Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By postruck
#38460 dsg,με 10 ταχύτητες?? απο κανα scania θα είναι το κιβώτιο :hmmm: θα έχει άραγε και αργό-γρήγορο με over?? :hmmm: Tεσπα,το θέμα είναι να δουλέψει σαν των scania :iconcool: γιατί αν δουλέψει σαν τα προηγούμενα dsg :lipsealed: :thumbsdown: φορτωμένα πάνω σε scania θα είναι συνέχεια τα 400 άτια και θα ξεκουράζονται! :lol:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#38461
postruck έγραψε:dsg,με 10 ταχύτητες?? απο κανα scania θα είναι το κιβώτιο :hmmm: θα έχει άραγε και αργό-γρήγορο με over?? :hmmm: Tεσπα,το θέμα είναι να δουλέψει σαν των scania :iconcool: γιατί αν δουλέψει σαν τα προηγούμενα dsg :lipsealed: :thumbsdown: φορτωμένα πάνω σε scania θα είναι συνέχεια τα 400 άτια και θα ξεκουράζονται! :lol:

Κάτσε γιατί και η SCANIA εξαγοράστηκε από την Φάουβε, μην τα κουβαλάει άλλος όλα μαζί :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By postruck
#38880
Thomas_C200K έγραψε:
postruck έγραψε:dsg,με 10 ταχύτητες?? απο κανα scania θα είναι το κιβώτιο :hmmm: θα έχει άραγε και αργό-γρήγορο με over?? :hmmm: Tεσπα,το θέμα είναι να δουλέψει σαν των scania :iconcool: γιατί αν δουλέψει σαν τα προηγούμενα dsg :lipsealed: :thumbsdown: φορτωμένα πάνω σε scania θα είναι συνέχεια τα 400 άτια και θα ξεκουράζονται! :lol:

Κάτσε γιατί και η SCANIA εξαγοράστηκε από την Φάουβε, μην τα κουβαλάει άλλος όλα μαζί :lol: :lol:

Εχεις δει πολλα scania :s_thumbsup να μένουν στο δρόμο?? Μάλλον οι γερμανοί πρέπει να πάρουν τα μολύβια και τα τετράδια τους :rtfm: και να πάνε μέχρι την scania,για κανα σεμινάριο για τα κιβώτια και κυρίως τα αυτόματα :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#38881 Volvo κινέζο είχα πετύχει να το τραβάει Daf XF105 στην Ελβετία

Στάλθηκε από Mercedes-Benz C55 AMG ,W203
Άβαταρ μέλους
By corsair
#38921
PeterPan έγραψε:Εικόνα

Golf Sportsvan :thumbsup: :metalo:



πρωτη φορα βλεπω να συγκινειτε καποιος με Golf και μάλιστα Van! Γιατι?! Εσυ κιολας ρε παιδι μου με κοτζαμ Πεμβε Καμπριο! :ninja:
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#39043
corsair έγραψε:
PeterPan έγραψε:Εικόνα

Golf Sportsvan :thumbsup: :metalo:



πρωτη φορα βλεπω να συγκινειτε καποιος με Golf και μάλιστα Van! Γιατι?! Εσυ κιολας ρε παιδι μου με κοτζαμ Πεμβε Καμπριο! :ninja:

το ότι έχω αυτό που έχω δε σημαίνει ότι τα υπόλοιπα είναι μάπα...
τώρα αν άλλοι νομίζουν ότι με τα αμάξια τους έχουν πιάσει τον π#π@ από τα @δια είναι άλλο θέμα... :ninja:
Άβαταρ μέλους
By gik
#42402 καλησπερα στο φορουμ!
Εχει κανεις το τελευταιο golf το mk7 να μας πει αν ειναι ευχαριστημενος?η καποιος που σκεφτεται η ειχε-εχει σκεφτει να το παρει?γενικως γνωμες για το αυτοκινητο ειδικα με τον τελευταιο 1.4tsi με τους 150 ιππους δεν εχω βρει πουθενα..........
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#52453
gik έγραψε:καλησπερα στο φορουμ!
Εχει κανεις το τελευταιο golf το mk7 να μας πει αν ειναι ευχαριστημενος?η καποιος που σκεφτεται η ειχε-εχει σκεφτει να το παρει?γενικως γνωμες για το αυτοκινητο ειδικα με τον τελευταιο 1.4tsi με τους 150 ιππους δεν εχω βρει πουθενα..........

http://www.michaelneuhaus.de/golf7/golf7-probleme.htm

Μετάφρασέ το, λέέι κάποια πράγματα...

Τις τελευταίες ημέρες άρχισε να ξανακολλάει το ράδιο του golf 5. Μετά από έλεγχο σε vw ολα καλά πάλι, μόνο που κάηκε ο φωτισμός. Θα πάει για αλλαγή. Πάντα ήταν προβληματικό τα τελευταία 3χρόνια, μας είχε αδιάσει τη μπαταρία, κόλλαγε το cd, κτλ. Για όσους ενδιαφέρονται υπάρχει ανάκληση για μοντέλα golf 5 έως 12/06 με το 300, με το ίδιο ακριβώς πρόβλημα που είχε το δικό μου. Ότι έμενε σε λειτουργία κ άδειαζε τη μπαταρία... όποιος έχει προβλήματα ας το ψάξει ή ας ρωτήσει την αντιπροσωπία του...
Άβαταρ μέλους
By edmond
#52696 φιλος εχει βαλει στο ματι μτχ touran 1.4 μοντελο '09.
το συγκεκριμενο μοτερ να υποθεσω ειναι το διτουρμπινο στα 140 αλογα?
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#52802
edmond έγραψε:φιλος εχει βαλει στο ματι μτχ touran 1.4 μοντελο '09.
το συγκεκριμενο μοτερ να υποθεσω ειναι το διτουρμπινο στα 140 αλογα?

Ναι οπότε ας το αφήσει καλύτερα.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#52922 ηδη σημερα παει να το κανει ανταλλαγη με touran 1.6 fsi του '04 που εχει. σε μαντρά ολα αυτα βεβαια και με επιπλεον cash.
εφαγε κολλημα με αυτο (σημειωτεον οτι εναι και dsg!) και μιας και ειναι fun των απλετων χωρων και γενικα φορτωματων-ξεφορτωματων, του φανταζει το τελειο οχημα!! περι ορεξεως βεβαια....
Άβαταρ μέλους
By IKE
#52994 Καλά χαζός είναι? Γιατί δεν παίρνει μια Brera? :dizzy: