλάμε;;
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#715848
NiTse έγραψε:Για τον Κατάκη στη Θεσ/νικης - Μουδανιών μιλάμε;;

Ναι